Огляд сайтів Google 2020 – не намагайтеся, перш ніж прочитати це

google-sites-Overview1


Google Sites робить речі простими, але має безліч обмежень

Що стосується технічних гігантів, мало хто може конкурувати з Google. Вони освоїли гру пошукової системи, забезпечили світ власними особистими помічниками в Google Home і навіть зробили революцію на дорозі автошколою. Але справжнє питання полягає в тому, чи може Google створити хороший веб-сайт? Введіть, Google Sites, веб-сайт Google.

Google Sites – це безкоштовне і зрозуміле рішення, якщо ви хочете створити базовий веб-сайт. І якщо у вас є обліковий запис Gmail, ви можете увійти прямо у свій обліковий запис Google і розпочати створення свого веб-сайту. Існує дві версії Google Sites, Classic та New. Нові сайти Google мають менше функцій, ніж класична версія, і Google планує згодом припинити класичну версію.

Як розробник веб-сайтів, Google Сайти дуже обмежені, тому ви, ймовірно, можете шукати більш підходяще довгострокове рішення. Безкоштовна альтернатива з кращими параметрами налаштування та загальною функціональністю, Я рекомендую Wix. google-sites-templates1

Використовуйте шаблони в класичному стилі або теми на нових веб-сайтах Google

Якщо ви хочете використовувати заздалегідь розроблений шаблон для веб-сайту Google Sites, вам доведеться використовувати класичну версію Google Sites як новий веб-сайт Google більше не пропонує шаблони. Натомість новий веб-сайт Google пропонує вибір шести тем, які надають різні стилі дизайну.

У класичних веб-сайтах Google ви можете вибрати більше 30 шаблонів, але не підтримується мобільність, тому ваш веб-сайт не відображатиметься на смартфонах і планшетах.

Шаблони класичного режиму організовані в шість категорій, починаючи від бізнес-шаблонів до шаблонів для некомерційних організацій. Окрім шаблонів, ви також можете вибрати з понад 50 тем для свого веб-сайту.

Тема контролює кольорові схеми, шрифти та фони. Так, наприклад, ви можете вибрати тему зошита для особистого блогу і зробити так, щоб ваш вміст був написаний на папері для зошита.

У нових веб-сайтах Google теми основніші, але надають більше контролю над появою теми. Ви також можете налаштувати кольори тем, використовуючи заздалегідь задану палітру або використовуючи інструмент підбору кольорів, щоб використовувати спеціальні кольори.

google-sites-templates2
google-sites-особливості1

У нових веб-сайтах Google відсутні функції класичної версії

Враховуючи, що нові веб-сайти Google розроблені як удосконалення класичної версії, дивно виявити, що багато функцій, включених до Класичних сайтів Google, було видалено з нової версії. Оскільки веб-сайти Google постійно оновлюються, деякі більш вдосконалені функції можуть принести прибуток у майбутньому, але в даний час список функцій є дуже базовим.

Новий веб-сайт Google використовує простий інтерфейс перетягування з можливістю додавання тексту, зображень, коду та файлів з вашого Диска Google. Ви, звичайно, також можете додавати вміст із продуктів Google, включаючи Документи, Слайди, Таблиці, Форми та Графіки.

Гаджети Google

У класичних веб-сайтах Google ви можете додавати на свій веб-сайт “ґаджети”, наприклад кнопки PayPal, за допомогою опції “Більше гаджетів”. У нових веб-сайтах Google потрібно створити вбудований код у PayPal і скористатися функцією “вставити код”, щоб створити кнопку PayPal на своєму веб-сайті..

google-sites-особливості2

Хоча гаджети Google пропонують деякі корисні інструменти, якщо ви використовуєте класичну версію, багато з них застаріли. Також кожен може створити гаджет і зробити його доступним у Google Gadgets, а це означає, що якість інструментів не є надійною.

Функція вбудовування коду в Нові сайти Google може бути складнішим способом додавання функцій на ваш веб-сайт, але це дозволяє вам досягти одних і тих же речей. Наприклад, ви можете додати функцію чату на свій веб-сайт, скориставшись ManyChat для створення бота Facebook Messenger і вставши код на свій веб-сайт. Однак, розробники веб-сайтів, такі як Wix, пропонують простіші засоби для додавання додаткових функцій на ваш веб-сайт.

Параметри макета

Новий веб-сайт Google пропонує шість різних варіантів компонування, які ви просто перетягніть на свою веб-сторінку. Це означає, що ви можете мати кілька розділів макета на одній сторінці, що є вдосконаленням на Класичному Сайті Google, де будь-які зміни макета впливають на всю сторінку.

Параметри компонування в нових веб-сайтах Google є більш сучасними порівняно з датою появи макетів на класичних сайтах Google. Ви можете перетягнути макети по сторінці, щоб змінити порядок розділів. Хоча ця функція корисна, макети обмежені порівняно з більш просунутими розробниками веб-сайтів, такими як Wix.

google-sites-особливості3

Пошук зображень на нових веб-сайтах Google

Якщо натиснути одну з значків + у розділі макета зображення та натиснути Вибрати зображення, ви зможете здійснити пошук за зображеннями Google. Що робить цей інструмент ще кориснішим, це те, що Google автоматично обмежує відображувані зображення тими, які отримали ліцензію на повторне використання. Це означає, що ви можете безпечно використовувати ці зображення на своєму веб-сайті, не турбуючись про порушення авторських прав.

google-sites-особливості4
google-sites-easy-of-use1

Просте і доступне створення веб-сайтів

Безсумнівно, що створити веб-сайт за допомогою Google Sites дуже просто. Незважаючи на те, що класична версія дещо менш доступна, Нова версія зіставила створення веб-сайтів до найголовнішого. Якщо ви вже знайомі з іншими продуктами Google, такими як “Документи та таблиці”, вам не складе труднощів зі створення веб-сайту за допомогою Google Sites.

Редактор перетягування

Як і інші популярні розробники веб-сайтів, Нові веб-сайти Google використовують редактор перетягування, який не може бути простішим у використанні. Усі доступні інструменти знаходяться на панелі правої панелі, і ви можете перетягувати вміст на своїх сторінках, поки не досягнете потрібного вигляду.
Google Sites

Клацніть для редагування тексту та зображень

Якщо розділи на вашій сторінці розміщені так, як ви хочете, додавання вмісту настільки ж просто, як натискання на зразок тексту, щоб редагувати його. Так само для блоків зображень просто натисніть на значок +, щоб додати зображення зі свого комп’ютера, диска Google, URL-адреси чи пошуку за допомогою Google Images.

Ви також можете редагувати фони для конкретних розділів вашого веб-сайту, клацнувши на піктограмі фону розділу в лівій частині розділу. Параметри залежать від теми, яку ви вибрали для свого веб-сайту.
Google Sites

Простий та знайомий інтерфейс

Google Сайти створені для зручності використання, особливо якщо ви використовуєте інші продукти Google. Якщо у вас вже є обліковий запис Gmail і ви ввійшли до свого облікового запису Google, можете розпочати роботу відразу. Створивши свій перший веб-сайт, ви можете легко повернутися до нього через Google Диск.

Інтерфейс працює так само, як і всі інші продукти Google, такі як Docs, з тими ж параметрами спільного доступу, які можна знайти в наборі офісних рішень Google.. Це дозволяє дуже легко співпрацювати з іншими розробниками веб-сайту.
Google Sites

Немає складних функцій, щоб дізнатися, як користуватися на Сайтах Google. Класичній версії не вистачає простоти Нової версії, але все ще інтуїтивно зрозумілий і простий у використанні. Google спростив процес створення веб-сайту, щоб зробити його подібним до створення будь-якого іншого документа або слайду в Google.

Якщо ви не знаєте, з чого почати, будуючи свій перший веб-сайт за допомогою Google Sites, ви можете здійснити короткий тур, який ознайомить вас із основними функціями. Поради часто з’являться, підкреслюючи нову чи корисну функцію, наприклад, можливість контролювати, хто може переглядати опубліковану версію вашого веб-сайту.

Завершивши редагування, просто натисніть Опублікувати у верхньому правому куті інтерфейсу. Виберіть веб-адресу для свого веб-сайту, використовуючи опцію безкоштовного піддомену або придбане ім’я домену (спеціальна URL-адреса).
Google Sites
google-sites-support1Google Sites не має команди підтримки клієнтів, з якою можна зв’язатися, якщо у вас виникли проблеми. Однак, є велика колекція статей підтримки, які можуть допомогти вам вирішити проблеми або дізнайтеся, як використовувати певні функції.

Статті в довідковому центрі організовані в категорії: Початок роботи; Створити; Редагувати, ділитися та публікувати; Аналітика, доступність та усунення несправностей; і Нові сайти проти Класичні сайти. Статті зазвичай покрокові, тому їх дуже легко дотримуватися. Якщо ви не хочете переглядати теми, скористайтеся полем пошуку, щоб знайти статті, що стосуються проблеми, що виникає.

google-сайти-ціноутворення1

Google Сайти доступні безкоштовно, але в G Suite існує платний бізнес-версія. Інтерфейс бізнес-версії ідентичний безкоштовній версії. Єдина вигода від його оплати полягає в тому, що ви можете мати пріоритетний доступ до оновлень та нових функцій до їх випуску у безкоштовній версії.

Як Google Сайти співпадають з конкуренцією?

Як безкоштовний розробник веб-сайтів, Google Sites позбавляється від створення особистого веб-сайту. Це чудово для тестування того, як працюють конструктори веб-сайтів із перетягуванням, але, однак його функції дійсно занадто обмежені, щоб працювати як постійне рішення веб-сайту. Класична версія застаріла, а нова версія настільки знята, що ви можете створити лише основні веб-сайти.

Ви не можете нічого втрачати, випробовуючи Google Sites, особливо якщо ви початківець. Ви можете створити веб-сайт за десять хвилин, і це буде добре для групи громади або основного типу веб-сайтів цифрових дощок. Для чогось більш складного вам краще спробувати безкоштовний план з Wix , яка працює так само, як Google Sites, але має багато інших функцій.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map