Lifeyo Review 2020 – Непогано, але ми побачили краще

Lifeyo-огляд


Lifeyo робить створення веб-сайту неймовірно простим, але пропонує дуже мало функцій.

Lifeyo – це гідний розробник веб-сайтів, але він не надасть вам повного набору функцій, які ви отримаєте з найкращими розробниками веб-сайтів, як Вікс.

Lifeyo пропонує рішення для професіоналів малого бізнесу, які не встигають вивчити кодування та веб-розробки. Використання його дозволить вам створити красиві та сучасні веб-сайти за лічені хвилини.

Lifeyo робить створення професійного веб-сайту повним вітром. Цей розробник WYSIWYG дозволяє створити веб-сайт з абсолютно нульовими знаннями кодування, що є хорошою новиною для початківців.

Існує хороший вибір типів веб-сайтів на вибір – включаючи бізнес, ресторан, портфоліо та фотографію. Вони містять вміст заповнювачів, за допомогою якого ви можете розпочати створення свого веб-сайту. Веб-сайти, створені за допомогою Lifeyo, чуйні та чудово виглядатимуть на будь-якому пристрої.

Доступні тут шаблони досить сучасні, але, маючи лише 12 тем, ви дійсно обмежені у виборі. Відсутність доступу до HTML встановлює додаткові обмеження у параметрах налаштування, тож які результати є базовим веб-сайтом, враховуючи, що не так багато можна змінити.

Не чекайте багато і на шляху функцій. Інструментам SEO не вистачає важливих компонентів, таких як метатеги та карти сайтів. Існує функція ведення блогів та підтримка галерей, але помітна відсутність стандартних функцій, таких як електронна комерція, експорт сайтів та статистика сайтів.

Нарешті, у Lifeyo є досить багато помилок, які потребують виправлення. Вони дійсно відбирають від загального користувацького досвіду, який пропонує цей розробник сайту.

Lifeyo-шаблониРука допомоги, яка робить веб-сайт надзвичайно простим.

Різноманітність шаблонів: Існує дуже обмежена кількість шаблонів, з яких можна вибрати, що розчарує всіх, хто хоче розібратися з різноманітними варіантами тем. На щастя, шаблони чуйні і будуть виглядати фантастично на будь-якому пристрої.

Основне і красиве: Lifeyo намагався запропонувати сучасні шаблони, але не очікуйте нічого химерного чи складного. Незалежно від того, що ви будуєте веб-сайт з фотографією чи сайт ресторану, ви знайдете простий, але підходящий і красивий шаблон, який відповідає вашим потребам.

Настроювання: Якщо ви є фахівцем, дуже обмежені та основні параметри налаштування Lifeyo через відсутність доступу до HTML будуть невтішними. Початківці можуть бути задоволені простими налаштуваннями, але найбільше ви можете змінити фонове зображення, колір або відео; зробити вміст білим, щоб поліпшити розбірливість фону; вставити накладку над відео чи зображеннями; додавання або видалення розділів; і змінити висоту розділу та шрифти.
Lifeyo-особливостіНаведіть веб-сайт на роботу з правильними інструментами.

Соціальна інтеграція: Для Lifeyo одна добра річ – це можливість легко включати кнопки соціальних медіа на свій сайт. Його типовими соціальними кнопками є Facebook, Twitter, Instagram та Google+. Безшовна соціальна інтеграція означає, що відвідувачі сайту можуть ділитися сторінкою на вашому сайті лише одним клацанням миші.

Блог: Незалежно від типу веб-сайту, вибираєте бізнес, фотографію, Vimeo чи ресторан, ви можете легко включити сторінку блогу з редактора сайту. Перебуваючи в редакторі сторінок, ви також можете дублювати вміст будь-якої сторінки, щоб він автоматично з’являвся на іншій сторінці.

Фотогалереї, відео та карти:  Додавання фотографій та відео на ваш веб-сайт – чудовий спосіб залучити відвідувачів, а універсальні інструменти галереї Lifeyo роблять це надзвичайно просто. Можна також додати карту вашого місцезнаходження компанії – просто введіть свою адресу, і карта автоматично заповниться на зазначеній сторінці.

Інші функції включають дуже основні інструменти SEO, контактні форми та багаторазове співробітництво редактора.
Lifeyo-userfriendly1

Прямий інтерфейс для будь-якого професіонала.

Lifeyo – це не ваш звичайний конструктор сайтів із перетягування, але простий та мінімалістичний інтерфейс, безумовно, знімає суєту від створення вашого веб-сайту. Просто наведіть курсор миші на елемент, який потрібно змінити, а потім виберіть для редагування, переміщення чи видалення елемента залежно від ваших потреб. Цей метод дозволяє створити повний веб-сайт за лічені хвилини, незалежно від типу вашого веб-сайту.

Абсолютно не потрібно кодування.

Цей розробник сайту був розроблений з урахуванням нетехнологічного новачка. Створення веб-сайту за допомогою Lifeyo не вимагає ніяких знань з кодування. Але це означає, що налаштування в значній мірі обмежене – ви можете вносити лише основні зміни в такі елементи, як шрифти та кольори тла, зображення та відео. Загалом, ви повинні мати можливість легко створити професійний веб-сайт із основними інструментами.

Lifeyo-userfriendly2
lifeyo-підтримкаОтримайте допомогу, яка вам потрібна швидко та в будь-який час!

На веб-сайті Lifeyo є корисна база знань, яка надасть вам інформацію про ключові теми – включаючи початок роботи, керування вмістом, темами та дизайном та оптимізацію пошуку для вашого сайту..

Окрім електронної пошти, користувачі можуть отримати доступ до технічної підтримки через опцію чату в реальному часі для негайної допомоги.

На жаль, вони можуть зайняти 10 годин, щоб відповісти на вашу електронну пошту, і немає можливості для підтримки телефону, тому будьте готові до можливих затримок, навіть якщо у вас є нагальна проблема.

Доступні ціни, але мала прозорість.

У Lifeyo є дещо дивна стратегія ціноутворення. Замість того, щоб пропонувати плани на основі функцій, вони пропонують плани на основі кількості веб-сайтів, які ви хочете створити.

Доступні три плани: програми “Стартер”, “Професіонал” та “Золото”. Тут підхід Lifeyo – це “оплата веб-сайтом, а не функцією”. Це трохи розпливчасто для новачка, який розуміє, і зображує відсутність прозорості. Очевидно, важливо мати можливість бачити, які функції доступні для кожного плану, щоб ви могли вибрати той, який повністю відповідає вашим потребам.

План для початківців дозволяє створити один веб-сайт, а за допомогою Професійного плану ви можете створити до трьох веб-сайтів. Оновлення плану Gold дозволить вам створити максимум п’ять веб-сайтів, кожен з яких має власний домен.

Оскільки ви платите залежно від кількості веб-сайтів, які ви хочете створити, Lifeyo пропонує вам список із восьми типів веб-сайтів, з яких можна вибрати, щоб розпочати створення свого веб-сайту. До таких типів веб-сайтів належать бізнес, ресторан, актор, портфоліо, фотографія, організація, весілля та Vimeo.

Кожен тип веб-сайту має свої особливості, включаючи інтеграцію соціальних медіа та мобільну чуйність.

Існує 14-денна безкоштовна пробна версія, не потрібна кредитна картка. Ви можете платити щомісяця або ви можете вибрати щорічний платіж, що дозволить вам отримати щедру знижку.

Хоча ціни тут розумні, користувачі, ймовірно, будуть важко зрозуміти, за що вони платять з точки зору функцій.

Як Lifeyo підходить до змагань?

Lifeyo – це, мабуть, найкраще визначення розробника веб-сайтів без надмірних потреб – те, що ви отримуєте тут, є дуже простим. Ви можете створити веб-сайт професійного вигляду, частково завдяки загальнотонним та сучасним шаблонам.

Цей будівельник – явний переможець з точки зору простоти використання. Усі, хто має базові навички роботи на комп’ютері, зможуть створити розумний веб-сайт із Lifeyo, не порушуючи поту. Однак не варто сподіватися на багато функцій та параметрів налаштування. Навіть стандартні функції, такі як інструменти SEO, зведені до мінімуму. Відсутність доступу до HTML означає, що персоналізація обмежується лише внесенням основних змін до певних елементів веб-сайту. Lifeyo – це гарне відправне місце для нетехнологічної саморобної людини. Навіть тоді є набагато кращі альтернативи, які дозволяють легко створити веб-сайт, надаючи доступ до безлічі корисних функцій та параметрів налаштування..

Перш ніж приймати рішення, прочитайте мої колеги порівняння кращих розробників веб-сайтів щоб не пропустити кращі альтернативи.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map