Огляд розробників сайтів SITE123 [2020]: чи просто означає, що це добре?

Contents

SITE123 Може бути простим у використанні, але це ваш найкращий варіант?

site123-огляд1


SITE123 дуже зручний у користуванні, і він пропонує приємний список функцій, включаючи все, від шаблонів, що реагують на мобільні пристрої, до електронної комерції. Якщо ви хочете створити персональний сайт, простий сайт для вашого нового бізнесу або навіть інтернет-магазин з кількома продуктами, його повинно бути більш ніж достатньо для ваших потреб. Але якщо ваші потреби складніші, ніж SITE123 зможе надати вам найкращий веб-сайт?

Я почав тестувати SITE123, щоб отримати відповіді. У цьому детальному огляді я покажу вам, що пропонує SITE123 щодо шаблонів, параметрів налаштування тощо. Я також розкрию ОСНОВНІ відмінності між безкоштовними та платними планами SITE123 (тут маленьке сповіщення про спойлер: на відміну від безкоштовного плану Wix, який дозволяє вам робити все, що завгодно, з дизайном вашого веб-сайту, SITE123 дасть вам безліч причин оновити відразу.)

В мої колеги порівняння кращих розробників веб-сайтів на ринку SITE123 вийшов на одне з перших місць. Тож чи вдається досягти ідеального балансу – легкий, але потужний? Чи означає простота використання відсутність функціональності? Читайте далі, щоб дізнатися!

Привабливі шаблони для мобільних телефонів

site123-шаблони1

SITE123 пропонує понад 180 шаблонів веб-сайтів. Ви можете прокручувати головну сторінку шаблонів, поки не знайдете сподобався вам або натисніть одну з десяти рекомендованих категорій шаблонів, таких як Бізнес, Блог, Подія, Ресторан або Інтернет-магазин.

Під час перегляду шаблонів ви побачите макети того, як виглядає кожен шаблон як на екранах комп’ютера, так і на портативних пристроях. Натиснувши будь-який шаблон, ви можете переглянути його робочу версію в обох форматах.

site123-шаблони2

Я радий повідомити про це всі шаблони SITE123 вільні у використанні, але є значна суттєвість. Вільний план дозволяє використовувати шаблони лише в їх найосновнішому вигляді. Те, що ви бачите на сторінці «Шаблони» – це майже все, що ви отримаєте, лише обмежені зміни дозволені до шрифтів, кольорів та інших елементів дизайну..

Щоб розблокувати найцікавіші параметри налаштування та додаткові функції, вам доведеться перейти на платний план. Це засмучує, але в цілому ця система цін мені здається досить справедливою.

Ось головний плюс: Усі шаблони реагують на мобільні пристрої, тож вам не доведеться зайву роботу, щоб ваш веб-сайт добре виглядав на смартфонах або планшетах.

Кілька помітних обмежень для шаблонів SITE123

Поки що добре звучить, правда? Багато шаблонів, всі безкоштовні, всі мобільні. Не було б добре, якби історія закінчилася саме там? На жаль, у шаблонах SITE123 є два варті уваги:

 1. Найкращі налаштування потребують оплати. Я вже говорив про це раніше, але вважаю, що це один з головних недоліків SITE123: Ви можете розблокувати весь спектр варіантів редагування вашого шаблону лише придбавши платну підписку на SITE123. Навіть досить невеликі зміни, як-от доступ до повної бібліотеки шрифтів або спеціальні кольорові схеми, потребують оновлення.
 2. Шаблони виглядають дуже схоже. Більшість шаблонів на 180+ мають дуже схожий базовий дизайн, з великими зображеннями героїв, центральними заголовками та паралельною прокруткою за замовчуванням. Можна, звичайно, вносити зміни до окремих компонентів (особливо, якщо ви оновите), але переробити загальний вигляд досить важко. Тож якщо вам не подобається естетика перших 25 шаблонів, які ви прокручуєте, то є хороший шанс, що SITE123 не для вас.

Ще більше обмежуючи варіанти дизайну, ви не можете купувати сумісні з SITE123 шаблони більше ніде. Ви також не можете отримати доступ до вихідного коду шаблону (як можна WordPress.com, наприклад). Тож хоча доступна кількість параметрів налаштування, ви ніколи не можете по-справжньому змінити чи розширити сам шаблон. Якщо ви новачок, це, ймовірно, не буде вас турбувати.

site123-шаблони3

Підсумок: великий вибір безкоштовних у користуванні шаблонів великий, але ви будете заблоковані у пропонованих шаблонах SITE123, маючи трохи творчої свободи, щоб зробити веб-сайт своїм власним. Залежно від потреб вашого веб-сайту (та бюджету), ці обмеження можуть не мати значення для вас.
site123-особливості1

Надійна функція, якщо ви отримали готівку

Шаблони – це основа будь-якого розробника веб-сайтів, але функції налаштування – це те, де все стає цікавим. Ось детальніше ознайомимося з деякими функціями SITE123, які я вважаю особливо корисними для розвитку бізнесу.

Усі основні функції електронної комерції

SITE123 пропонує прості та досить надійні інструменти електронної комерції. Більшість цих функцій зарезервовані для двох найвищих підписок, які називаються Професійні та Золоті. Але якщо ви хочете відкрити інтернет-магазин, можливо, варто інвестувати інвестиції. За допомогою цих двох планів ви можете:

 • Приймайте онлайн-платежі за допомогою Stripe, PayPal, Square, AmazonPay тощо
 • Відображайте необмежену кількість продуктів
 • Обробляйте необмежену кількість замовлень на місяць
 • Щомісяця надсилайте до 10 000 електронних листів із маркетинговим списком
 • Зберіть / покажіть рейтинги клієнтів та огляди продуктів
 • Дозволити клієнтам створювати особисті списки побажань, збережені на їхніх акаунтах

SITE123 не бере жодної комісії з продажу, тому єдиною додатковою вартістю, пов’язаною з продажем, з якою ви матимете справу, є плата за транзакцію від обраного вами платежного процесора. (Це є стандартним для всіх платформ електронної комерції; плата за транзакції зазвичай коливається десь близько 3%.)

Говорячи про транзакції, вам може бути цікаво, наскільки безпечний SITE123? Хороша новина тут – навіть безкоштовні користувачі отримують шифрування SSL / HTTPS, так що вашим клієнтам не доведеться задаватися питанням, чи захищена їх інформація.

Це також варто зазначити ви можете фактично додати сторінку веб-сайту електронної комерції навіть з безкоштовним планом. Ви просто не зможете приймати онлайн-платежі або використовувати власний домен. Тож безкоштовний план SITE123, безумовно, не найкращий варіант для інтернет-магазину, якщо тільки ваші клієнти не люблять робити офлайн-банківські перекази на випадковий домен SITE123. (У такому випадку у мене є додаткові запитання щодо того, хто купує ваші речі. Просто кажу.)

Додатки та додатки для SEO, чату в реальному часі тощо

З будь-якою з двох найкращих підписок ви отримаєте повний доступ до бібліотеки плагінів SITE123 та App Market. Однак не всі ці інструменти будуть включені у ваш план. За деякі з них вам доведеться заплатити додатково, навіть якщо ви підписник Gold.

Наявні плагіни дозволяють безперешкодно інтегруватися з деякими з найбільших імен там, включаючи:

 • Google Analytics для SEO
 • Hotjar для оптимізації UX та конверсій
 • Крапель для багатоканального маркетингу
 • Zendesk та Facebook Chat для підтримки клієнтів

Окрім цього, SITE123 App Market пропонує інструменти для формування форм, таблиць цін, бронювання в Інтернеті тощо.

site123-особливості1

Хоча ці додатки та додатки додають багато функціональності вашому магазину електронної комерції SITE123, вони все ще не такі надійні, як функції, пропоновані фахівцями з електронної комерції. Якщо ви ведете бізнес середнього та великого бізнесу, ви, мабуть, захочете більш потужні вбудовані інструменти, які надає компанія BigCommerce або Шопіруйте для доставки, управління рахунками-фактурами, відстеження товарних запасів, управління відносинами з клієнтами (CRM) тощо.

Ви можете показувати свій веб-сайт на кількох мовах

Окрім використання самого веб-сайту SITE123 на 21 різних мовах, ви можете налаштувати свій веб-сайт так, щоб він відображався до п’яти мов (із сотень доступних). Напевно, на цей момент вас не здивує, дізнавшись, що для отримання цього багатомовного варіанту вам потрібна платна підписка. Чим вище рівень підписки, тим більше мов можна використовувати.

Нижня лінія: Функції SITE123 досить універсальні для багатьох особистих та ділових користувачів, хоча ви отримуєте найбільшу функціональність, заплативши найвищу ціну. Майте на увазі, що так само, як і шаблони, ви обмежуєтесь тим, що пропонує SITE123. Ви не можете купувати / інтегрувати сторонні додатки або додатки.
site123-простота у використанні1

Це не перетягування, але це, безумовно, просто

Спрощена панель редагування SITE123 абсолютно спрощує редагування вмісту, навігації та загального дизайну вашого веб-сайту (у межах вашого шаблону). Однак, оскільки SITE123 не має інтерфейсу перетягування, як Wix, ви не можете розміщувати елементи будь-де на своїй сторінці. На кожному етапі процесу дизайну SITE123 зосереджується на швидкій побудові, а не на загальній творчій свободі.

Редагування веб-сайту не вимагає клопоту (в межах)

Усі параметри редагування SITE123 перелічені в рядку зліва на екрані. Просто натисніть будь-яку категорію, наприклад Сторінки, щоб побачити всі наявні варіанти налаштування.

На панелі редагування ви легко можете:

 • Додавання, редагування або видалення сторінок сайту
 • Завантажте фотографії та відео
 • Додайте нові блоки вмісту на будь-яку сторінку, як-от FAQ, галереї чи відгуки
 • Додайте блок електронної комерції для продуктів
 • Змініть свій сайт з односторінкового на багатосторінковий
 • Зміна шрифтів та кольорів
 • Додайте кнопки із закликом до дії

Більшість цих змін надзвичайно просто здійснити за допомогою декількох клацань. Але знову ж таки, з цією простотою приходять деякі ключові обмеження.

По-перше, як я вже згадував кілька разів, ви можете змінити лише ті елементи, які включені у ваш план підписки. Безкоштовні користувачі мають дуже обмежений вибір шрифту, наприклад, тоді як користувачі з базовим платним планом не можуть додавати плагіни чи програми.

Однак, залежно від того, що вам потрібно від вашого веб-сайту, ви можете насправді не піклуватися про плагіни чи програми. Ви можете створити ідеально функціональний та привабливий веб-сайт на SITE123, використовуючи лише безкоштовні сторінки. Сюди входять корисні розділи, такі як контактні форми, галереї зображень, сторінки блогу та навіть бронювання зустрічей – які є платними додатками для багатьох інших розробників сайтів. Додатки та плагіни просто додають більше потужності та pizzazz, а також передові бізнес-функції, такі як аналітика веб-сайтів та маркетинг.

Маленька піктограма корони повідомляє про те, які дії чи зміни потребують платного оновлення:

site123-простота у використанні2

Напевно, найбільший облом – це ви не можете дійсно перейти на інший шаблон веб-сайту, як тільки ви розпочали роботу. Якщо ви це зробите, ви втратите всі свої зміни.

Ця проблема стає ще більшим головним болем, якщо ви вже придбали платний план. Звичайно, ви можете створити абсолютно новий веб-сайт безкоштовно (щоб почати свіжий із абсолютно нового шаблону), який дозволить вам копіювати та вставляти вміст. Але ви не зможете перенести цей новий веб-сайт у свій існуючий платний план. Таким чином, ви застрягли між скелею і важким місцем: або поміняйте шаблони і втрачайте зміни, або запустити новий веб-сайт з іншим шаблоном, а потім застрягнути, щоб придбати інший платний план.

Суть: будьте дуже обережні щодо вибору шаблону! Ви можете витратити трохи серйозного часу і грошей, якщо зрозумієте, що згодом вам потрібно змінити шаблони.

Потрібна допомога? Ви отримаєте екскурсію

Щоразу, коли ви почнете працювати над новим сайтом в SITE123, ви отримаєте швидкий “екскурсію” панелі редагування. Кожне спливаюче вікно містить основні поради, а також швидкі відео та навчальні посібники SITE123 для початку роботи.

site123-простота у використанні3

У нижньому куті сторінок SITE123 є поле для підтримки чату. Я трохи поділюсь своїм досвідом роботи з цим та іншими варіантами підтримки.

Керуйте всім через зручну інформаційну панель

Після створення веб-сайту ви керуватимете його функціями через інформаційну панель свого облікового запису. На панелі “Діяльність”, ви отримаєте швидкий огляд ефективності вашого веб-сайту, включаючи подання форм, продаж та реєстрацію списку розсилки. Будь-які плагіни чи додатки, які ви встановлюєте, також можна переглядати та керувати ними.

site123-простота у використанні4

За допомогою кнопки “Налаштування” ви можете скинути веб-сайт до останньої опублікованої версії, що корисно, якщо ви внесете зміни, які ви вирішите не зберігати. Пам’ятайте лише, що скидання вашого сайту назавжди видалить усі ваші останні зміни – так Будьте дуже обережні щодо натискання Скидання!

Підключіть існуючий домен

На інформаційній панелі, показаній вище, також ви можете керувати своїм доменом:

 • Якщо ви хочете придбати новий домен через SITE123, ви можете перевірити його наявність та придбати тут. Ви також отримаєте ваучер на один безкоштовний рік реєстрації домену з будь-яким платним планом.
 • Якщо у вас вже є домен, який ви хочете використовувати, ви можете підключити його до свого нового веб-сайту, придбавши будь-яку з чотирьох платних підписок. (Користувацькі домени не доступні у вільному плані. Ви будете застрягати з URL-адресою, яка включає мене.)

Підключити існуючий домен легко, і SITE123 навіть має конкретні підручники для підключення доменів інших постачальників, як-от .

Отож… Як це просто?

Так, так, я б сказав, що SITE123 твердо виконує свої обіцянки щодо простого створення сайтів в цілому. Це справді абсолютний найпростіший розробник веб-сайтів усіх часів у всьому світі? Маючи велику кількість розробників веб-сайтів, я хочу сказати, що ні. Але його функції забезпечують великий баланс легкості та функціональності. Вам точно не потрібен досвід для створення бізнес-веб-сайту чи навіть магазину електронної комерції на SITE123.
site123-підтримка1

Підтримка – це швидко і корисно

Я переглянув багато розробників веб-сайтів та інших служб, і майже не можу повірити, що говорю це: У мене немає скарг на підтримку клієнтів SITE123. Ні, нуль, пшик. Єдиним недоліком, який я міг би назвати, є те, що підтримка телефону не надається. Все робиться електронною поштою або в прямому чаті.

Як правило, я, безумовно, вважав брак підтримки телефону негативною, незважаючи на мою особисту неприязнь до телефону. (Правда: я ніколи не переросла в дитинстві страх розмовляти з незнайомцями по телефону.) Але в цьому випадку це справді не проблема, тому що Живий чат SITE123 – приголомшливий. Серйозно.

24/7 Live Chat

site123-підтримка2

Підтримка чату в реальному часі доступна англійською мовою 24/7 та в 16 інших мовах у різний час:

 • Французький
 • Німецька
 • Італійська
 • Арабською
 • Грецька
 • Іврит
 • Португальська
 • російський
 • Укр
 • Іспанська
 • Турецька
 • Румунська
 • Угорська
 • Хорватська
 • Сербська
 • Боснійська

Принаймні вражаюча різноманітність, принаймні для європейських мов. І на кожній сторінці сайту є вікно для чату в реальному часі, тому вам ніколи не доведеться їхати далеко, щоб знайти допомогу.

Я використовував функцію прямого чату в чотирьох окремих випадках, і Я ніколи не чекав відповіді більше 30 секунд. Агенти підтримки ввічливі, корисні та зрозумілі, і вони дають достатньо інформації, щоб дійсно відповісти на мої запитання. Вони ніколи не залишали мене відчувати, що вони зацікавлені лише в тому, щоб продати мене.

Ще одна корисна функція: Ви можете завантажити стенограми ваших розмов в чаті, якщо ви хочете нагадати відповіді пізніше.

Ви можете відправити електронний лист, теж

Я не можу придумати будь-якої причини, чому ви цього не зробили, але якщо вам не подобається чат у прямому ефірі, ви завжди можете надіслати електронний лист із запитаннями на [email protected] Я надіслав повідомлення із запитаннями про параметри мови живого чату та отримав початкову відповідь протягом приблизно 12 годин. Щоб отримати повну відповідь, включаючи години доступності для кожної мови, потрібно кілька днів назад та назад. І все-таки я був дуже задоволений зрештою.

site123-підтримка3

Бонус: Центр підтримки та відповіді на відповіді

Ще одна причина, на яку я високо оцінюю службу підтримки SITE123, – це детальний, корисний Центр підтримки. Є сотні Q&Як поділено на 20+ категорій, з письмовими відповідями та посиланнями на підручники SITE123 на YouTube. Відповіді чіткі і прямі, тому вам не доведеться стикатися з розчаруванням думки, що ви знайшли те, що вам потрібно, лише щоб виявити, що відповідь настільки розпливчастий, що вас нікуди не змусить..

Також є чудові блоки FAQ в кінці майже кожної сторінки. І дивно, що поширені запитання не просто копіюються через сайт; вони фактично стосуються кожної окремої сторінки. Я зробив знімок екрана нижче на сторінці «Шаблони», і ви можете бачити, що кожне питання справді стосується шаблонів.

САЙТ123

Поширені запитання (FAQ), які насправді стосуються сторінки, на якій ви перебуваєте, може здатися елементарною, але я навіть не можу підрахувати, скільки разів я бачив поширені запитання, використовувані як наповнювач сторінки, а не фактична підтримка. SITE123 просто виконує надзвичайну роботу по перетворенню поширених запитань у корисні інструменти, якими вони мають бути.

Ціни прості: платіть більше, отримуйте більше

site123-ціноутворення1

Дивовижна підтримка клієнтів убік, вам, нарешті, потрібно знати, чи вартує SITE123 свою ціну. Точно скільки коштує SITE123?

SITE123 має чотири платні підписки, кожен з яких доступний протягом чотирьох періодів платежів: ви можете платити кожні три місяці або кожні два, три або три роки. Чим довше ви підписуєтеся, тим дешевше буде ваша щомісячна ставка. Звичайно, оскільки і бізнес, і технології швидко змінюються, важко бути впевненим, що план, який працює для вас сьогодні, все одно матиме сенс через три роки.

Безкоштовний план дає вам мінімальний мінімум, необхідний для створення та публікації нового веб-сайту: доступ до шаблонів SITE123, основне налаштування, 500 МБ пам’яті та 1 ГБ пропускної здатності. Ви будете застрягти з доменом SITE123 та рекламою на своєму сайті, і ви не зможете отримати доступ до найкращих функцій налаштування (наприклад, спеціальні кольорові палітри, плагіни, програми, круті шрифти тощо)..

Оновлення до вищого плану SITE123 означає отримання:

 • Більше сховища
 • Більше пропускна здатність
 • Спеціальний домен
 • Можливість відображення вашого сайту на інших мовах
 • Більше маркетингових листів на місяць
 • Більше спеціальних електронних адрес
 • Доступ до плагінів та додатків
 • Більше функцій електронної комерції (наприклад, оплата кредитною карткою, списки побажань клієнтів тощо)

Поки платформа вам подобається в цілому, вартість SITE123 для платного плану, швидше за все, того варта. Оновивши лише базовий план, ви не лише отримаєте значно більш професійний веб-сайт (без брендингу або домену SITE123). Ви також отримаєте 10 Гб пам’яті (що втричі більше, ніж пам’ять) Вікс пропозиції за планами порівняно за ціною).

Плани електронної комерції SITE123 також порівнянні з проектами Wix, пропонуючи схожі функціональні можливості щодо сторінок продуктів, онлайн-платежів, маркетингу електронною поштою, аналітики Google та розширених плагінів для бізнесу. Приблизно за однакову ціну, плани Сайта 123 включають в себе в п’ять разів більше пам’яті, а також багатомовні можливості відображення.

Ви можете оплатити будь-який план SITE123 за допомогою PayPal або кредитної картки (Visa, MasterCard, American Express або Discover).

Але знову ж таки, оновлення має сенс лише якщо вам дуже подобається платформа SITE123, і відсутність свободи дизайну вас не турбує. Ось чому я рекомендую почати саме з цього Безкоштовна версія SITE123. Створіть базовий веб-сайт за допомогою нього і подивіться, чи вам подобається, як він виглядає та працює. Якщо ви задоволені балансом простоти та особливостей, ви можете легко перейти на інший план на панелі інструментів свого облікового запису..

Спробуйте САЙТ123 БЕЗКОШТОВНО

Скасування та повернення коштів

SITE123 пропонує 14-денну гарантію повернення грошей на всі платні плани. Однак процес скасування не автоматизований, тому це не так просто, як натиснути Скасувати та чекати, коли гроші надійдуть.

Натомість вам потрібно подати запит на скасування, заповнивши онлайн-форму. Вам потрібно буде поділитися своєю контактною інформацією, вибрати причину та написати детальніше нижче цього. Тоді вам доведеться почекати, щоб почути представника SITE123.

site123-ціноутворення2

Щоб ваш представник повернувся до вас, це може зайняти до 72 годин. Щоб уникнути будь-яких проблем із термінами (тобто, минувши 14-денну позначку), заповніть цю форму, як тільки зрозумієте, що хочете скасувати, та візьміть скріншот, щоб задокументувати дату та час подання заявки..

Як видалити облікові записи SITE123 (ця частина не проста)

Ще одна річ, яку я виявив, що ви не можете зробити на інформаційній панелі SITE123 – це повністю скасувати свій обліковий запис. Якщо вам цікаво, як видалити свій обліковий запис SITE123 і зникнути з платформи, відповідь … ви не можете це зробити без сторонньої допомоги. Вам потрібно надіслати електронну адресу підтримки, щоб надіслати запит на видалення акаунта.

Яким чином SITE123 відповідає рівню конкуренції?

Здебільшого SITE123 виконує свою основну обіцянку: створити функціональний, професійно виглядаючий сайт справді так само просто 1-2-3. Ви не отримаєте гнучкий редактор перетягування Вікс або надсучасні функції електронної комерції Шопіруйте. Але ви отримаєте шаблони, що реагують на мобільні пристрої, зручний інтерфейс та більш ніж достатньо функціональних можливостей для магазину електронної комерції середнього та середнього рівня. Саме тому SITE123 склав наш список зараз найкращі розробники веб-сайтів.

Навчальні посібники та дивовижний 24-годинний чат у прямому ефірі роблять створення вашого сайту швидким та простим, навіть якщо ви абсолютно новачок у всій справі веб-сайту. А для тих, хто з вас розповсюджується по всьому світу, багатомовний інтерфейс та багатомовні варіанти прямого чату важко перемогти..

Будьте впевнені, що вам сподобалась платформа, перш ніж підписатися на платний план, оскільки ви не зможете отримати доступ до вихідного коду свого сайту, інтегрувати плагіни із зовнішніх джерел або придбати шаблони деінде. Вигідність простоти використання SITE123 дещо обмежена творчою свободою.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map