Роченський огляд 2020 року – що потрібно знати

Рочен – це добре, але штраф – недостатньо добре. Хоча Rochen – гідний веб-хостинг, ви можете отримати хостинг кращої якості за вигідною ціною Хостингер, наприклад.


З 2003 року Rochen пропонує послуги веб-хостингу для клієнтів у всьому світі. Компанія, що базується на Великобританії, також має дочірню компанію в США і пропонує плани з надійними функціями, включаючи фантастичні сховища та безкоштовні сертифікати SSL. Однак, їх підтримка трохи менше, ніж подібні сервіси.

Особливості та простота використання

Rochen пропонує одиночні та багато веб-сайти з хостинг-планами з надійними функціями, що робить їх придатними для більшості веб-сайтів. Деякі їх основні особливості включають:

 • Міцне зберігання на SSD
 • Невимірена пропускна здатність
 • Необмежена кількість баз даних MySQL
 • Авто-інсталятор для WordPress, Joomla та Drupal
 • Безкоштовні акаунти електронної пошти

Функції на цьому не зупиняються, оскільки вони пропонують різні послуги з доданою вартістю, що відрізняють їх від інших постачальників. Ці функції включають:

 • Безкоштовні сертифікати SSL
 • Підтримка PHP від ​​5,3 до 7,1
 • SSH доступ
 • Щоденне резервне копіювання
 • Захист WAF

Rochen пропонує Rochen Shield, брандмауер веб-додатків, який допомагає запобігання від найпоширеніших атак на ін’єкції SQL та CSS. Він також забезпечує щоденні оновлення для захист від найновіших загроз, включаючи віртуальне виправлення, яке допоможе захистити ваші веб-сайти WordPress, Drupal та Joomla.

Хочеться, щоб вони запропонували, – це підтримка мов веб-програмування, таких як Python та Ruby on Rails. Хоча вони підтримують PHP, веб-майстри хочуть більшої свободи в кодуванні своїх сайтів, і розчаровує те, що Rochen не пропонує цього.

Якщо ви абсолютно новачок, у вас буде трохи кривої навчання, оскільки Rochen не пропонує розробника веб-сайтів для своїх послуг. Натомість вони забезпечують стандартний доступ cPanel та вищезгадану автоматичну установку. Автомобільний інсталятор дуже легкий, оскільки багато інших хостів пропонують від 30 до понад 300 установців додатків.

Ціноутворення та підтримка

Rochen пропонує два плани спільних хостинг-послуг:

 1. А єдиний план сайту який пропонує 20 ГБ накопичувача на SSD і підходить до 25 000 переглядів на місяць.
 2. А багаторазовий план сайту що забезпечує можливість розміщення до десяти доменів і пропонує 60 Гб SSD-пам’яті. Він підходить для до 100 000 переглядів на місяць. Цей план також пропонує десять безкоштовних переказів веб-сайтів.

Rochen пропонує безкоштовну реєстрацію доменуn, так що ви заощадите гроші наперед. Вони також надають безкоштовні сертифікати SSL для всіх веб-сайтів, заощаджуючи близько 30 доларів на рік на кожному веб-сайті, на якому ви розміщуєтесь.

Підтримки Рошена трохи бракує. Вони не пропонують чат або підтримку по телефону, і наразі надають лише підтримку квитків, доступну лише клієнтам. Крім того, вони не надають базу знань, тому ви змушені подати квиток на більшість питань. Однак їх відділ продажу повідомив мені, що якщо у вас є більш глибокі проблеми, Ви можете запросити дзвінок у фахівця.

Скільки коштує Рохен? Рохен пропонує плани від 8 до 11 доларів. Ціна залежить від того, який тип хостингового плану ви виберете. Оновлену таблицю цін (оновлена ​​щотижня) ви можете побачити нижче.
Який план Rochen я повинен отримати? Моя рекомендація – почати з дешевшого плану. Ви завжди можете оновити пізніше. Rochen може допомогти вам перейти до більш дорогого плану. Збільшення відвідувачів у багато разів займає більше часу, ніж очікувалося, і ви не повинні платити багато грошей, поки не з’явиться потреба. Звичайно, ваші потреби можуть відрізнятися, і ви можете проконсультуватися з хостинговим експертом з Rochen тут.
Наскільки хороша підтримка клієнтів Rochen? Рохен не належить до числа наших найпопулярніших веб-хостів. Але це також може бути результатом того, що Рочен був маленьким, під радаром, хостинг-провайдером. Малі хостингові компанії мають переваги – як замовник, ви для них важливіші. Ви також можете перевірити наше порівняння тут найпопулярніші послуги веб-хостингу.

Яким чином Рохен підходить до змагань?

Незалежно від того, чи хочете ви розмістити один домен або мережу веб-сайтів, у Rochen є рішення, які відповідають вашим потребам. Хоча є сфери, на які вони можуть вдосконалитись, зокрема їх структура підтримки, вони все ще надають надійний хостинг із чудовими функціями, які дозволять заощадити гроші на інших веб-хостах.

Ви все ще не впевнені, чи це правильний веб-хост для вас? Перевірте наше найкращі рекомендовані веб-хости щоб дізнатися більше.

Плюси

 • Міцне зберігання на SSD
 • Невимірена пропускна здатність
 • Щоденне резервне копіювання
 • Захист WAF

Мінуси

 • Нестандартна підтримка
 • Немає підтримки для Python або Ruby on Rails
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me