Sircon Review 2020 – це найкращий веб-хостинг WordPress?

Сіркон-огляд1Sircon Norge AS (або просто Sircon) – це веб-розробник та хостинг-компанія, що базується в Тронхеймі, Норвегія. Цей постачальник пишається тим, що він працює на 100% відновлюваної енергії, а його унікальна пропозиція продажу – це переустановка WordPress (з чуйною темою) безкоштовно.


Веб-сайт Sircon може перемикатися між норвезькою та англійською мовами.

Особливості та простота використання

Сіркон пропонує веб-дизайн та розробку, реєстрацію домену, VPS та спільний хостинг для веб-готелів. Простий набір п’ять планів хостингу складають ПОЧАТОК (500 МБ пам’яті, 20 ГБ трафіку), МІНІ (5 Гб пам’яті, 200 ГБ трафіку), MIDI (10 Гб пам’яті, 200 ГБ трафіку), ВЕЛИКИЙ (20 Гб пам’яті, 300 ГБ трафіку) та PRO (50 Гб пам’яті, необмежений трафік).

Ви помітите, що жоден із планів не забезпечує необмежене зберігання та тільки план PRO пропонує необмежений трафік. Один із поширених запитань Sircon під назвою “Чому ви не пропонуєте необмежену пропускну спроможність?”, Пояснює, що необмежені ресурси ніколи не є по-справжньому необмеженими, і що 95% його користувачів використовують менше 5 Гб на місяць.

Функції, які ви отримуєте з кожним планом хостингу, включають:

 • Адреси електронної пошти
 • Бази даних MySQL / MariaDB
 • Безкоштовний сертифікат SSL
 • cPanel панель управління
 • Щоденне резервне копіювання, зберігається протягом 30 днів

Плани хостингу поставляються з WordPress CMS попередньо встановлено безкоштовно якщо ви виберете цей варіант на касі. Ви також отримаєте чуйна тема WordPress безкоштовно.

Якщо спільний хостинг не для вас, або ви готові до масштабування, Сіркон дозволяє придбати повністю настроюваний віртуальний приватний сервер (VPS) з 50 ГБ до 10 000 ГБ пам’яті, 512 Мб до 30 720 МБ пам’яті, 100 ГБ до 5000 ГБ трафіку та Операційна система Ubuntu Linux.

Сіркон робить велику справу з приводу того, що всі сервери та системи охолодження в його норвезькому центрі обробки даних працюють 100% відновлюваної енергії, а залишкове тепло від серверів використовується для обігріву офісів компанії. Хоча є відсутність гарантії тривалості роботи, послуги клієнтів підтвердили очікуваний час роботи 99,97% завдяки цілодобовому моніторингу серверів, які мають надмірну потужність та підключення до Інтернету.

Ціноутворення та підтримка

Сіркона ціни здаються розумними для скандинавського хостинг-провайдера, і звичайно – чим більше ви платите, тим більше отримуєте ресурсів. Реєстрація домену коштує додатково, але ви отримуєте SSL сертифікат безкоштовно та (необов’язково) a тематична установка WordPress безкоштовно.

Будьте уважні, хоча базові ціни можуть виглядати досить розумними, багато додаткових платних послуг можуть підбити базову ціну. Є окремий оплата угод за угодою, і прейскурант також передбачає ціни на відновлення баз даних та веб-хостингу. Тож, коли щоденні резервні копії робляться безкоштовно, ви повинні заплатити за їх відновлення, але у вас також є можливість резервного копіювання вручну з панелі керування cPanel..

Хоча Сіркон відображає ціни на місяць для ілюстрації та порівняння, Ви можете купувати плани лише щорічно на касі. Всі замовлення на реєстрацію домену та замовлення на хостинг є обов’язковими, окрім цього особи мають 10-денне право на вихід. В кінці початкового періоду у вас є 30-денне вікно для скасування щорічного хостингу і уникати стягнення плати протягом іншого року.

Ви можете зв’язатися з цією компанією по телефону в робочий час, або ви можете заповнити онлайн-контактну форму, яка обіцяє, що вони “відповідуть якнайшвидше”. Вірно їх слову, коли я в понеділок вранці подав запит, Я отримав відповідь, що правильно відповів на мої запитання протягом 30 хвилин:

Сіркон-огляд2

Ви можете підтримати себе через напрочуд корисна сторінка підтримки у стилі FAQ, як тільки ви зрозумієте, що краще вибрати з перерахованих категорій підтримки, ніж намагатися ініціювати пошук.

Як Сіркон співпадає з конкуренцією?

Сіркон пропонує приємний набір спільних планів хостингу зі свого приємного вигляду веб-сайту. Якщо ви хочете працювати з WordPress і хочете врятувати планету, у цього постачальника може бути щось, що вам подобається. В іншому випадку вас можуть відкласти нескладні умови оплати.

Плюси

 • Прості плани
 • WordPress попередньо встановлено безкоштовно
 • 100% відновлюваної енергії
 • Корисна сторінка FAQ

 Мінуси

 • Дуже негнучкі умови оплати
 • Живого чату немає

Отримайте веб-хостинг WordPress, зберігаючи планету за допомогою Sircon

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map