Warez-Host Review 2020 – чому користувачі це люблять

Warez-Host – це невелика хостингова компанія, яка просто не відповідає великим брендам Хостингер. Більші хостингові компанії просто пропонують вищу ціну за аналогічну конфігурацію.


Warez-Host – офшорний VPS, спеціалізований сервер та спільний провайдер веб-хостингу, який працює з 2007 року. Вони пропонують клієнтам можливість придбати безпечні та приватні офшорні хостингові послуги в центрах обробки даних, розташованих по всій Європі в Швеції, Нідерландах, Болгарії, і Росія.

Варез-Хост1

Особливості та простота використання

Як офшорний хостинг-провайдер, Warez-Host надає своїм клієнтам безліч переваг, таких як краща безпека та конфіденційність, більша свобода вмісту, доступніші ціни, і кілька локацій центрів обробки даних. Вони – всебічний постачальник послуг веб-хостингу, і пропонують все наступне:

 • Реєстрація домену (не включена в пакети)
 • Сертифікати RapidSSL та QuickSSL (не входять до пакетів)
 • Безкоштовні послуги з міграції веб-сайтів
 • Остання версія cPanel
 • Резервне копіювання на 10 днів
 • 1Gbps мережеві посилання
 • Зберігання SSD

Також є ряд преміальних функцій послуги Warez-Host, які зроблять їх дуже привабливими для будь-яких клієнтів:

 • ОС CloudLinux: Ця операційна система забезпечує кращий захист та ізоляцію ресурсів вашого облікового запису від інших користувачів на спільному сервері.
 • Softaculous: За допомогою програми встановлення скриптів Softaculous ви можете встановити сотні сценаріїв хостингу з CMS на форуми спільноти.
 • Домени та IP-адреси додатків: Warez-Host робить насправді дешевим і доступним додавання IP-адрес або додаткових доменів до вашого хостинг-пакету.

Важко придумати якісь недоліки, коли мова йде про функції та послуги товару Warez-Host. Було б добре, якби були якісь попередньо встановлені варіанти WordPress, але за допомогою cPanel та Softaculous ви все одно можете встановити майже все. Процес реєстрації також простий і простий, хоча для отримання нових віртуальних або виділених серверів може знадобитися кілька годин. Зауважте, що Warez-Host не рекламує гарантії безперервного часу; проте мої тести дали результати чудовий час тривалості набагато вище середнього на 99,9%.

Ціноутворення та підтримка

Warez-Host пропонує широкий спектр хостингових послуг. Однак умови їхніх контрактів є досить суворими, оскільки вони пропонують лише випередження виставлення рахунків та гарантію повернення грошей на сім днів, що не покриває нічого, крім витрат на ваш хостинг. Більшість їхніх послуг мають лише щомісячні та квартальні терміни виставлення рахунків, що досить коротко. Спільний хостинг – єдиний виняток із щомісячними або річними умовами виставлення рахунків; довші умови виставлення рахунків завжди знижуються.

Всі плани входять безкоштовна міграція, налаштування та підтримка. За допомогою спільного хостингу та напів виділених серверів ви можете вибрати свій бажане місцезнаходження центру обробки даних з Голландії, Швеції чи Болгарії. VPS та спеціалізовані серверні хостинг-пакети мають додатковий варіант Росії.

Хоча вони не найдешевший варіант, послуги Warez-Host мають хороше співвідношення ціни і якості, і вони пропонують великі обмеження ресурсів з усіма планами. Економія, яку ви накопичуєте на своїх більш тривалих контрактах, є досить значущими і варті довших періодів зобов’язань.

Єдиний незначний мінус у винятковій підтримці 24/7/365, наданій Warez-Host, – це те, що це доступно лише через систему квитків та чат наживо. Однак їхній персонал, що працює в службі підтримки, йде вище та далі, щоб допомогти вам вирішити проблеми та, як правило, негайно відповісти. Ви також можете знайти підтримку на кількох мовах, які підтримує Warez-Host. Їх канали соціальних медіа регулярно підтримуються, а їхня база знань велика.

Скільки коштує Warez-Host? Warez-Host пропонує плани від 5 до 12 доларів. Ціна залежить від того, який тип хостингового плану ви виберете. Оновлену таблицю цін (оновлена ​​щотижня) ви можете побачити нижче.
Який план Warez-Host я повинен отримати? Моя рекомендація – почати з дешевшого плану. Ви завжди можете оновити пізніше. Warez-Host може допомогти вам перейти до більш дорогого плану. Збільшення відвідувачів у багато разів займає більше часу, ніж очікувалося, і ви не повинні платити багато грошей, поки не з’явиться потреба. Звичайно, ваші потреби можуть відрізнятися, і ви можете проконсультуватися з хостинг-експертом від Warez-Host тут.
Наскільки хороша підтримка клієнтів Warez-Host? Warez-Host не належить до числа наших найпопулярніших веб-хостів. Але це також може бути результатом того, що Warez-Host є невеликим, під радаром, хостинг-провайдером. Малі хостингові компанії мають переваги – як замовник, ви для них важливіші. Ви також можете перевірити наше порівняння тут найпопулярніші послуги веб-хостингу.

Як Warez-Host підходить до змагань?

Warez-Host – хороший всебічний користувач, коли справа стосується продуктивності їх хостингових послуг, їх ціноутворення та того, що ви можете вибрати з декількох локацій центру обробки даних для ваших стриманих потреб у хостингу.

Перш ніж приймати рішення, ми настійно рекомендуємо переглянути деякі альтернативні хостингові компанії, які ми настійно рекомендуємо.

Плюси

 • Чотири європейські центри обробки даних
 • Безпечний та приватний офшорний хостинг
 • Гарне співвідношення ціни та якості
 • Безкоштовна міграційна служба

Мінуси

 • Немає телефонної підтримки
 • Немає безкоштовного домену або сертифікатів SSL
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map