SimpleSite Review 2020 – чи означає «Простий» хороший?

simplesite-огляд


Всього за п’ять хвилин ваш веб-сайт може бути в мережі

Якщо ви хочете створити веб-сайт, але вам не вистачає технічної експертизи, ви, ймовірно, шукаєте веб-редактор, який є основним та простим у використанні. Хоча це звучить як чудова річ, будьте уважні до того, що ви хочете.

SimpleSite, доживаючи своєї назви, має один з найпростіших веб-редакторів на ринку і пропонує справжній інтерфейс стилю “натискання та натискання”, який дозволить вам створити сайт без необхідних технічних знань.. Вони також мають чудові функції, такі як автоматична мобільна оптимізація, яка дозволить мобільним користувачам легко переходити на ваш сайт.

Але своєю простотою приходять компроміси. У той час як ви можете швидко створити веб-сайт за допомогою SimpleSite, йому не вистачить функцій, зазвичай зустрічаються в інших розробників веб-сайтів. Крім того, ваш сайт буде виглядати так, що ви взяли DeLorean ще в 1999 році і зареєстрували обліковий запис у GeoCities.

Залежно від ваших цілей, простота проектування та доступні функції SimpleSite можуть коштувати вигідних заходів.

  • Не потрібно знання HTML / CSS
  • Повна мобільна оптимізація на всіх платформах та пристроях
  • Необмежена кількість зображень та відеохвилин (через платну підписку)
  • Безкоштовне доменне ім’я з платною підпискою (вартість 20 доларів)

simplesite-шаблони

Мінімальні шаблони, багато тем

Більшість розробників веб-сайтів мають бібліотеку шаблонів, які ви можете використовувати для створення свого веб-сайту. За допомогою шаблонів ви можете швидко створити свій сайт, не турбуючись про кодування різних елементів. Якщо вам не подобається один макет або він стає несвіжим, ви можете швидко змінити його.

На жаль, SimpleSite не дає вам цей варіант. Натомість вони використовують різноманітні теми. Теми – це лише основні макети з елементами, які можна налаштувати. Однак ці теми пропонують невелику різноманітність, і макети сайтів майже однакові.

З іншого боку, теми SimpleSite прості. Усі параметри теми можна змінити через серію меню “вказівки та натискання” без необхідності веб-кодування. Користувачі безкоштовних облікових записів мають на вибір близько 15 різних тем. На жаль, єдиною реальною відмінністю цих тем є кольорова гама. В іншому випадку макет однаковий.

Після налаштування свого облікового запису можна приступати до налаштування теми. Для безкоштовних користувачів можна змінити кольори веб-сайту, фон, шрифти та загальний макет. Хоча ви можете змінювати варіанти дизайну, ваш вибір буде обмежений. Є лише кілька зображень, які ви можете вибрати для свого фону, але ви можете завантажити свої. Кольори веб-сайтів можна змінювати, але лише вибираючи заздалегідь задану колірну гамму та там не є опцією для налаштованих кольорів.

Також ваш веб-сайт обмежений лише п’ятьма загальними макетами для основних клієнтів. Якщо ви хочете отримати більше варіантів, вам потрібно оновити до професіонала.

Якщо ви плануєте розміщувати відео чи інші форми мультимедіа, безкоштовний план не підійде для вас. Мультимедійні функції доступні лише для платних абонентів.

Хоча варіанти вашої теми можуть бути обмеженими, оПеревагою цих простих конструкцій є те, що вони надзвичайно зручні для мобільних пристроїв. Усі теми оптимізовані для мобільних пристроїв із чуйним дизайном та добре працюють на всіх мобільних пристроях та розмірах екрана.

В цілому, я був дуже розчарований у параметрах налаштування на SimpleSite. Використання тем над шаблонами виглядає як крок прямо з 1990-х і є дуже обмежуючим. Крім того, у макетах дуже мало різноманітності, Більшість веб-сайтів, розміщених на SimpleSite, виглядають однаково.
функції простого сайту

Простий та ефективний, без дзвіночків

Мета SimpleSite – спростити процес створення вашого веб-сайту. У них немає всіх дзвіночків, які ви бачите на деяких веб-розробниках, таких як настроювані шаблони або сумісність WordPress.  Однак є кілька речей, які допомагають їм виділитися з інших основних веб-розробників.

Простий редактор сайту – Як випливає з назви, SimpleSite спрощує створення вашого веб-сайту. Їх веб-редактор пропонує прості елементи дизайну вказівника. Виберіть те, що ви хочете змінити, і виберіть зі списку доступних опцій.

Цей редактор є надзвичайно базовим. Якщо у вас немає поняття, з чого почати створення сайту, це буде чудовим варіантом. Найскладніші елементи дизайну такі ж прості, як копіювання та вставка. Мій батько взагалі не піддається розуму, і я вважаю, що він може створити функціональний веб-сайт за допомогою редактора SimpleSite.

Звичайно, недоліком цього є те, що ваш веб-сайт буде виглядати так, як його було розроблено основним інструментом веб-дизайну. Ваші параметри налаштування будуть обмежені, і ваш веб-сайт буде виглядати застарілим.

Веб-сайт, оптимізований для мобільних пристроїв

Мобільна оптимізація – це вже не розкіш, а необхідність, якщо ви хочете привернути трафік до свого сайту. Маючи понад 4 мільярди мобільних користувачів у всьому світі, важливо, щоб ваш веб-сайт працював на всіх мобільних платформах. Єдиний спосіб зробити це – чуйний дизайн, оптимізований для мобільних пристроїв.

Що просто в SimpleSite – це те, що всі їх веб-сайти оптимізовані для мобільних пристроїв. Ще в той день вам довелося створити окремий сайт або додати додатковий код, щоб мобільні пристрої могли правильно відображати ваш веб-сайт. SimpleSite робить все це автоматично.

Безкоштовне доменне ім’я (з платною підпискою)

Якщо ви хочете, щоб ваш сайт займав рейтинг у пошукових системах, таких як Google або Bing, вам потрібно мати своє персональне доменне ім’я. Більшість розробників веб-сайтів або хостингові компанії стягують плату за реєстрацію вашого доменного імені, оплачуючи від 5 до 35 доларів.

SimpleSite дозволяє створити власне персоналізоване доменне ім’я як частину вашої платної підписки. Це в режимі реального часу, оскільки вам не потрібно пройти процедуру реєстрації доменного імені та його перенесення. Економія коштів також велика для тих, хто хоче заощадити гроші під час створення свого сайту.

Продайте свої продукти в Інтернеті

Якщо у вас є продукти для продажу, SimpleSite надає кілька варіантів створення вашого веб-магазину. За допомогою безкоштовної версії ви можете додати до п’яти продуктів, які продаватимуть на своєму сайті. Це ідеально підходить для того, хто продає кілька товарів, пов’язаних з торговою маркою.

Бажаючі керувати повністю функціонуючим веб-магазином можуть оновлення до плану електронної комерції та отримання інструментів, необхідних для продажу повної лінійки товарів. Зрозуміло, ці веб-магазини не будуть нарівні з іншими інструментами, такими як Shopify або WooCommerce через відсутність можливостей налаштування в порівнянні з іншими платформами. Зважаючи на це, функцію веб-магазину буде легше використовувати, ніж інші веб-майданчики електронної комерції. Якщо ви не заперечуєте, щоб торгувати деякими шиплями для простоти, це може бути чудовим варіантом відкриття вашого веб-магазину.
simplesite-простота -використання

Так само, як говорить ім’я, ви побудуєте простий веб-сайт

Плюси

  • Проста точка та натисніть редактор сайту WYSIWYG
  • Легко додайте фотографії чи відео за допомогою посилань або прямого завантаження
  • Попередньо налаштовані макети, кольорові схеми, шрифти тощо
  • Ідеально підходить для нетехнічних користувачів

Мінуси

  • Застарілі макети, веб-редактор та доступні функції
  • Різноманітність між темами – сайти здебільшого виглядають однаково

Одне, що я ціную у SimpleSite – це простота створення веб-сайтів. Забудовник пропонує прості варіанти дизайну, які не потребують технічних навичок. Хочете додати зображення? Просто натисніть на опцію, щоб додати зображення, а потім виберіть, чи слід завантажувати її з комп’ютера чи вставити посилання на місце фотографії в Інтернеті. Всі варіанти дизайну дуже прості у використанні.

Не знадобиться багато часу, щоб зрозуміти, як користуватися цим веб-конструктором, і є основні підручники, доступні, якщо вам трапляється застрягти. Для тих, хто вміст готовий додати, ви зможете реально створити повністю функціональний веб-сайт за менше години.

Для тих, хто не має знань з веб-дизайну, цей конструктор допоможе отримати ваш сайт в Інтернеті. На жаль, більшість досвідчених розробників веб-сайтів вважають це занадто спрощеним. Є кілька, якщо такі є, навичок, які ви навчитеся створювати цей веб-сайт, який буде передано іншим веб-розробникам.

SimpleSite

Підтримка клієнтів мінімальна

Однією з областей, де SimpleSite бракує, є їх підтримка. Відповіді на основні запитання можна знайти в розділі поширених запитань, але питання дуже елементарні, наприклад “Чи можу я змінити розмір зображень?” Все, що перераховує найважливіші проблеми, має вирішуватися службою підтримки.

На сьогодні ваш єдиний варіант зв’яжіться зі службою підтримки клієнтів електронною поштою. Це дуже невтішно. Що станеться, якщо база даних пошкоджується або сервер виходить з ладу? Ви повинні надіслати електронний лист і сподіваємось, що вони швидко відгукуються. На їхньому сайті зазначено, що на отримання відповіді може знадобитися до двох днів.

Як мінімум, розробники веб-сайтів та хостингові послуги повинні пропонувати підтримку чату в прямому ефірі. Таким чином можна швидко отримати серйозні проблеми. Найкращі послуги також надають телефонну підтримку.

Навіть якби чат та підтримка телефону пропонувались у обмежені години, це було б покращенням щодо теперішньої настройки SimpleSite.

Оновлення веб-сайту без реклами

SimpleSite пропонує три рівні підписки. Перший рівень – це їх базовий сервіс. Basic є безкоштовним у використанні, але також має найменші функції. У вас обмежені варіанти дизайну, а ваш сайт обмежений 15 сторінками. Також оголошення SimpleSite відображаються на кожній сторінці.

Щоб позбутися від реклами, вам доведеться перейти на платний преміальний план. Ваш перший варіант – їхній Pro-план, відмінний як для персональних, так і для ділових веб-сайтів. Ви отримуєте безкоштовне доменне ім’я, усі доступні варіанти дизайну та п’ять електронних адрес. Немає обмежень у кількості сторінок, зображень чи кількості відеоконтенту, який ви можете розмістити.

Якщо ви плануєте розмістити веб-магазин чи іншу форму електронної комерції, вам потрібно оновити до плану електронної комерції. Ви отримуєте всі ті ж функції, що і Pro, але ви також отримуєте необмежену кількість продуктів в Інтернет-магазині.

Преміум-плани пропонують щомісячно або щорічно.

Як SimpleSite відповідає конкуренції?

На скільки ви готові торгувати заради простоти? Це питання, яке вам слід задати, вибираючи, чи створювати сайт із SimpleSite. Він пропонує можливість робити веб-сайт швидко та без необхідних технічних знань, але в обмін ви втрачаєте частину функціональних можливостей та можливостей, які ви отримаєте з іншими розробниками сайтів..

Тим, хто отримає найбільше користь від SimpleSite, є ті, хто хоче створити свій веб-сайт, не наймаючи веб-дизайнера і не витрачаючи тижнів на те, як створити свій сайт. Проста конструкція заощаджує час, зусилля та результати – повністю функціональний продукт.

Якщо ви розглядаєте SimpleSite, не забувайте про недоліки. Ваші варіанти налаштування обмежені порівняно з іншими веб-розробниками, такими як Wix та Squarespace. У вас немає бібліотеки шаблонів, тобто ваш сайт буде схожий на інших, розміщених на цій платформі. Таким чином, вам потрібно буде більше зосередитися на складанні якісного контенту, щоб ваш сайт виділявся серед інших у вашій ніші.

Для тих, хто має певні технічні навички або тих, хто потребує вдосконалених функцій, рекомендую шукати в іншому місці, оскільки SimpleSite буде занадто базовим для ваших потреб. Якщо ви хтось, хто просто хоче отримати присутність в Інтернеті, і ви готові пожертвувати кількома функціями, то SimpleSite може бути ідеальною формою.

Як огляд SimpleSite? Натисніть тут, щоб створити свій веб-сайт.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me