Serveriai.lt Огляд 2020 – Чому слід цього уникати

Serveriai. Це невелика хостингова компанія, яка просто не відповідає великим брендам Хостингер. Більші хостингові компанії просто пропонують вищу ціну за аналогічну конфігурацію.


Serveriai.Я є дочірньою компанією UAB Internet Vision, литовською компанією з веб-послуг, яка надає веб-хостинг з 2003 року. Компанія має понад 112 000 клієнтів у всьому світі, і вони є провідним постачальником послуг онлайн в Литві.

Serveriai. Він пропонує спільні веб-хостингові послуги з відмінними основними функціями, але їм трохи не вистачає розширених функцій. Цей постачальник найкраще підходить для персональних веб-сайтів та веб-сайтів малого бізнесу, які не потребують розширених варіантів розробки.

Особливості та простота використання

Serveriai. Він пропонує спільні плани хостингу з божевільним зберіганням та пропускною здатністю поряд із гідними основними функціями, які включають:

 • Мінімум 100 Гб пам’яті
 • Мінімум 10TB пропускної здатності
 • Необмежений облік електронної пошти
 • Доступний розробник веб-сайтів
 • Автоінсталятор Instalatron

Serveriai. Він не пропонує багато розширених функцій, але вони підтримують більшість версій PHP. Ви також отримуєте:

 • Щоденне резервне копіювання
 • Підтримка MariaDB та MySQL
 • Підтримка PHP 5.2 – 7.2

Я хотів би бачити більше на шляху до вдосконалених функцій, таких як підтримка Python та Ruby. Також якась форма розширеної безпеки була б непоганою, але, схоже, її немає.

Початківцям сподобається цей хост, оскільки вони надають інструмент веб-дизайну, який можна використовувати як для створення базового десятисторінкового веб-сайту, так і як основного розробника та редактора. Ви також можете використовувати автоінсталятор Installatron, щоб додати WordPress або десятки програм на свій веб-сайт. В іншому випадку ви можете створити свій веб-сайт за допомогою cPanel.

Serveriai.lt

Ціноутворення та підтримка

Serveriai. Він пропонує чотири різні плани спільного хостингу з перерахованими вище функціями, але з кількома ключовими відмінностями. Нижче наводиться швидка розбивка їхніх планів.

СайтУніверсалБізнесОптова торгівля
ЗберіганняНеобмеженийНеобмежений100 Гб100 Гб
Пропускна здатністьНеобмеженийНеобмежений10 ТБ10 ТБ
Багатодоменний?НіТакТакТак
Збільшена потужність хостингу?НіНіТакТак

План сайту призначений для хостингу для одного домену, тоді як на універсальних та бізнес-планах можна розміщувати кілька веб-сайтів. Якщо ви плануєте перепродавати хостинг, вам потрібно придбати оптовий хостинг. Для більшості веб-сайтів сайт або Universal працюватимуть чудово. Єдиною реальною перевагою бізнес-плану є їх “підвищена потужність хостингу”, яка дає вам подвоїти швидкість виконання PHP та до п’яти разів більшу швидкість пропускної здатності..

Зауважте, що якщо ви вирішите скористатися їх послугою веб-дизайну, а не будувати її самостійно, Ти заплатиш додаткова щомісячна плата на додаток до вашого хостингу. Для планів сайтів та універсалів додаткова вартість може майже вдвічі перевищити щомісячну вартість хостингу. Існує також безкоштовна пробна версія, тому ви можете просто створити максимально допустиму кількість веб-сторінок з пробною версією, а потім скасувати підписку на розробника..

Також зауважте, що Сертифікати SSL не є безкоштовними і ви повинні заплатити за кожен веб-сайт, на який вам потрібен сертифікат. Це стосується і реєстрації домену; жоден їхній план не включає безкоштовний домен.

Ціни на ці плани є порівняно середній, але ви можете зекономити від 10 до 25%, забронювавши півроку або довше. Всі плани поставляються з 30-денна гарантія повернення грошей.

Підтримка Serveriai. Вона середня. Ви можете дістатися до них через телефон та електронна пошта, але вони не пропонують підтримка прямого чату.  Вони також мають довідкову сторінку, що підтримує доступні продукти, хоча це лише литовською мовою. На жаль, їх підтримка не 24/7. Вони є лише відкриті будні дні з 8:30 до 22:00, крім п’ятниці, коли вони закриваються з 16:00. до 17:30. У вихідні дні вони доступні лише з 10:00 до 22:00. без урахування свят.

Як Serveriai.lt підходить до змагань?

Якщо ви шукаєте литовського хоста з відмінною пам’яттю та пропускною спроможністю, і вам не потрібен тонни розширених функцій, Serveriai. Варто перевірити. Початківці, які хочуть скористатись веб-сайтом, повинні зауважити, що вони заплатять щонайменше вдвічі більше щомісячних плати за хостинг або більше за користувач. Таким чином, інший варіант може бути більш економічним.

Serveriai.lt може запропонувати хорошу послугу за розумною ціною, але чи відповідає вона провідні веб-хостингові компанії? Нам важко сказати “так”.

Плюси

 • Мінімум 100 Гб пам’яті
 • Мінімум 10TB пропускної здатності
 • Доступний розробник веб-сайтів
 • Авто-інсталятор Instalatron включений

Мінуси

 • Веб-сайт розробник постачається з платою
 • Підтримка не 24/7
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map