X10Hosting Review 2020 – чи варто це?

x10хостинг-мінаШтаб-квартира розташована в Тілтоні, Нью-Гемпшир, американський хостинг-провайдер у приватній власності x10Hosting був створений у 2004 році з метою надання безкоштовного веб-хостингу для веб-майстрів по всьому світу. У 2010 році компанія запустила свою службу хостингу x10Premium як більш надійне та швидке рішення для хостингу. Він також пропонує сервіс віртуального сервера x10VPS та серверне рішення Infinity +.


Елегантний веб-сайт x10 – англійською.

Особливості та простота використання

x10Хостинг

The безкоштовний хмарний веб-хостинг надає вам доступ до:

 • 100% хмарні SSD-сервери
 • Безкоштовний веб-сайт
 • Інсталятор програмного забезпечення одним клацанням миші
 • cPanel / користувацька панель управління
 • Необмежена пропускна здатність
 • Необмежений обсяг диска

Для безкоштовного сервісу x10Hosting робить досить непогану роботу, щоб захопити мою увагу Зберігання SSD (що швидше і надійніше, ніж HHD-накопичувач) і популярне cPanel панель управління (що спрощує управління вашим веб-сайтом). Ви також можете легко перейти на власний бренд x10Hosting власна панель управління виконувати більш складні завдання. 

Хоча веб-сайт цього постачальника говорить про це Дисковий простір і пропускна здатність не вимірюються, Я бачив деякий звіт користувача про виділення 512 Мб за замовчуванням. Я також бачив деякі повідомлення про проблеми з реєстрацією та входом у систему. Тому я пропоную вам скористатися безкоштовним хостингом лише як транспортний засіб для тестування послуг перед тим, як зареєструватися на платний план. Також не забудьте прочитати умови використання цього постачальника, щоб уникнути припинення роботи (особливо на безкоштовній плані).

The x10Преміум нескінченності План платного спільного хостингу (який має власний веб-сайт) оснащений такими стандартними функціями:

 • 99,9% SLA
 • Необмежена пропускна здатність
 • Необмежений обсяг диска
 • Необмежений домен
 • PHP 5.4, MySQL 5.5, Perl і Python 2.6
 • Автоматичне щоденне резервне копіювання
 • cPanel панель управління
 • Сайт-конструктор
 • Надійний інсталятор

За допомогою цього оплаченого пакету ваші дані автоматично резервуються автоматично кілька разів на день завдяки R1Soft Server Backup Manager. Ви також отримаєте простий доступ до архівів файлів і баз даних через зручна панель управління. Якщо ви хочете збільшити рейтинг своєї пошукової системи – а хто ні? – пакет преміум-класу також передбачений Привабливі інструменти SEO.

Ціноутворення та підтримка

Про ціни на вільний план насправді нічого не можна сказати, тому що … це безкоштовно.

Що стосується платного хостингу, x10Hosting продає якісні плани веб-хостингу за конкурентними цінами. Ви отримуєте кілька халяв, таких як безкоштовний домен, а безкоштовний сертифікат SSL, і а безкоштовна IP-адреса якщо ви берете на себе дво- чи трирічний термін. Також, триваліші підписки – краще співвідношення ціни та якості.

Наскільки я можу сказати з умов обслуговування, ви не зможете отримати відшкодування, якщо скасувати достроково. Однак, x10Hosting залишає за собою право скасувати послугу в будь-який час, в такому випадку це буде поверніть решту вашої підписки до тих пір, поки ви не порушили жодних її умов. Це все для мене звучить досить драконічно, але ви можете отримати кредитний, якщо тривалість тривалості нижче 99,9%.

Для безкоштовних сервісів x10Hosting єдиним каналом підтримки є форум спільноти. Однак передплатники Premium можуть отримати доступ до Служба підтримки електронної пошти цілодобово. Я дещо розчарований підтримкою x10Hosting, з мого повідомлення електронної пошти та квитка, коли не отримав відповіді. З позитивного боку є база знань про самодопомогу:

x10Хостинг

Скільки коштує x10Hosting? X10Hosting пропонує плани від 4 до 7 доларів. Ціна залежить від того, який тип хостингового плану ви виберете. Оновлену таблицю цін (оновлена ​​щотижня) ви можете побачити нижче.
Який план x10Hosting я повинен отримати? Моя рекомендація – почати з дешевшого плану. Ви завжди можете оновити пізніше. x10Hosting може допомогти вам перейти до більш дорогого плану. Збільшення відвідувачів у багато разів займає більше часу, ніж очікувалося, і ви не повинні платити багато грошей, поки не з’явиться потреба. Звичайно, ваші потреби можуть відрізнятися, і ви можете проконсультуватися з хостинг-експертом з x10Hosting тут.
Наскільки хороша підтримка клієнтів x10Hosting? X10Hosting не належить до числа наших головних веб-хостів. Але це також може бути результатом того, що x10Hosting є невеликим, під радаром, хостинг-провайдером. Малі хостингові компанії мають переваги – як замовник, ви для них важливіші. Ви також можете перевірити наше порівняння тут найпопулярніші послуги веб-хостингу.

Як x10Hosting відповідає рівню конкуренції?

Хоча основним пропозицією x10Hosting є його план безкоштовного хостингу, преміум-підписки (продаються на окремому сайті) досить солідні і надаються за розумними цінами. Мені було б краще з цим хостом, якби я зміг викликати якусь технічну підтримку.

Плюси

 • 99,9% тривалості безперебійного користування
 • Зберігання SSD
 • Безкоштовний домен та сертифікат SSL з довгостроковими контрактами
 • Безкоштовний хостинг

Мінуси

 • Невідклична підтримка клієнтів
 • Немає можливості скасувати контракт

Знайдіть безкоштовний та преміальний хостинг SSD на x10Hosting

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me