Рейд-огляд 2020 – Непогано, але ми побачили краще

Raid – компанія, що займається веб-хостингом Isreali, яка надає різноманітні спільні веб-хостинг та VPS-хостингові продукти з моменту їх створення в 2006 році. Вони не секретують того факту, що хоча ціни на них можуть бути дорожчими за деякі варіанти за кордоном, вони заявляють, що компенсувати це с чудова ефективність та преміальна підтримка їх клієнтської бази Isreali. Raid пропонує цілий ряд хостинг-рішень, які є з урахуванням конкретних цілей клієнтів.


Рейд

Особливості та простота використання

Рейд-хостинг надає відносно повноцінні хостингові продукти з такими можливостями:

 • Реєстрація домену
 • SSI-сертифікати, сумісні з PCI DSS, для безпечної обробки платежів
 • Щоденне резервне копіювання
 • Міграційні служби
 • Установка WordPress
 • Хостинг для Windows або Linux

Їх хостинг продукти також поставляються з деякими потужні функції що робить їх фантастичними варіантами для певних клієнтів:

 • Настроювані та масштабовані віртуальні сервери: Raid дозволяє миттєво масштабувати свій продукт VPS з часом, оскільки модульні засоби дозволяють здійснювати постійні оновлення без простоїв і перебоїв.
 • SEO хостинг: Цей пакет орієнтований на тих, хто сприймає свій SEO серйозно, тобто тих, хто має кілька сайтів з метою просування та взаємозв’язку між ними. Цей параметр також зробить вигляд, що ваші сайти знаходяться на різних серверах, тому вас не покарають алгоритми ранжування пошукових систем.

Індивідуальні хостингові рішення, такі як їх специфічні для WordPress SEO та високо настроювані VPS-сервери, дуже корисні для клієнтів, які хочуть отримати найкращі показники своїх хостингових рішень без необхідності бути самими експертами. Навіть на спільному хостингу ви можете попросити Raid встановити для вас WordPress, щоб ви могли отримати свій веб-сайт працює і працює в найкоротші терміни. The процес реєстрації та надання резервів досить простий, а кількість продажів обмежена. Єдине полегшення використання Raid – це те, що їх веб-сайт трохи застарілий і важко орієнтуватися.

Ціноутворення та підтримка

Рейд забезпечує: 30-денна гарантія повернення грошей за продукти спільного розміщення хостингу, але за продукти VPS вам буде повернено лише протягом останнього періоду вашого контракту і стягується додаткова плата за розлуку. Після перших 30 днів вам потрібно буде повідомити 30 днів, щоб уникнути чергової виставлення рахунків.

Ви можете вибирати між щомісячними, щоквартальними, піврічними та щорічними виставленнями рахунків, але плани не включають сертифікати SSL та стягнення домена.

Спільний веб-хостинг плани постачаються з необмеженими субдоменами, обліковими записами електронної пошти, базами даних та щоденними резервними копіями. Варіанти:

 • Linux: 2 ГБ, 5 Гб або необмежена смуга пропускання. Необмежений трафік. cPanel панель управління. Безкоштовна передача веб-сайту
 • Windows: 500 МБ, 2000 МБ або 5000 МБ пам’яті. 40 ГБ, 80 Гб або 120 ГБ трафіку. 1, 1 або 2 домени відповідно

WordPress хостинг в Linux пропонує хостингові пакети, пристосовані до популярного інструменту публікації WordPress, з кешуванням та іншим продуктивним програмним забезпеченням, а також InnoDB та регулярними оновленнями. Кожен план має необмежену кількість доменів та облікових записів електронної пошти. Всі продукти постачаються з 600 МБ пам’яті та 40 ГБ пропускної здатності.

Віртуальний приватний сервер (VPS) опції включають шість стандартних пакетів, які ви можете налаштувати. Ви можете вибрати швидкість роботи мережі, смак Linux або Windows OS, панель управління, розмір резервного копіювання, пропускну здатність, IP-адреси, виділену пам’ять та спеціальне зберігання.

Raid не входить до числа найдешевших варіантів, і майже всі їх спільні пакети веб-хостингу дещо обмежені за ціну, яку ви платите (за винятком необмеженого плану спільного хостингу в Linux). Однак вони надають деякі унікальні рішення для хостингу, такі як SEO хостинг.

Технічну підтримку можна отримати за телефоном та електронною поштою, але лише між годинами 08:30 та 19:00 в Ізраїлі з неділі по четвер. Хоча не завжди найувічливіший, їхній персонал, що володіє технічною підтримкою, добре обізнаний про продукти та інфраструктуру, і зазвичай може вирішити свої проблеми з максимальною ефективністю. Це добре, тому що статті в базі знань досить мізерні.

Як Raid підходить до змагань?

За винятком кількох питань – жодної офіційної гарантії безперервного часу, підтримка обмежена робочим часом та цінами на плани – Raid пропонує кілька хостинг-послуг, які зроблять їх майже непереборними для багатьох ізраїльтян.

Плюси

 • Нестандартний хостинг для WordPress
 • Висококонфігурувані та масштабовані VPS
 • Безкоштовні послуги налаштування та передачі
 • Параметри Windows або Linux

Мінуси

 • Немає гарантії тривалості роботи
 • Дуже обмежена підтримка
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map