Огляд Weblium 2020 – не плати, поки ти не прочитаєш цього

Weblium-огляд1Weblium – це зручний для початківців веб-розробник, який допомагає швидко створити основний, професійний веб-сайт – всього за кілька хвилин. За допомогою свого керівника дизайну AI, створити веб-сайт так само просто, як грати з Legos.


Особливості та простота використання

Weblium пропонує вам інструменти для швидкого розміщення вашого веб-сайту в Інтернеті. Кожен веб-сайт програми Pro має наступне:

 • Безкоштовний домен на рік
 • Вбудований SEO
 • Безкоштовний сертифікат SSL
 • Мобільно-адаптивний дизайн
 • Хмарний хостинг

Weblium не має тони розширених функцій, але він пропонує чудову вхідну точку для хмарного хостингу. Завдяки безкоштовному сертифікату SSL, дані та зв’язки відвідувача захищені. Ваш веб-сайт також мобільно адаптований; якщо ви редагуєте настільну версію свого веб-сайту, розробник автоматично спроектує мобільну версію вашого веб-сайту.

Weblium не пропонує ринок додатків, але ви можете додати сторонній функціонал на свій сайт, якщо у вас є фізичний код функції. Є підручники, які пояснюють, як додати код, як тільки ви його отримаєте.

Найсильніша крапка продажу Weblium – це простий у користуванні. За допомогою AI Design Supervisor ви можете редагувати свій веб-сайт за допомогою шаблонів та блоків вмісту. Існує 100+ шаблонів, доступних у понад 20 категоріях, і кожен шаблон використовує перевагу блочного дизайну.

Блоки вмісту дозволяють динамічно редагувати, тобто ви можете бачити зміни під час їх внесення. Якщо у вашому шаблоні відсутній необхідний вам блок вмісту, ви, ймовірно, можете знайти його в бібліотеці блоків. Він містить понад 200 блоків вмісту, включаючи блоки для галерей, розділ FAQ та інше.

Ви також отримуєте Smart UI-набір, який дозволяє керувати шрифтами, стилями кнопок, кольоровими схемами та іншим сайтом вашого веб-сайту з одного місця. Найкраще, якщо вам потрібно змінити шаблон або перемістити блоки, ви можете легко зробити це, не починаючи заново. Ви не можете цього зробити з Wix та деякими іншими редакторами.

Ціноутворення та підтримка

Weblium пропонує два основні плани: Безкоштовний та Про. Безкоштовний план призначений для найбільш основних веб-сайтів і використовує піддомен Weblium. Якщо ви хочете щось більше, ніж основний веб-сайт, або ви хочете свій власний домен, вам потрібно буде оновити до Pro.

З іншого боку, ціна Pro виглядає середньою порівняно з іншими розробниками веб-сайтів. Однак ви отримуєте безкоштовний домен та сертифікат SSL, що робить його кращим загальним значенням. Якщо ви веб-дизайнер, доступні плани торговельних посередників, але вам потрібно звернутися до Weblium.

Якщо ви хочете, щоб Weblium створив ваш веб-сайт для вас, цей варіант є надзвичайно дорогим. Розраховуйте заплатити що-небудь від подвоєння до вчетверо, що збільшить річну ставку за перший рік. Після цього Weblium стягне плату за оновлення веб-сайту.

Якщо ви хочете створити магазин електронної комерції, ви обмежуєтесь використанням Ecwid. Weblium пропонує план “Електронна комерція”, що містить до десяти сторінок, десять позицій, онлайн-платежі та функції кошика. Однак Ecwid поставляється з дуже крутим цінником. Чесно кажучи, якщо вам потрібен інтернет-магазин, просто перейдіть на інший сервіс, наприклад Wix, що дасть вам більше можливостей за нижчу ціну.

Weblium пропонує безліч варіантів підтримки: підтримка телефону та електронної пошти, чат в режимі 24/7 та база знань (доступна російською та англійською мовами), що охоплює найрізноманітніші теми. Ви також можете дістатися до Weblium через Facebook, Twitter та LinkedIn.

Я думаю, що в підтримці чату в Weblium немає підтримки. Хоча вони швидко відповіли, вони врешті-решт надіслали моє запитання іншій групі, щоб повернутися до мене. Я навіть зв’язався з ними через Facebook і отримав таку ж відповідь.

Weblium-огляд2

Weblium-огляд3

Минуло три дні, щоб хтось ще повернувся до мене. Я отримав дві відповіді. Друга людина була “експертом з налаштування”, який відповів трохи ретельніше.

Weblium-огляд4

Перший раз, коли я звертався в службу підтримки, був у вихідні, і саме в понеділок я почав отримувати потрібну мені допомогу. Я підозрюю, що підтримка чату в прямому ефірі передається на вихідні і обмежується лише основними питаннями.

Моя остання спроба зв’язатися з Weblium пройшла набагато краще. Я задав питання про бібліотеку блоку вмісту, і агент навіть надіслав мені скріншот деяких функцій блоку, щоб допомогти мені зрозуміти.

Якщо вам потрібна допомога, я рекомендую перейти з електронною поштою чи телефоном у службу підтримки в чаті.

Як Weblium співпадає з конкуренцією?

Солідний, базовий веб-сайт для початківців

Weblium робить створення вашого веб-сайту схожим на дитячу гру завдяки своєму AI Design Supervisor. Навчання займає лише кілька хвилин, і за короткий час ви можете запустити мобільний адаптивний веб-сайт.

Хоча Weblium може скористатися кількома вдосконаленнями, такими як ринок додатків та покращення обслуговування клієнтів, це все-таки відмінний вибір, якщо ви шукаєте простий і недорогий варіант для створення свого першого веб-сайту. 

Плюси

 • Динамічне редагування веб-сайтів
 • Мобільний дизайн веб-сайту
 • Безкоштовний сертифікат SSL
 • Безкоштовний домен

Мінуси

 • Немає ринку додатків
 • Невідповідна підтримка клієнтів

Створіть безкоштовний веб-сайт на веб-сайті зараз

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map