StartLogic Review 2020 – чи доживає до шуму?

стартовий головнийStartLogic – це добре, але штраф недостатньо добре. Хоча StartLogic – гідний веб-хостинг, ви можете отримати хостинг кращої якості за нижчою ціною Хостингер, наприклад.


Американський провайдер веб-хостингу StartLogic зосереджується на наданні малого бізнесу в Інтернеті за доступною ціною. Він пропонує просто один план хостингу що включає a Веб-сайт плюс підтримка для WordPress і електронна комерція.

В даний час StartLogic обслуговує понад 50 000 клієнтів два центри обробки даних поблизу Бостона, штат Массачусетс. Його веб-сайт англійською мовою.

Особливості та простота використання

стартовий 1

StartLogic єдиний план веб-хостингу забезпечує необмежену пропускну здатність та необмежену кількість пам’яті, домени та бази даних MySQL. План включає доступ до безкоштовний конструктор веб-сайтів а також можливість встановлення програмного забезпечення типу WordPress і Інструменти електронної комерції. Веб-хостинг також має безкоштовний домен та наступне:

 • Необмежене зберігання
 • Невимірена пропускна здатність
 • Безкоштовний домен з хостингом
 • Безкоштовно шифруємо SSL
 • 30-денна гарантія повернення грошей
 • Безкоштовний веб-сайт
 • Безкоштовні рекламні кредити
 • Безкоштовна інтеграція в Інтернет-магазин
 • Цілодобова підтримка клієнтів

The Панель управління StartLogic включає інтеграцію з Ринок Mojo що забезпечує встановлення програмного забезпечення в один клік плюс теми для WordPress та інших платформ CMS.

Ви також отримаєте безкоштовний конструктор веб-сайтів (люб’язно надано WebsiteBuilder.com), який має функцію перетягування та перегляду, включає сотні шаблонів разом із галереями зображень, інтеграцією соціальних медіа та електронною комерцією.

The два центри обробки даних Бостона функція безпеки 24/7 та працює на потужності N + 1. Сервери розділені на різні пули функцій для швидшого завантаження та меншої кількості перерв у сервісі. Машини кластеризовані для забезпечення безперебійного захоплення у разі відмови системи.

Ціноутворення та підтримка

стартовий 2

StartLogic хостинг веб-сайтів за доступними цінами, особливо якщо врахувати необмежену пам’ять і пропускну здатність, а також вільний домен. Окрім вартості капучино на місяць (у перший рік), це дешевше, ніж середній необмежений план хостингу. Хоча ціна подвоюється після першого року, вона все ще є конкурентоспроможною серед провідних постачальників Північної Америки.

Хостинг можна купувати щомісяця, щорічно, раз на два роки або щорічно, з а 30% знижка на дворічний термін і а 45% знижка на трирічне зобов’язання. Оплата щомісяця обійдеться вам майже втричі більше (пропорційно) і щорічно платить.

Вам не потрібно надто турбуватися про важливе зобов’язання, тому що 30-денна гарантія повернення грошей (якщо ви платите кредитною карткою), вам слід вийти, якщо ви передумаєте протягом першого місяця. Будь-яке відшкодування виключає додаткові послуги, такі як реєстрація домену.

Інші додатки, доступні під замовлення, включають безпеку веб-сайту, резервне копіювання даних на веб-сайті та оптимізацію WordPress.

Ви можете зв’язатися з 24/7 команда підтримки клієнтів по телефону, в чаті або за допомогою онлайн-форми контактів. Мене хтось одержав негайно через канал прямого чату

Для самопідтримки StartLogic пропонує досить всебічну базу знань.

Скільки коштує StartLogic? StartLogic пропонує плани від 5 до 9 доларів. Ціна залежить від того, який тип хостингового плану ви виберете. Оновлену таблицю цін (оновлена ​​щотижня) ви можете побачити нижче.
Який план StartLogic мені слід отримати? Моя рекомендація – почати з дешевшого плану. Ви завжди можете оновити пізніше. StartLogic може допомогти вам перейти до більш дорогого плану. Збільшення відвідувачів у багато разів займає більше часу, ніж очікувалося, і ви не повинні платити багато грошей, поки не з’явиться потреба. Звичайно, ваші потреби можуть відрізнятися, і ви можете проконсультуватися з хостинг-експертом від StartLogic тут.
Наскільки хороша підтримка клієнтів StartLogic? StartLogic не належить до числа наших найкращих веб-хостів. Але це також може бути результатом того, що StartLogic був невеликим, під радаром, хостинг-провайдером. Малі хостингові компанії мають переваги – як замовник, ви для них важливіші. Ви також можете перевірити наше порівняння тут найпопулярніші послуги веб-хостингу.

Як StartLogic підходить до змагань?

Американський веб-хостинг StartLogic націлений на малий бізнес, який потребує присутності в Інтернеті. Єдиний необмежений план хостингу включає безкоштовний домен, безкоштовний SSL та розробник веб-сайтів. Хоча ви можете платити щомісяця, ви заощадите гроші, взявши на себе річний план або довше.

Ви все ще не впевнені, чи це правильний веб-хост для вас? Перевіряти наші найкращі рекомендовані веб-хости щоб дізнатися більше.

Про

 • Безкоштовний домен
 • Безкоштовний сертифікат SSL
 • Цілодобова підтримка клієнтів
 • 30-денна гарантія повернення грошей

Мінуси

 • Доступний лише один план хостингу
 • Лише американські центри обробки даних
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map