Огляд веб-розробників веб-сайтів GoDaddy [2020] – це недооцінено?

Домашня сторінка GoDaddy Builder


Contents

Новий і вдосконалений веб-сайт GoDaddy Builder

GoDaddy, одне з найбільших імен у веб-хостингу та реєстрації доменів, нещодавно випустило нове оновлення для Builder веб-сайтів GoDaddy (раніше відомий як GoCentral). Але чи справді нова платформа робить щось краще, чи вам краще з альтернативний веб-сайт?

Що ж, ребренду, безумовно, вистачило, щоб викликати цікавість, тому я вирішив поставити будівельника на випробування. Я виявив деякі плюси, але було також кілька дуже обмежуючих мінусів, які можуть змусити вас задуматися.

Варто пам’ятати, що на відміну від більшості конкурентів, GoDaddy Builder веб-сайтів не пропонує вічно вільний план. Існує 30-денна безкоштовна пробна версія, яка дозволяє протестувати всі функції без ризику, але перш ніж вкладати свій час у створення веб-сайту, слід ознайомитись з інформацією про те, що я дізнався.
Шаблони веб-сайтів GoDaddy

Універсальні та привабливі теми, але обмежена різноманітність

Новий веб-сайт GoDaddy Builder пропонує 22 теми веб-сайтів. Усі теми реагують на мобільні пристрої, і ви можете їх переглядати на робочому столі та мобільному пристрої під час редагування.

Коли ти почнеш, GoDaddy пропонує вам тему. Конструктор веб-сайтів навіть попередньо завантажує вашу тему відповідними фотографіями на основі вибраної галузі. Для фіктивного догляду за домашніми тваринами, який я використовував у своєму тесті, я отримав трохи нерозумну, але чарівну собаку в сонцезахисних окулярах.

Вибір теми в редакторі веб-сайту GoDaddy

Ви можете дотримуватися запропонованої теми або застосувати нову тему в будь-який час, навіть після того, як ви почнете редагувати свій сайт. Теми GoDaddy відрізняються здебільшого за шрифтом та кольорами, дещо змінено стандартні макети сторінок.

Теми веб-сайту GoDaddy

Загалом, теми GoDaddy краще, ніж раніше. Однак розмаїття не так багато, і дизайн не виглядає так професійно, як шаблони інших розробників веб-сайтів, наприклад Вікс або Квадратний простір, мають запропонувати.
Інформаційна панель GoDaddy Website Builder

Укомплектований функціями для створення (і вирощування) вашого веб-сайту

GoDaddy Builder веб-сайтів пропонує кілька цікавих функцій, які допоможуть вам знайти в пошукових системах, залучати відвідувачів вашого сайту та отримувати більше продажів. Давайте детальніше розглянемо.

Простий редактор із сотнями заданих розділів

Блоки вмісту GoDaddy Website Builder

Є сотні готових секцій у 25 категоріях. Це фактично різні типи блоків вмісту, які ви можете додати на свої веб-сторінки.

Справжня проблема шаблонів і розділів вмісту GoDaddy полягає в тому, що у вас є дуже мало варіантів налаштування та персоналізації. Там, де інші розробники веб-сайтів дають вам можливість перетягування, а також можливість редагування кожного елемента вашої сторінки окремо, GoDaddy дозволяє лише вибрати один шрифт та один колір для всього сайту.

Ось декілька функцій відмітки, які ви можете додати на свою сторінку в меню Додати розділ:

 • Приватні сторінки – Зробити певні сторінки видимими лише учасникам, які мають передплату.
 • Бронювання зустрічей – Дозволити відвідувачам сайту планувати разові або повторювані зустрічі.
 • Календар – Відображення загальнодоступного календаря шляхом посилання на будь-який календар із URL-адресою iCal (наприклад, Google та Office 365).
 • Кнопка чату WhatsApp – Нехай відвідувачі сайту надсилають прямі повідомлення на ваш телефон через WhatsApp.
 • Зовнішні огляди – Відображення оглядів з таких сайтів, як Facebook, Google MyBusiness, Yelp та Yotpo.

Редагування в дорозі

Ще одна нова особливість GoDaddy Builder веб-сайтів – додаток GoDaddy.

Мобільний додаток GoDaddy Website Builder

Доступний для iOS та Android, програма GoDaddy дозволяє редагувати веб-сайт з будь-якого мобільного пристрою. Кілька варіантів тонкої настройки недоступні в додатку, але більшість параметрів та налаштувань веб-сайту є.

Деякі вбудовані інтеграції, але немає ринку додатків

Замість того, щоб пропонувати ринок додатків, таких як Wix, GoDaddy Builder веб-сайтів має декілька вбудованих інтеграцій для підвищення функціональності вашого сайту:

 • Бронювання ресторану через OpenTable
 • Онлайн замовлення на їжу через ChowNow
 • MLS / IDX списки нерухомості
 • Публікації з вашого бізнес-профілю в Instagram
 • Відгуки про Zillow

Якщо ви є власником ресторану чи агентом з нерухомості, ці інтеграції можуть бути досить приголомшливими. Для інших галузей … не так вже й багато. Інші розробники веб-сайтів (наприклад, Wix або WordPress.com) мають багато більш досконалих додатків і плагінів, доступних для чату, форумів та інших корисних функцій.

Керовані інструменти для SEO, маркетингу та соціальних медіа

GoDaddy Builder веб-сайтів постачається з вражаючим набором інструментів, які допоможуть налаштувати ваш веб-сайт.

Інформація про GoDaddy та спеціальні плани дій

GoDaddy Insight аналізує цілі вашої галузі та веб-сайту, щоб надати конкретні рекомендації щодо вдосконалення вашого сайту. Просто виберіть кілька бізнес-цілей, а потім зачекайте, коли буде створений власний план дій.

Ось моя.

Подивитися веб-сайт GoDaddy Website Builder для поліпшення SEO

На додаток до цього списку справ, ви отримаєте числовий бал Insight щоб показати, як ви працюєте з точки зору зручності використання веб-сайтів, залучення відвідувачів, роботи з громадськістю та присутності в соціальних мережах.

Я визнав корисні пропозиції Insight корисними, і думаю, що початківці отримають від них користь. Цей інструмент не зробить роботу для вас, але підкаже, з чого почати.

Інструмент видимості пошукової системи

Ще один інструмент, який пропонує GoDaddy, – це видимість пошукових систем. У комплекті з усіма чотирма планами, цей майстер покрокової роботи допомагає оптимізувати ключові слова вашого сайту, назву сайту, метаописи та текст заголовка.

Програма оптимізації веб-сайту GoDaddy допоможе вам оптимізувати оптимізацію веб-сайту

Маркетинг електронної пошти

Кожен план включає кількість електронних маркетингових повідомлень на місяць. Найдешевший план включає 100 електронних листів на місяць, а найдорожчий – дозволяє надсилати до 25000. Якщо у вас є список підписників, ви можете додати їх вручну або імпортувати файл CSV.

Інші бізнес-інструменти

Залежно від вибору плану, ви також отримаєте доступ до кількох корисних інструментів та додатків:

 • Безкоштовна ділова електронна пошта на один рік (через Microsoft Office 365)
 • Безкоштовний номер телефону компанії на один рік (через GoDaddy SmartLine)
 • Список платформ для соціальних медіа – синхронізуйте свій сайт з Facebook, Instagram або Yelp та створюйте публікації прямо з панелі інструментів GoDaddy
 • Безкоштовні кредитні оголошення для Microsoft, Google та Yelp
 • Google Analytics і Google AdSense (лише в США)

Багато розробників веб-сайтів пропонують професійні електронні адреси безкоштовно на один рік, але GoDaddy – єдиний розробник веб-сайтів, якого я бачив, щоб також вводити номер ділового телефону.

Електронна комерція: продаж продуктів на вашому сайті

Створити інтернет-магазин з GoDaddy Website Builder неймовірно просто, хоча для цього вам доведеться вибрати найдорожчий план. (Щомісячна вартість порівнянна з планами електронної комерції для інших популярних розробників сайтів, таких як Wix та Weebly.)

Додавання товару до інтернет-магазину GoDaddy

Деякі особливості, які пропонує GoDaddy для вашого інтернет-магазину, включають:

 • Зовнішні продажі – Синхронізуйте з трьома зовнішніми платформами продажів, такими як Amazon.com, Etsy та eBay.
 • СМС-повідомлення – Отримуйте текстові сповіщення про кожен продаж, який ви здійснюєте.
 • Покинуті електронні листи – Надсилайте автоматизовані електронні листи, що заохочують клієнтів виконувати свої замовлення.
 • Відгуки про товар – Увімкніть Yotpo збирати та відображати огляди на сторінках продуктів.

Якщо у вас уже є продукти, пов’язані з обліковим записом Square, ви також можете імпортувати їх безпосередньо у файлі CSV. Поточний ліміт продуктів – 10 000.

GoDaddy не бере комісійних продажів. З вашого платіжного процесора стягуватиметься лише стандартна плата за транзакції.
Редактор веб-сайтів GoDaddy

Для початківців – від створення веб-сайтів до SEO

GoDaddy Builder веб-сайтів – один із найпростіших у користуванні будівельників, який я особисто перевірив. Навіть як початківець, швидше за все, ви ніколи не зіткнетесь із функцією, яку вам не вдасться зрозуміти самостійно.

Простий редактор точок і клацання

Щоб відредагувати свій сайт, просто натисніть на будь-який елемент, щоб налаштувати його, а всі додаткові зміни (колір, вирівнювання тощо) будуть показані на правій панелі редагування.

Зміна макета розділу на веб-сайті GoDaddy Builder

Кожна сторінка розділена на розділи для легшого налаштування. Ви можете внести масштабні зміни до цілих розділів, натиснувши кнопку Макет. Наприклад, у розділі Про нас вище, ви можете вибрати шість попередньо заданих макетів.

Автоматичні резервні копії для збереження змін

Створення нового веб-сайту завжди передбачає деякі проби та помилки, і навіть досвідчені веб-дизайнери роблять помилки. Ось чому мені подобається автоматичне резервне копіювання та вкладка Історія сайтів GoDaddy.

Налаштування веб-сайту GoDaddy Builder

Ви можете відновити попередні версії свого веб-сайту, натиснувши Налаштування, а потім Історію веб-сайтів. Ви можете вручну створити резервну копію свого веб-сайту та навіть перейменувати файли резервного копіювання, щоб легко запам’ятати, яка саме версія.

Повірте, ця мережа безпеки зробить весь процес створення веб-сайту набагато менш напруженим.

Спрощене управління обліковими записами через вашу інформаційну панель

Керувати своїм веб-сайтом так само просто, як створити його. Вся інформація про ваш рахунок відображається на інформаційній панелі, де ви можете вносити зміни до свого веб-сайту та керувати всім іншим, включаючи продажі.

Інформаційна панель GoDaddy Website Builder

Ви також можете придбати домен через інформаційну панель. Якщо ви хочете підключити існуючий домен, просто натисніть «Я вже володію доменом» та дотримуйтесь покрокових інструкцій.

Підключення домену до веб-сайту GoDaddy
Підтримка GoDaddy Website Builder

Цілодобова підтримка телефону та чату, а також поглиблений довідковий центр

Ви можете зв’язатися із службою підтримки GoDaddy за допомогою телефону або чату в реальному часі, а на веб-сайті також є Довідковий центр. Я трохи розчарований, що немає варіанту електронної пошти, але ви не можете перемогти їх усіх, я думаю.

Я спробував усі канали перевірити якість підтримки. Мої взаємодії були всі англійською мовою, але GoDaddy пропонує номери телефонів для країни для більш ніж 50 місць по всьому світу.

Підтримка телефону була приголомшливою

Я кілька разів закликав службу підтримки GoDaddy, і Я вважав, що агенти підтримки є ввічливими, зрозумілими та корисними. Вони відчували себе скоріше як справжніми професіоналами служби підтримки, а не продавцями. Це завжди те, на що ви сподіваєтесь, але не завжди те, що отримуєте.

Часи очікування різко різняться, оскільки перший дзвінок зайняв майже 20 хвилин очікування, а другий – лише два. Якщо ви починаєте з прямого вікна чату, GoDaddy дає досить точну оцінку поточних часів очікування.

Підтримка чату GoDaddy Website Builder

Незважаючи на мою неприязнь до розмови по телефону, моє враження було напрочуд приємним. І, повірте, я на ці дзвінки задав безліч питань.

Я отримав відповіді чіткі та непродажні. Другий агент, Майкл, був особливо наперед, коли GoDaddy не був би правильним рішенням для мого магазину електронної комерції. Його приклад: “Якщо у вас є більше тисячі продуктів і сотні покупців на день, вам потрібне менш обмежувальне середовище. Більшість людей у ​​цей момент переходять на WordPress. “

Живий чат був не таким чудовим

На жаль,, мої захоплені відгуки про підтримку телефону не поширюються на чат в прямому ефірі. Моя найбільша проблема полягала в тому, що GoDaddy заявляє, що пропонує 24/7 чату в реальному часі … але дев’ять разів із 10, чат в реальному часі був “офлайн”.

Підтримка чату GoDaddy Website Builder

Коли я зателефонував у службу підтримки, я запитав, чому живий чат ніколи не працює. У відповідь Майкла було те, що це лише мій браузер. Я зробив кілька прослуховувань в Інтернеті і легко виявив, що багато користувачів GoDaddy мали таку саму проблему … тож я трохи скептично ставлюсь до його відповіді.

Після того, як я нарешті когось спіймав у чаті (Аншика Д., якщо точніше), я знайшов її відповіді доброзичливими та професійними. Однак, порівняно з телефонним дзвінком, вони виглядали набагато більш орієнтованими на копіювання та вставлення та продажі.

Наприклад, я запитав про “платформи лістингу соціальних мереж”, які рекламуються як особливість у всіх планах GoDaddy Website Builder. Перша відповідь – це питання про окреме (і платне) управління соціальними мережами GoDaddy.

Підтримка чату GoDaddy Website Builder

Зрештою мені вдалося отримати чітку відповідь, але це пройшло кілька хвилин, і це було не найсміливішим досвідом.

Параметри довідки – самі

У GoDaddy є інформаційний довідковий центр із поширеними запитаннями, блог та форум GoDaddy Community. Під час пошуку довідкового центру виберіть спеціальний розділ для веб-сайтів + ​​маркетинг.

Довідковий центр для розробників веб-сайтів GoDaddy

У GoDaddy також є розділ How-To на відміну від будь-якого іншого розробника веб-сайту, якого я бачив. На цій сторінці ви можете переглянути відеоуроки, згруповані в комплексні, самостійні курси.

Інструкції з використання веб-сайту GoDaddy

Розумні ціни, але вільний план не доступний

GoDaddy пропонує чотири передплатні плани: три для персональних або загальних веб-сайтів для бізнесу та один для магазинів електронної комерції.

Плани доступні щомісяця або щороку, і ви можете заощадити 20% за допомогою щорічної підписки. Ви можете оплачувати всі основні кредитні картки, PayPal, банківський переказ та інші регіональні платіжні процесори.

Як уже згадувалося, у GoDaddy Builder веб-сайтів немає вільного плану, але існує 30-денна безкоштовна пробна версія, яка дозволяє випробувати всі функції. Під час пробного періоду на вашому веб-сайті буде піддомен GoDaddy. Вам доведеться оновити, перш ніж ви зможете підключити власний домен.

Після закінчення безкоштовної пробної версії у вас буде 20 днів для підписки, перш ніж ваш обліковий запис буде офіційно скасовано.

Скасування & Повернення коштів

Ви можете вимагати повернення коштів протягом 30 днів після придбання річного плану або 48 годин після придбання щомісячного плану. Слідкуйте за однією прихованою вартістю. Якщо ви придбали річний план із безкоштовним доменом, то з переліченої ціни вашого доменного імені буде відрахована сума відшкодування.

Немає кнопки, щоб натиснути, щоб скасувати ваш рахунок –  натомість вам доведеться звернутися до служби підтримки клієнтів, щоб обробити запит.

Як співпрацює веб-сайт GoDaddy Builder з конкурентами?

GoDaddy Builder веб-сайтів – це не мій найкращий вибір з точки зору шаблонів веб-сайтів чи творчої свободи. Якщо ви хочете більше контролювати зовнішній вигляд свого веб-сайту, вам буде краще з іншими альтернативами, наприклад Вікс або Квадратний простір. Але ця платформа дійсно виділяється своєю зручністю та простотою використання. Завдяки невмілому редактору, навіть початківці редактори можуть створити професійний веб-сайт за дуже мало часу.

Мені особливо подобаються персоналізовані рекомендації, які пропонує GoDaddy. Від покрокового майстра SEO до планів дій Insight та цілодобової підтримки 24/7 ви отримаєте вказівки щодо необхідності переходу свого веб-сайту на наступний рівень. Однак, якщо вам потрібні розширені плагіни, конкретні налаштування дизайну чи потужні функції електронної комерції, GoDaddy, мабуть, не для вас.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me