Огляд Homestead 2020 – чому користувачі це люблять

садиба-огляд


Homestead робить створення веб-сайту відносно легким, але є багато місця для активізації

Homestead – це гідний розробник веб-сайтів, але він не надасть вам повного набору функцій, які ви отримаєте з найкращими розробниками веб-сайтів, як Вікс.

Homestead – один із найстаріших розробників веб-сайтів, але він все ще має деякі корисні функції для створення функціональних малих підприємств та персональних веб-сайтів. Для початку Homestead – хмарний хостинг, тобто ви можете отримати доступ до свого веб-сайту та редагувати його з будь-якого робочого столу чи браузера.

Цей розробник сайту має простий інтерфейс, тому майже кожен може використовувати наявні інструменти для створення веб-сайту з нуля. Хоча Homestead має досить гарну аналітику веб-сайтів та деякі функції електронної комерції, йому не вистачає плавності та гнучкості нових розробників сайтів. Біля відсутності можливостей створити мобільний веб-сайт, що реагує на мобільні пристрої, функцію, яка цілком необхідна сьогодні для все більш мобільного світу.

Налаштування вітрини електронної комерції не так просто, як у інших сучасних розробників сайтів, і додаткові витрати швидко накопичуються. Отже, якщо для вас важливі оптимізація мобільних пристроїв та продаж в Інтернеті, ви можете заглянути в іншому місці.

Похвально, що Homestead надає хостинг, але недоліком є ​​те, що якщо ви хочете перенести свій веб-сайт на інший хостинг-сервіс, вам доведеться починати створення та редагування свого сайту з нуля. На щастя, Homestead має велику 30-денну гарантію повернення грошей, тому ви можете протестувати цього розробника сайту, перш ніж повністю здійснити.

садиба-шаблони

Сотні настроюваних шаблонів з доступом до HTML

Шаблони для кожного бізнесу: Якою б не була ваша ніша, ви, швидше за все, знайдете шаблон, який працює чудово. Вже тоді шаблони Homestead виглядають і виглядають трохи старомодно, тому ви можете поглянути на інших будівельників, якщо вам потрібні шаблони з більш сучасним режимом.

Настроюється: На щастя, Homestead дозволяє налаштувати шаблони, щоб ви могли змінити будь-що, від кольорів до макета, зображень та копіювання. Просунутим користувачам сподобається ідея додавання спеціального HTML-коду для редагування конкретних розділів веб-сайту. Також можна додати відео та Flash-анімацію.

Мобільний адаптивний: Шаблони тут не реагують на мобільні пристрої, і це серйозний вимикач угод для тих, хто знає, чого хочуть від розробника сайту. Що Homestead зробив у цьому, це зв’язатися з іншим розробником сайту, Duda, тож ви можете використовувати його редактор для створення мобільного веб-сайту. Але є улов… Вам потрібно буде заплатити додаткову плату, щоб скористатися редактором Duda, щоб ви могли просто використовувати Duda для створення свого веб-сайту з початку роботи!

Солідні інструменти для отримання бізнесу в Інтернеті

SEO: Незважаючи на деякі свої недоліки, Homestead по-справжньому серйозно ставиться до бізнесу – його місія полягає у тому, щоб ви “створили сайт, знайшли, знайшли клієнтів”. Це робиться саме завдяки надійному інструменту SEO, який дозволяє додавати метатеги, мета заголовки та ключові слова, щоб зробити ваш веб-сайт видимим на сторінках пошукової системи.

Блог: Модуль менеджера блогу дозволяє додавати гідну сторінку блогу. Повідомлення в блозі можна зберегти як чернетки, які будуть опубліковані пізніше, але було б краще, якби можна було встановити публікації для публікації в певну дату та час, як це звичайно для інших розробників сайтів. Ви можете легко додавати до своїх публікацій віджет для коментарів та кнопки соціальних підписок.

Аналітика сайту: Homestead має кілька акуратних інструментів звітування, які дозволяють вам бачити ефективність вашого веб-сайту в режимі реального часу. Ви можете відслідковувати найпопулярніші сторінки, джерело відвідувачів сайту, навігаційний шлях відвідувачів та ін. Ці показники є величезним плюсом для будь-якого бізнесу.
садиба-простота у використанні

Візьміть свій бізнес в Інтернеті за кілька кліків

Хоча Homestead відчуває себе трохи застарілим, його простий і зрозумілий інтерфейс для редагування видаляє багато проблем із створення веб-сайту. Додавання або редагування елементів сторінки вимагає лише вибору відповідної області, а натискання кнопки дозволяє застосувати зміни до всіх сторінок. Порівняно з деякими розробниками сайтів, редактор Homestead дозволяє приємно легко переміщувати елементи по сторінці та змінювати розмір більшості об’єктів за вашими уподобаннями.

садиба-опораПідтримка Homestead склалася дуже добре порівняно з деякими новими будівельниками. Ви можете поговорити з представником служби підтримки в чаті в реальному часі для негайної відповіді або зв’язатися з ними по телефону. Немає підтримки електронною поштою, але це не здається мені справжнім ділом – адже адже поглиблені навчальні посібники та форум онлайн-спільнот є хорошими джерелами інформації для багатьох поширених питань.

Скільки коштує отримати сайт, знайти і знайти клієнтів?

Хоча ви не отримаєте безкоштовний обліковий запис у Homestead, як це є нормами для інших популярних будівельників, у вас є до 30 днів безкоштовно, щоб відчути функції, після чого вам автоматично буде виставлено рахунок, якщо ви не скасуєте обраний вами рахунок.

Доступні три плани, коли план “Стартер” є найдешевшим. Це дає вам до п’яти сторінок, 5 Гб щомісячної пропускної здатності, 25 МБ пам’яті пам’яті та один домен.

Бізнес-план пропонує 5 ГБ та 100 ГБ пам’яті та пропускну здатність відповідно, підтримує до 100 сторінок, дозволяє 5 адрес електронної пошти та 3 користувацькі домени.

Оновлення плану Business Plus отримує 10 Гб пам’яті, пропускну спроможність 500 ГБ, до 50 адрес електронної пошти, три домени та необмежену кількість веб-сторінок.

Усі три плани дають вам доступ до тисяч безкоштовних зображень, аналітики сайтів та підтримки клієнтів. Однак якщо ви хочете створити інтернет-магазин, плани електронної комерції несуть додаткові витрати.

Як Homestead підходить до змагань?

Homestead – ветеран ринку збутових веб-сайтів. На його честь, вона придбала цілком наступне серед тих, хто просто хоче простий сайт для малого бізнесу. Цей конструктор має деякі сильні функції, включаючи надзвичайно простий інтерфейс редактора, інструменти SEO та потужне звітування.

Однак той факт, що шаблони для мобільних пристроїв / чуйних даних недоступні, – це повне скорочення. Сама ця проблема змусить багатьох людей замість цього звернутися до інших розробників сайтів. Не можна заперечувати, що мобільний телефон – це велика справа – якщо ваш веб-сайт не може легко поміститися на маленькому екрані, ймовірно, що потенційні клієнти будуть відкладені, і ви втратите гроші. Homestead також потребує вдосконалення дизайну та відчуття своїх шаблонів, щоб запропонувати сучасний вибір. Тож, якщо для вас важливі такі елементи, як мобільна, електронна комерція та приголомшливі шаблони, краще розглянути інших розробників сайтів..

Перш ніж приймати рішення, прочитайте мої колеги порівняння кращих розробників веб-сайтів щоб не пропустити кращі альтернативи.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me