Shape.host Review 2020 – чи відповідає нашим стандартам?

ShapeHost – це добре, але добре – недостатньо добре. Хоча ShapeHost – гідний веб-хостинг, ви можете отримати хостинг кращої якості за нижчою ціною Хостингер, наприклад.


ShapeHost – це румунський провайдер веб-хостингу, який був створений у 2015 році. Хоча порівняно новий для ринку та укомплектований молодою командою, ShapeHost перетворила це на свої переваги, створивши гнучку бізнес-модель, орієнтовану на користувачів, що пропонує новітні технології. Наразі вони мають сервери, розташовані у 15 країнах світу, хоча їх хмарні VPS-хостингові рішення в основному базуються в Європі та Північній Америці.

Особливості та простота використання

ShapeHost спеціалізується на хмарному VPS хостингу. Кожен пакунок хостингу налаштовується на широкий спектр функцій, включаючи:

 • Блискавичне зберігання SSD
 • Виділена IP-адреса
 • Приємні 99,999% часу роботи
 • Доступно вісім операційних систем, включаючи Windows Server 2012, Debian та багато іншого
 • Захист DDoS
 • Підключення до віддаленого робочого столу
 • Сумісний з Mac

Щойно ви виберете базовий хостинг-пакет, ваш обліковий запис з’явиться за кілька секунд. Потім ви можете налаштувати свої технічні характеристики будь-яким способом та встановити операційну систему та програмне забезпечення, що найкраще відповідає вашим потребам. Після здійснення платежу, ваш сервер буде розгорнуто за моменти – ще одна перевага хмари, яку регулярні VPS-сервіси не пропонують.

Якщо ви хочете масштабувати свої ресурси вгору або вниз, ви можете зробити це через їх інтуїтивно зрозумілий портал управління обліковими записами. Це аспект, в який ShapeHost чітко вклав багато коштів; це не тільки легко на очах, але також є зручним у користуванні та надійною функціональністю, що дозволяє керувати всіма аспектами вашого облікового запису.

Shape.host

Як і будь-який план VPS, Ви маєте повний контроль над своїм сервером. Ви можете перевстановити будь-яку операційну систему, перезавантажити віртуальний сервер або навіть створити кілька машин, якщо хочете. Їх Windows VPS особливо простий у використанні навіть для тих, хто не має великих технічних знань, хоча ShapeHost надає безкоштовні відеоуроки, щоб також допомогти вам.

План хостингу VPS з найнижчим рівнем розпочинається із таких базових особливостей:

 • Місце розташування сервера в Північній Америці чи Європі
 • 2 Гб оперативної пам’яті
 • 40 Гб SSD-накопичувача
 • 1 vCore
 • Швидкість передачі до 1 Гбіт / с

Ви можете налаштувати будь-який аспект свого плану, наприклад кількість процесорів, оперативної пам’яті та обсяг пам’яті.

ShapeHost має сервери, розташовані в 15 різних місцях включаючи США, Канаду, Іспанію, Великобританію, Сінгапур та Австралію. Це гарантує, що незалежно від місця розташування вашої основної аудиторії, ваші веб-сайти та програми швидко завантажуватимуться.

Якщо їх хмарні та VPS-хостингові пакети зараз занадто великі для ваших потреб, ShapeHost також пропонує спільні хостинг-пакети розміром укушених, які починаються з 500MB SSD-пам’яті та необмеженою пропускною здатністю на місяць.

Ціноутворення та підтримка

Порівняно з аналогічними пропозиціями своїх конкурентів, ShapeHost пропонує набагато більшу цінність за однакові ціни. Вони не тільки пропонують більше ресурсів та можливостей, але і їх підтримка також однаково вражає. У них є семиденна гарантія повернення грошей, хоча це не легко розміщується на їхньому веб-сайті.

Як і очікувалося від постачальника хостингових послуг VPS, ShapeHost не має безкоштовного плану чи пробної версії. У них відбувся конкурс, який торгував рік безкоштовного VPS-хостингу для акцій соціальних медіа деякий час тому, але незрозуміло, чи зроблять це в найближчому майбутньому. Однак вони час від часу пропонують спеціальні пропозиції.

Перевагою ShapeHost є те, що вони, незважаючи на свої вищі плани, вони не пов’язуйте вас з будь-якими контрактами чи платами за встановлення. Це входить особливо зручно для підприємств або проектів, які вимагають великої гнучкості: у вас є можливість оновлення, поновлення чи скасування плану в будь-який час через портал управління обліковим записом. Щоб зробити речі ще більш гнучкими, ви навіть можете зробити їх щотижневі платежі якщо ви хочете перевірити певні конфігурації.

ShapeHost пишається тим, що є одна з небагатьох компаній, яка може надати віддалену підтримку через WebEx або TeamViewer. Це означає, що вони не тільки можуть дати вам усні вказівки, як вирішити проблему, але вони можуть переглядати вас покроково на екрані. ShapeHost також пропонує підтримку через живий чат, електронна пошта, телефон, і має значний архів Росії Відеоуроки YouTube.

Як Shape.host відповідає рівню конкуренції?

Хоча вони на сьогоднішній день є маловідомою маркою на ринку, ShapeHost, безумовно, є зіркою, що розвивається. Завдяки чудовій швидкості, фантастичному режиму роботи та присвяченій підтримці, ShapeHost – це відмінний вибір для тих, хто на ринку для постачальника хостингових послуг VPS.

Ви все ще не впевнені, чи це правильний веб-хост для вас? Перевірте наше найкращі рекомендовані веб-хости щоб дізнатися більше.

Плюси

 • Гнучкі та масштабовані хмарні плани хостингу VPS
 • Доступний тижневий термін оплати
 • 99,999% тривалості роботи
 • Легко навіть для тих, хто не має технічних знань

Мінуси

 • Чат в прямому ефірі доступний лише після входу
 • Жодної безкоштовної пробної версії
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map