Servage Review 2020 – чому користувачі ненавидять це

слуга головнийОбслуговування чудово, але штрафу недостатньо добре. Хоча Servage – гідний веб-хостинг, ви можете отримати хостинг кращої якості за нижчою ціною Хостингер, наприклад.


Servage займається бізнесом з 1998 року, що робить їх ветераном галузі веб-хостингу. Вони в даний час розміщення понад 133 000 веб-сайтів із вражаючим рівнем задоволеності клієнтів 97%. Їх веб-сайт доступний англійською, датською, німецькою та шведською мовами, що, безумовно, пропонує міжнародну базу клієнтів.

Особливості та простота використання

слуга 1

Незважаючи на кількість клієнтів у них, Servage пропонує невеликий вибір послуг, що включає спільний хостинг та реєстрацію домену. Як стандарт, їх Єдиний загальнодоступний загальний хостинг-план включає такі основні функції:

 • 99,98% гарантія наявності сервера
 • Одна безкоштовна реєстрація домену
 • Безлімітні додаткові домени та акаунти електронної пошти
 • SSL сертифікати доступні
 • Необмежена передача даних

Їх загальний всебічний план хостингу є вагомим, оскільки він включає Цілодобова підтримка, 750 Гб пам’яті, необмежена передача даних, необмежена кількість FTP-акаунтів та 1000 баз даних MySQL 5.0+. Цього більш ніж достатньо для більшості веб-сайтів. Вони також кидають у вільний домен та сертифікат SSL. На жаль, мене залишили трохи недоторкані інструментом інсталятора та створення веб-сайтів одним натисканням, який, як видається, є досить простим.

Servage є власником та працює власним центром обробки даних. Це, як правило, означає швидше вирішення технічних проблем, пов’язаних з обладнанням, та швидкість завантаження веб-сайту. Їх центр обробки даних також має рейтинг III рівень, що означає щонайменше 99,982% часу роботи і менше 1,6 годин простою на рік. Дивно, але у них немає Угоди про рівень обслуговування про продовження часу роботи або доступність, але я не бачу цього в більшості проблем, враховуючи статус центру обробки даних Tier III. Вони використовують RAID-накопичувач для швидшого часу читання диска та пропонують підтримку IPv6.

Ціноутворення та підтримка

Служба пропонує лише один план. Ціна досить висока в порівнянні з їхніми міжнародними конкурентами, але це досить дорого для місцевого ринку. Це сказало, включення досить солідні, тому для клієнтів, які шукають сервер на базі Німеччини з пакетом функцій, ціна варто того варто. Ви можете придбати їх хостинг на три, шість, 12 та 24-місячні контракти, хоча ви не отримаєте знижок, якщо не придбаєте дворічний термін. Вони не пропонують гарантію повернення грошей або безкоштовну пробну версію.

Вони завоювали нагороди за якість обслуговування клієнтів, який доступний 24/7/365. Середній час відгуку – 20 хвилин. Ви можете зв’язатися за телефоном, квитком та електронною поштою. В ідеалі я хотів би бачити чат наживо; однак мене вразив час їх відповіді на електронні листи. Вони, як видається, не мають бази знань, якщо вона не прихована за сторінкою входу клієнта, що є звичайним явищем для компаній-хостингів.

Скільки коштує Серваж? Сервіс пропонує плани від $ 0 до 6,95 $. Ціна залежить від того, який тип хостингового плану ви виберете. Оновлену таблицю цін (оновлена ​​щотижня) ви можете побачити нижче.
Який план обслуговування я повинен отримати? Моя рекомендація – почати з дешевшого плану. Ви завжди можете оновити пізніше. Служба може допомогти вам перейти до більш дорогого плану. Збільшення відвідувачів у багато разів займає більше часу, ніж очікувалося, і ви не повинні платити багато грошей, поки не з’явиться потреба. Звичайно, ваші потреби можуть відрізнятися, і ви можете проконсультуватися з хостинговим експертом з Servage тут.
Наскільки хороша підтримка клієнтів Служби? Servage не належить до числа наших найпопулярніших веб-хостів. Але це також може бути результатом того, що Servage був невеликим, під радаром, хостинг-провайдером. Малі хостингові компанії мають переваги – як замовник, ви для них важливіші. Ви також можете перевірити наше порівняння тут найпопулярніші послуги веб-хостингу.

Як Серваж відповідає матчу конкуренції?

Servageone – провайдер веб-хостингу, який також пропонує безкоштовний конструктор веб-сайтів. Пакет хостингу містить 750 Гб дискового простору, а також необмежений трафік. Для додаткової безпеки у вас є сертифікат SSL, а також безпечний доступ до FTP. Ви можете безкоштовно зареєструвати свій домен, купуючи хостинг, а також розмістити з ними необмежену кількість електронних листів.

Servageone використовує систему управління Linux, що означає, що вона не тільки стабільна, але й безпечна завдяки безпеці, що надається UNIX. З 99,98% часу безперервної роботи та потужними кластерними серверами з підтримкою IPv6, їх хостинг має все необхідне. Цілодобовий моніторинг також забезпечує негайне вирішення будь-яких питань.

Конструктор веб-сайтів включений безкоштовно як частина хостингового пакету. Він відрізняється від інших розробників сайтів тим, що його потрібно завантажити та працювати лише в операційній системі Windows. Можливість роботи в режимі офлайн на вашому сайті має свої переваги, але, схоже, цей інструмент вимагає від своїх користувачів певних технічних знань. Установка та використання інструменту чітко зафіксовані на веб-сайті. Однак той факт, що користувачам потрібно встановити його, створити сайт в автономному режимі та потім завантажити його на сервер, може бути занадто великим завданням для тих, хто не розуміє технічного жаргону..

Незважаючи на вищезазначений недолік, засіб виглядає досить потужно і має масу цікавих особливостей. Ви можете додати різні елементи до потрібних місць на веб-сайті, а також редагувати зображення та створювати меню для зручної навігації по сайту. Робота з формами є досить ефективною з конструктором веб-сайтів Servageone, тоді як наявність готових шаблонів гарантує, що можна швидко почати роботу з цим веб-сайтом, не витрачаючи багато часу на дизайн.

Що стосується платежу, ви можете платити за 3, 6, 12 або 24 місяці. Немає знижок, якщо ви платите заздалегідь протягом більш тривалого періоду, що дивно. Вам буде запропоновано створити обліковий запис після вибору потрібного пакету, після якого ви зможете продовжити оплату. У разі будь-яких запитів ви можете звернутися до служби підтримки клієнтів, яка може відповісти як англійською, так і датською мовами.

Ви все ще не впевнені, чи це правильний веб-хост для вас? Перевірте наше найкращі рекомендовані веб-хости щоб дізнатися більше.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map