Top.Host Review 2020 – Чому це ваша найкраща ставка

ВгоруTop.Host – це невелика хостингова компанія, яка просто не відповідає великим брендам Хостингер. Більші хостингові компанії просто пропонують вищу ціну за аналогічну конфігурацію.


Top.Host був заснований у 2005 році та розвивався шляхом додавання нових функцій майже кожного року. Його команда складається з професійних техніків, які присвячені наданню найкращих послуг у галузі.

Основний веб-сайт Top.Host – англійською, але деякі окремі сторінки підтримки – грецькою.

Особливості та простота використання

tophost 1

Top.Host пропонує різноманітні функції для обслуговування різних галузей. До таких функцій належать:

 • Необмежений трафік та місце для зберігання
 • Оптимізація безпеки та високий час роботи
 • Безкоштовна міграція сайту
 • 24/7/365 моніторинг
 • Безкоштовні сертифікати SSL
 • Необмежена кількість баз даних MySQL та облікові записи електронної пошти
 • 90-денна гарантія повернення грошей

Top.Host пропозиції чотири плани веб-хостингу. The регулярні плани веб-хостингу почніть зі стандартних ресурсів і дозволяйте розміщувати лише один динамічний веб-сайт, але це може бути оновлено для розміщення необмеженої кількості веб-сайтів з додатковими ресурсами. Ви отримуєте безкоштовне доменне ім’я, а безкоштовно Давайте шифруємо сертифікат SSL і безкоштовна професійна міграція веб-сайтів. Ви також отримуєте безкоштовне управління DNS тож ви можете керувати записами, включаючи SRV, MX, NS та навіть CNAME.

Якщо ви вирощуєте регулярні плани хостингу і тоді потрібні більші ресурси та більша доступність пакет «Великий вибух» верхнього рівня стане правильним для вас. Це входить три аромати на напів виділених серверах, які зазвичай мають диски NVMe, захист від спаму, цілодобовий моніторинг, три щоденні резервні копії веб-сайтів та безперервний час роботи.

Top.Host використовує оптимізована сучасна технологія щоб забезпечити своїх клієнтів безпечний, еластичний веб-хостинг. Крім того, вона має оптимізована швидкість та продуктивність використовуючи Швидкий кеш і SSD технологія.

В якості альтернативи спільному хостингу ви можете замість цього вибрати VPS хостинг з відмінними функціями, в тому числі віддалене перезавантаження, вибір Дистрибуції Windows та Linux, і вибір панелей управління. Це активується, як тільки здійснено платіж, і накопичувач SSD становить від 20 ГБ до 200 ГБ для планів VPS для Windows та Linux..

Ціноутворення та підтримка

Вгору

Top.Host пропозиції середньо-хороші ціни на свою продукцію на один-трирічний цикл виставлення рахунків, з а знижка на довгострокове зобов’язання при першому замовленні.

Ви можете оплатити PayPal, кредитними картками, Paysafecard або банківським депозитом, і ви отримаєте дуже щедра 90-денна гарантія повернення грошей це дає вам повні три місяці, щоб вирішити, чи повністю ви віддані цьому провайдеру.

Top.Host пишається цим Цілодобова підтримка, до якого можна отримати доступ через чат, квиток, телефон або електронну пошту. На мене відповіли майже одразу, коли я тестував канал прямого чату.

Якщо ви хочете спробувати підтримати себе, ви можете скористатися цим відеоуроки і детальна база знань який – на відміну від решти веб-сайту Top.Host – істотно грецькою мовою.

Скільки коштує Top.Host? Top.Host пропонує плани від 4 до 23 доларів. Ціна залежить від того, який тип хостингового плану ви виберете. Оновлену таблицю цін (оновлена ​​щотижня) ви можете побачити нижче.
Який план Top.Host я повинен отримати? Моя рекомендація – почати з дешевшого плану. Ви завжди можете оновити пізніше. Top.Host може допомогти вам перейти до більш дорогого плану. Збільшення відвідувачів у багато разів займає більше часу, ніж очікувалося, і ви не повинні платити багато грошей, поки не з’явиться потреба. Звичайно, ваші потреби можуть відрізнятися, і ви можете проконсультуватися з хостинг-експертом від Top.Host тут.
Наскільки хороша підтримка клієнтів Top.Host? Топ.Хост не належить до числа наших найпопулярніших веб-хостів. Але це також може бути результатом того, що Top.Host є невеликим, під радаром, хостинг-провайдером. Малі хостингові компанії мають переваги – як замовник, ви для них важливіші. Ви також можете перевірити наше порівняння тут найпопулярніші послуги веб-хостингу.

Як Top.Host відповідає рівню конкуренції?

Маючи центри обробки даних у Франції, Нідерландах та Німеччині, Top.Host – це орієнтований на цінність веб-хостинг-постачальник, який пропонує якісні послуги хостингу, використовуючи сучасні технології для підвищення ефективності захисту та роботи.

Top.Host може запропонувати хорошу послугу за розумною ціною, але чи відповідає вона провідні веб-хостингові компанії? Нам важко сказати “так”.

Плюси

 • 90-денна гарантія повернення грошей
 • Оптимізована швидкість і безпечний хостинг
 • Ефективна підтримка 24/7
 • Гнучкі умови виставлення рахунків зі знижками

Мінуси

 • Немає безкоштовного конструктора веб-сайтів
 • Немає програми встановлення програм одним натисканням кнопки
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me