Pixpa Review 2020 – чи підходить цей розробник портфоліо?

Створення веб-сайтів для фотографів та творців

Домашня сторінка Pixpa


Pixpa створює хвилі серед творців, яким потрібен веб-сайт, який функціонує як онлайн-портфоліо, так і магазин.

Але спочатку все: Pixpa не для всіх. Він спеціально розроблений для створення веб-сайтів для фотографії та інших візуальних креативних галузей. Якщо ви запускаєте будь-який інший тип веб-сайту, вам краще шукати в іншому місці. Дивіться наше всебічне порівняння кращих розробників веб-сайтів для деяких чудових альтернатив.

Однак якщо ви шукали розробника веб-сайтів із функціями, спеціально орієнтованими на візуальні онлайн-портфелі, продовжуйте читати.

Щоб належним чином перевірити розробник веб-сайтів, я створив сайт для демонстрації своїх фотографій. Я не професійний фотограф, але у мене все більше колекцій фотографій з подорожей, які, на мою думку, добре вписуються в онлайн-портфоліо. На відміну від інших будівельників, якими я користувався, функції Pixpa показують, що компанія дійсно продумала потреби фотографів та творців, що було дуже приємним сюрпризом.

Але це справді достатньо, чи Pixpa не вистачає гнучкості, яку інші розробники веб-сайтів можуть легко забезпечити? Читайте далі, щоб дізнатися, чи Pixpa – це правильний конструктор для вас.

Теми, зроблені з фотографами в умі

Перше, що ви помітите на сторінці вибору теми – це образи є основним акцентом кожної теми.

Теми Pixpa

Є на вибір 30 різних тем. Кожен має дещо інший стиль та пропонує різну фотосетку та макет. Ви не помітите багато тексту або велике меню в оригінальних темах, але це елементи, які ви можете налаштувати в редакторі, якщо вирішите, що хочете інший вигляд.

На відміну від інших розробників веб-сайтів, як Вікс або Квадратний простір, між темами немає великої різниці. Звичайно, дизайни різняться, але в основі їх теми – це головним чином фотогалереї.

Поговоримо більше про редактор. Тут є кілька приємних варіантів налаштування. Ви можете змінити макет галереї, зробити так, щоб ваші зображення відображалися в масштабі або в повному обсязі, і навіть налаштувати ефект наведення зображення. Ви також можете вставляти відео YouTube або Vimeo на будь-яку тему замість зображень, що робить Pixpa сильним конкурентом і для відеографів..

Макет галереї Pixpa

Окрім сторінок галереї, кожна тема надає можливість додати інші сторінки, такі як блог, сторінка про сторінку, сторінка контактів, інтернет-магазин, корекційна сторінка (детальніше про це пізніше) та приватний або загальнодоступний альбом сторінок. За допомогою редактора ви можете легко додавати розділи та переміщувати їх по сторінці, щоб отримати потрібний макет.

Усі теми Pixpa реагують на мобільні пристрої. Ви можете змінити макет кожної сторінки, вибравши кількість стовпців вмісту, щоб переконатися, що вона відповідає різним розмірам екрана.

Якщо ви врешті вирішите, що обрана вами тема насправді не працює для вас, все, що вам потрібно зробити, це вибрати іншу, і вміст вашого веб-сайту автоматично адаптується.

Особливості

4.9

Особливості, яких ви не знайдете ніде іншим

Pixpa має широкий вибір інтеграцій, які допомагають відстежувати успіх вашого веб-сайту та розвивати свій бренд, такі як Google Analytics, MailChimp, Shopify тощо.

Розділ маркетингу на панелі приладів також дуже зручний. Тут ви можете додати метадані, щоб покращити SEO свого сайту. Ви також можете додавати віджети соціальних мереж, щоб ваші відвідувачі могли легко ділитися вашими сторінками та навіть окремими зображеннями з галереї.

Але є кілька особливостей, які мені здалися особливо вражаючими, коли справа стосується створення та монетизації онлайн-портфоліо через Pixpa. Погляньмо:

Унікальна система перевірки

Те, що дійсно дає перевагу Pixpa перед іншими розробниками веб-сайтів для творчих портфелів, – це її система перевірки.

Ви можете налаштувати коректорну сторінку, де ваші клієнти можуть запропонувати відгуки та вибрати фотографії для їх придбання. Цей спеціалізований портал допомагає вам спілкуватися зі своїми клієнтами безпосередньо через ваш веб-сайт та заощаджує ваш час, усуваючи потребу в сторонніх додатках, таких як Dropbox або WeTransfer.

Ці сторінки перевірки також реагують на мобільний телефон, тому ваші клієнти можуть вибирати фотографії в дорозі. Pixpa захищає вашу роботу, відключаючи функцію клацання правою кнопкою миші на сторінках, що підтверджуються, тому ваші клієнти не можуть просто зайти та завантажити потрібні зображення.

Інтегрована функціональність електронної комерції

Сторінки магазину Pixpa прості у використанні. У них є варіанти продажу послуг та фізичних чи цифрових продуктів, тому, якщо ви хочете, ви можете дозволити відвідувачам придбати конкретні зображення на вашому веб-сайті.

Скріншот Pixpa - Додати нову сторінку

Pixpa дійсно сяє, коли йдеться про продаж цифрових продуктів, що не дозволяють робити всі інші розробники веб-сайтів. Ви можете додати багато деталей з редактора. Додавати інформацію про ліцензування чи використання легко, пропонувати цифровий продукт у вигляді завантаження з веб-сайту або із зовнішнього посилання та додавати елементи SEO на кожну сторінку продукту.

З панелі інструментів магазину ви можете побачити всі ваші замовлення, покинуті візки та інформацію про клієнтів. Ви також можете встановити ціни продажу та ставки податку та вибрати спосіб оплати, який ви хочете активувати.

Зрозуміло, що Pixpa замислювався над креативом, коли робив простий спосіб продавати цифрові продукти.

Pixpa не стягує з вас жодних комісійних або лістинг-комісій за ваші продажу. Ви можете отримувати платежі через PayPal, Stripe та PayUMoney.

Програми для мобільних галерей

Це ще одна особливість, завдяки якій Pixpa виділяється. Ви можете швидко та легко ділитися персональною галереєю зображень із клієнтом, і вони можуть додавати їх на свій пристрій як мобільний додаток. Це ідеально для обміну попередніми переглядами фотосесії з клієнтами або навіть обміну цілою фотосесією як халява або як платне доповнення до ваших послуг.

Галереї клієнтів Pixpa

Ви можете створювати необмежену кількість програм для мобільних галерей за допомогою Pixpa, і вони можуть стати ключовим інструментом у вашій маркетинговій стратегії. Кожна галерея мобільних пристроїв має попередньо завантажену інформацію про бренди, включаючи ваше ім’я, контактні дані та посилання в соціальних мережах.

Уявіть, що ви відправляєте клієнту додаток для мобільних галерей для їх фотосесії про заручини, і пара надсилає додаток своїм друзям та родині. Вони не тільки можуть бачити фотографії, вони також можуть дізнатися про вас. Будь-яка платформа, яка допомагає вам у вільному маркетингу, є хорошою в моїх книгах.

Галереї з нескінченними можливостями

Pixpa пропонує 15 різних макетів галереї, від сітки до повних та прокручуваних зображень. Як тільки ви влаштуєтесь на макеті, ви можете завантажувати фотографії, відео чи слайди HTML у свою галерею.

Є вбудовані налаштування, щоб забезпечити перегляд ваших зображень так, як ви задумали. Наприклад, всі макети сітки оснащені функцією лайтбокс для видалення всіх відволікань навколо ваших фотографій. Ви також можете встановити фокусну точку для кожного зображення, тому фокус фотографії видно незалежно від того, яким пристроєм користувачі користуються.

Зображення у вашій галереї можна оптимізувати для SEO, а ваші галереї завжди мобільно реагують, тому що Pixpa створює різні версії вашої галереї на основі пристрою відвідувача та роздільної здатності екрана. Якщо у вас уже всі фотографії завантажені в Instagram, ви можете просто підключити свій обліковий запис, і Pixpa створить галерею зі свого Instagram-каналу.

Один з недоліків Pixpa – це процес завантаження зображення. Немає централізованого файлу зберігання медіа. Скажімо, наприклад, ви хочете використовувати одне зображення як у вашій галереї, так і в публікації в блозі, вам потрібно буде завантажувати його на кожну окрему сторінку.

Простота використання

4.0

Чи редактор перетягування Pixpa простий у використанні як інші будівельники веб-сайтів?

Особисто я виявив, що редактор перетягування Pixpa не був настільки інтуїтивним, як інші будівельники веб-сайтів. Наприклад, мені не вдалося перетягувати зображення по галереї, не переходячи вручну на сторінку галереї та змінюючи порядок фотографій.

Крім того, я виявив, що я не “перетягував і не опускав” стільки, скільки натискав на стрілки, щоб змінити порядок розділів.

Ще одним недоліком є ​​те, що теми мають попередньо завантажені різні сторінки, зображення та повідомлення в блогах. Ви повинні видалити кожне запасне зображення, сторінку та публікацію по черзі, що може бути трохи нудно. З іншого боку, наявність вмісту там полегшує побачити, як може виглядати ваш готовий веб-сайт, а додавання нових зображень та сторінок можна зробити за кілька кліків.

Все, що було сказано, Pixpa аж ніяк не складно використовувати, і мені було комфортно з редактором через кілька хвилин. Якщо ви перейдете на веб-сайт Pixpa і почнете грати, ви можете мати основний макет веб-сайту, щоб працювати менше ніж за годину.

Інтегрований довідковий центр

Крім вікна чату, який стежить за вами на кожній сторінці (докладніше про це пізніше), не було жодних спливаючих вікон із порадами щодо створення веб-сайту. Однак, Мені вдалося знайти всю необхідну інформацію в довідковому центрі.

У меню ліворуч ви можете натиснути на знак питання, щоб отримати спливаюче вікно довідкового центру Pixpa, де ви знайдете достатню інформацію про те, як створити веб-сайт. Тут я знайшов відповіді на свої запитання про дизайн, галереї, маркетингові інструменти та функції електронної комерції.

Довідковий центр Pixpa

Я дуже вдячний, що довідковий центр відкривається у спливаючому вікні власне редактора. Якщо у вас щось схоже на мене і у вас відкрито 25 вкладок у кожному вікні, клацання між ними вперед і назад може заплутатися. Маючи довідковий центр прямо в редакторі, було спрощено навчитися редагувати мій сайт, не потребуючи постійного переміщення між вкладками.

Підтримка

3.6

Команда підтримки Pixpa невелика … Дуже маленька

Pixpa пропонує підтримку через два канали: електронною поштою через контактну форму на їхньому веб-сайті або безпосередньо надсилаючи повідомлення та спілкуватися в чаті.

Ви також можете зв’язатися з ними в соціальних мережах, однак, схоже, соціальні канали використовуються більше для запитів щодо продажів, ніж для технічної підтримки. Коли я зв’язався у Facebook Messenger, я не отримав відповіді.

Взагалі якість підтримки, яку я отримав від агента Pixpa (зауважте, сингулярне тут), була чудовою … тобто коли на мої повідомлення було відповідено. Один з моїх листів ніколи не отримував відповіді, а на запитання, які я залишив на сторінці Pixpa у Facebook, так і не було відповіді. Оскільки вони вже мають обмежені точки дотику, це було трохи неприємно.

Ось докладніший погляд на мою взаємодію з їхньою командою підтримки:

Чат в прямому ефірі

Зрозуміло, що Pixpa хоче, щоб ви зв’язалися з ними за допомогою прямого чату. З того моменту, як ви приземлитеся на їх домашню сторінку, значок чату в реальному часі наводиться в нижньому правому куті сторінки. На жаль, чат Pixpa в прямому ефірі нагадує Clippy, дратівливу скріпку зі старих версій Microsoft Word, яка регулярно перебивала вас, щоб запитати, чи потрібна вам допомога.

Спочатку вітальне спливаюче вікно спонукало мене звернутися за допомогою, якщо мені це потрібно. Чат – це бот, поки ви не розпочнете розмову та не попросите допомоги у агента з обслуговування клієнтів.

Підтримка чату Pixpa

Pixpa стверджує, що після того, як ви подасте запитання, агент повернеться до вас протягом 10 хвилин. Я отримав відповідь протягом 20 хвилин, що було трохи невтішно, але загалом все-таки прийнятно. Агент відповів на моє запитання і направив мені статтю з додатковою інформацією.

Коли я задав подальше запитання, щоб переконатися, що це не бот, я одразу отримав більш детальну відповідь. В цілому агент чату був корисним у відповіді на моє запитання.

Електронна пошта

Підтримка електронної пошти Pixpa

Я кілька разів звернувся до Pixpa електронною поштою, як через їх веб-форму, так і безпосередньо по електронній пошті. Моє перше повідомлення в Pixpa у веб-формі, схоже, загубилося в кіберпросторі (або команда підтримки Pixpa просто його пропустила. Або проігнорувала … Я піду за допомогою параметра «загублений у космосі»). Однак, коли я заповнив веб-форму вдруге, я отримав відповідь приблизно за 15 хвилин.

Я також надіслав повідомлення безпосередньо на свою електронну адресу і отримав відповідь у аналогічні часові рамки.

Я запитав про імпорт вмісту від іншого конструктора веб-сайтів, чого не можна робити з Pixpa. Агент відповів на моє запитання грунтовно і надав мені посилання, де я можу знайти більше інформації.

Мене вразила відповідь електронною поштою, оскільки агент не лише відповів на моє початкове запитання, але й вирішив питання, над якими я міг би відповісти.

Однак агент, який відповідав на запит електронної пошти та веб-форми, був тим самим агентом, з яким я говорив два окремі дні у прямому чаті Pixpa, що означає, що команду підтримки складається лише з однієї людини. Він зміг відповісти на мої запитання, що заспокоює, але що відбувається, коли він приймає хворий день?

Можливо, в міру зростання Pixpa буде зростати і його команда, але до цього часу я не став би занадто сильно покладатися на послуги для клієнтів, що займаються людиною..

Ціноутворення

4.5

Ціноутворення все включено без сюрпризів

Pixpa пропонує три різні категорії, що містять 11 планів з різними можливостями. Усі плани мають 15-денну безкоштовну пробну версію, тож ви можете перевірити всі їх доступні функції перед тим, як взяти на себе план.

На відміну від багатьох інших розробників веб-сайтів, Pixpa не пропонує безкоштовного плану, тому після випробувального періоду вам доведеться зробити вибір. Однак базовий план доступний і має основні функції, які ви, мабуть, захочете, якщо ви тільки починаєте роботу.

Ви можете вибрати з планів фотографів, творців або просто галереї клієнтів (які не містять веб-сайт).

  • Плани фотографа призначені для фотографів, які хочуть створити портфоліо і можливість продавати зображення за допомогою клієнтських галерей Pixpa та електронних комерційних галерей, але не фізичних продуктів.
  • Плани Творця призначені для тих, хто шукає веб-сайт на додаток до магазину, де продають фізичні та цифрові продукти та послуги, як-от відео, електронні книги тощо.
  • Плани клієнтських галерей працюйте як окремий продукт, де ви можете працювати безпосередньо зі своїми клієнтами, обмінюючись, перевіряючи, редагуючи та продаючи зображення за допомогою функції клієнтських галерей Pixpa. Важливо зазначити, що ця опція є ні включити веб-сайт із портфоліо.

Кожен з цих типів плану далі розбивається на три або чотири варіанти. Різниця в цінах цих планів відображається у наявності певних розширених функцій, а також у кількості зображень, які ви можете завантажувати в галерею, загальному обсязі пам’яті та можливостях електронної комерції..

Кожен план включає веб-хостинг через веб-сервіс Amazon (AWS). Якщо ви підписуєтесь на щорічний план, ви також отримаєте один рік безкоштовної реєстрації домену.

Ви можете платити щомісяця або щорічно (максимум один рік за один раз). Якщо ви виберете річний варіант, ви отримаєте ціну зі знижкою. Наразі Pixpa приймає оплату лише основними кредитними картками: Mastercard, Visa та American Express. Ви не можете оплатити свій план через PayPal.

Усі плани мають 30-денну гарантію повернення грошей та цілодобову підтримку клієнтів.

Також варто зазначити, що якщо ви студент, ви отримуєте 50% знижки на всі плани Pixpa. Все, що вам потрібно зробити, – зареєструватися на безкоштовну пробну версію та надіслати електронною поштою службі підтримки свій ідентифікаційний номер студента, і вони надішлють вам промо-код.

Скасування та повернення коштів

Pixpa пропонує 30-денну гарантію повернення грошей, якщо ви підписуєтеся на річний план. Усі щомісячні платежі вважаються остаточними та не підлягають поверненню.

Скріншот Pixpa - оновіть свій план

Щоб скасувати свій план, просто зайдіть в Мій обліковий запис у редакторі та натисніть Підписка, і ви можете скасувати свій план звідти. Після того, як ваш план буде скасовано, Pixpa вимагає обробити ваше повернення протягом п’яти-восьми робочих днів.

Як Pixpa співпадає з конкуренцією?

В цілому Pixpa – це прекрасний варіант для фотографів. Він поєднує в собі портфоліо на основі зображень, спеціалізовані функції для фотографів та можливості електронної комерції таким чином, як це ще не було зроблено раніше.

Навіть якщо ви не фотограф, я бачив веб-сайти Pixpa для дизайнерів моди, архітекторів та графічних дизайнерів, тому це вірний вибір для багатьох типів веб-сайтів портфоліо / магазину, якщо ви вимагаєте, щоб зображення були основним центром ваш сайт. Просто не очікуйте, що всі функції будуть настільки продуманими, як і зображення.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me