Світлий огляд швидких хостів 2020 – чи варто це?

Палаючий швидкий господар


Blazing Fast Host пропонує безліч хостинг-сервісів, включаючи CloudLinux LiteSpeed ​​хостинг, багатопозиційний хостинг SEO, хостинг посередників, SSD Cloud VPS, керований VPS cPanel, миттєвий виділений сервер та керовані спеціалізовані сервери.

Компанія-хостинг має офіси в Сполучених Штатах Америки, але вона має клієнтську базу за межами тих кордонів, які обслуговують клієнтів у таких країнах, як США та Сінгапур.

Особливості та простота використання

Blazing Fast Host пропонує хороший поєднання хостинг-пакетів, які містять такі стандартні функції:

 • Панелі керування cPanel / WHM
 • Безкоштовні сертифікати SSL
 • Надійний інсталятор одним клацанням
 • 24/7 швидка підтримка
 • Безкоштовний IP: IPv4 та IPv6-адреса
 • Безкоштовний захист від DDoS включений
 • ОС: Операційні системи Windows та Linux

Служби веб-хостингу Blasing Fast Host рекламуються в декількох місцях центрів обробки даних, в тому числі США, Європу та Азію. Однак, після довгих консультацій, я з’ясував, що в даний час хостинг-компанія працює лише з двох локацій: США та США, і на даний момент VPS-сервери для азіатських місць можуть бути недоступними до більш пізньої дати, про яку буде оголошено.

Все-таки пов’язані його центри обробки даних Пропускна здатність мережі першого рівня та оснащений швидкодіючі сервери зберігання SSD або SATA в архітектурі RAID-10. Також його хостинг-сервери використовують потужні Сервери процесора Intel Xeon, все, крім підвищення продуктивності та забезпечення надшвидкої швидкості завантаження сторінок на веб-сайтах своїх клієнтів.

Завдяки преміум-хостинговим рішенням Blazing Fast Host, клієнти отримують досвід надійних та високозахищених послуг, що працюють на базі даних ОС CloudLinux платформи, а також Веб-сервер LiteSpeed. Більше того, рішення для хостингу – це вибір панелей управління, включаючи cPanel та панель керування WHM та інші функції, такі як захист DDoS та сертифікати SSL.

Щоб не відставати від змін своїх потреб клієнтів, хостинг-компанія взяла на себе обов’язок постійно оновлювати свої функції хостингу, включаючи оновлення нових версій панелі керування cPanel, баз даних MySQL та веб-серверів LiteSpeed, серед інших програм. При цьому, хостинг-компанія не надає жодних резервних послуг.

Ціноутворення та підтримка

Blazing Fast Host лідирує в хостінгу з неперевершеними цінами. Однак його початкові плани постачаються з негнучкими річними циклами виставлення рахунків, тоді як розширені плани включають щомісячні умови виставлення рахунків. Інші доступні платіжні цикли – щоквартальна, піврічна, дворічна та трирічна підписки.

Варто зазначити, що завдяки зростанню цін на cPanel ця хостингова компанія перестала приймати нові замовлення на послуги хостингу реселерів, можливо, поки це питання не буде вирішено. Все ж усі ціни вказані в декількох валютах: США, долари, євро, британські фунти та індійські рупії.

Палаючий швидкий хост забезпечує 30-денна гарантія повернення грошей і взяв на себе зобов’язання гарантія тривалості до 99,99%.

Клієнти можуть звернутися до служби підтримки Blazing Fast Host через телефон, система квитків або чат наживо. Дивно, але хостинг-компанія також встановила онлайн голосовий чат на своїх веб-сайтах, як засіб налагодження системи підтримки. На жаль, хостинг-компанія Схоже, не має підтримки електронною поштою.

Палаючий швидкий господар

Персонал технічної підтримки має чудове обслуговування клієнтів; вони досить чуйні на всіх платформах і виходять зі шляху, щоб допомогти клієнтам будь-яким способом.

На веб-сайті Blazing Fast Host є: досить детальна база знань, так само.

Як Blazing Fast Host відповідає конкуренції?

Послуги хостингу Blasing Fast Host – це особливо ідеальний вибір для людей та компаній, які потребують швидких, надійних та надійних хостингових рішень у поєднанні з відмінною підтримкою клієнтів. При цьому він не виконує резервні послуги своїх серверів, піддаючи дані клієнта та файли ризику втрати у випадку катастрофи..

Плюси

 • Розгортання швидких серверів зберігання SSD або SATA в архітектурі RAID-10
 • Завжди оновлюйте свої функції хостингу
 • Багатофункціональні плани хостингу з неперевершеними цінами
 • Чуйна та відмінна послуга підтримки, яка працює цілодобово

Мінуси

 • Здається, не пропонують жодних резервних послуг
 • Здається, не пропонується підтримка електронної пошти

Отримайте чудові швидкі хостингові рішення від Blazing Fast Host.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me