SmartWeb Огляд 2020 – Що потрібно знати

SmartWeb – це добре, але штраф недостатньо добре. Хоча SmartWeb – гідний веб-хостинг, ви можете отримати хостинг кращої якості за нижчою ціною Хостингер, наприклад.


Створена в 2012 році, SmartWeb – південноафриканський провайдер веб-хостингу, який спеціалізується на спільному і хостинг-реселлері Linux. У них використовуються SSD, які забезпечують до 20 разів швидшу продуктивність, ніж традиційні накопичувачі. Наразі SmartWeb доступний лише англійською мовою.

SmartWeb Особливості та простота використання

SmartWeb прагне надавати виняткові послуги веб-хостингу, які зручні у використанні навіть для початківців. Їх cPanel спільні хостинг-пакети мають:

 • Безкоштовний веб-сайт
 • CloudLinux OS для кращої безпеки, надійності та ефективності
 • Необмежена кількість баз даних MySQL
 • Необмежена пропускна здатність
 • Програма встановлення одним кліком із більш ніж 200 додатками готова
 • Сканування вірусів та зловмисних програм
 • Безкоштовні сертифікати SSL
 • Фільтр проти спаму
 • 99,9% гарантії тривалості роботи
 • Необмежені субдомени

Їх План спільного хостингу початкового рівня започаткує вас з накопичувачем SSD 2 Гб і одним розміщеним доменом. Однак це не відбувається з безкоштовною реєстрацією домену; вам доведеться придбати принаймні їх Стандартний план для того. З кожним підвищенням рівня ви отримуєте більше місця для зберігання та можливість розміщення більше доменів.

SmartWeb також є хостинг торговельних посередників із пакетами білої етикетки cPanel та WHM. З кожним пакетом ви можете запропонувати своїм клієнтам використовувати їх безкоштовний конструктор веб-сайтів, SSL-сертифікати, інсталятор програми одним натисканням кнопки та всі інші чудові функції, наявні в їх спільному хостингу. Основний план хостингу реселерів пропонує вам використання 20 рахунків cPanel; після цього немає кількості облікових записів cPanel, які ви отримуєте (лише місце для зберігання SSD).

Ціноутворення та підтримка

Названі три спільні плани хостингу SmartWeb Значення, Стандарт і Бізнес. Кожен з них доступний за розумною ціною і має необмежену пропускну спроможність, хоча це не найдешевші варіанти на ринку.

Більше того, SmartWeb має спростили процес переходу від одного плану хостингу до іншого; там є жодних контрактів, які б вас зв’язали, і за зміну плану не стягуються додаткові збори. Ти можеш розблокуйте преміум-функції кількома клацаннями миші, або перехід на більш дешевий пакет так само легко.

Усі три плани є за ціною в південноафриканському ренді. Користувачі мають можливість оплатити PayPal або кредитною карткою. Вони включають: 30-денна гарантія повного повернення грошей, тож ви можете спробувати їх веб-хостинг без ризику.

Одним з помітних недоліків SmartWeb є той факт, що їх прямий чат недоступний 24/7. Зважаючи на те, наскільки популярними стали чати у веб-хостинговому просторі, це обмеження заслуговує уваги. Однак, компанія є дуже активний у соціальних медіа і часто спілкуватися там зі своїми клієнтами. Крім того, їх підтримка квитків чудова: вони дуже чуйні та корисні. Коли я надіслав їм електронний лист, вони відповіли протягом години. Здається, у них немає телефонної підтримки.

Скільки коштує SmartWeb? SmartWeb пропонує плани від 2 до 15 доларів. Ціна залежить від того, який тип хостингового плану ви виберете. Оновлену таблицю цін (оновлена ​​щотижня) ви можете побачити нижче.
Який план SmartWeb мені слід отримати? Моя рекомендація – почати з дешевшого плану. Ви завжди можете оновити пізніше. SmartWeb може допомогти вам перейти до більш дорогого плану. Збільшення відвідувачів у багато разів займає більше часу, ніж очікувалося, і ви не повинні платити багато грошей, поки не з’явиться потреба. Звичайно, ваші потреби можуть відрізнятися, і ви можете проконсультуватися з хостинг-експертом від SmartWeb тут.
Наскільки хороша підтримка клієнтів SmartWeb? SmartWeb не належить до числа наших найпопулярніших веб-хостів. Але це також може бути результатом того, що SmartWeb є маленьким, під радаром, хостинг-провайдером. Малі хостингові компанії мають переваги – як замовник, ви для них важливіші. Ви також можете перевірити наше порівняння тут найпопулярніші послуги веб-хостингу.

Як SmartWeb співпадає з конкуренцією?

SmartWeb – це простий, простий веб-хостинг, який пропонує рішення, ідеальні для людей та малого та середнього бізнесу в Південній Африці. Їх спеціалізація в цій галузі означає, що більшим корпораціям, можливо, доведеться шукати в іншому місці.

Ви все ще не впевнені, чи це правильний веб-хост для вас? Перевірте наше найкращі рекомендовані веб-хости щоб дізнатися більше.

Плюси

 • Простий у користуванні безкоштовний конструктор веб-сайтів
 • Технічна підтримка експертів 24/7
 • Безкоштовний та зручний сервіс міграції веб-сайтів
 • 30-денна гарантія повернення грошей

Мінуси

 • Немає телефонної підтримки
 • Не велика масштабованість для підприємств з високим ростом
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map