Початок огляду 2020 – чому користувачі ненавидять це

Будучи одним з перших десяти провайдерів веб-хостингу в Росії, Beget не чужа галузь. Вони ніяк не вигадливі, але з моменту створення в 2007 році вони пропонують надійні послуги веб-хостингу за вигідною ціною. Вони мають головний офіс у Санкт-Петербурзі, Росія, а їх веб-сайт доступний англійською та російською мовами.


Початок

Особливості та простота використання

Beget пропонує досить стандартний асортимент спільних планів хостингу, разом з виділені сервери і що вони називають Плани преміум-хостингу. Останній виглядає як VPS або сервер із загальним завантаженням варіант – по суті, сервери Premium хостингу може впоратися з вантажем, що в сім разів більше ніж те, що можуть прийняти їх типові плани спільного хостингу.

Де Beget дійсно виділяється – це в розподілі ресурсів, які вони пропонують своїм користувачам. Всі спільні та преміальні хостингові плани постачаються з необмеженими базами даних MySQL, необмеженою кількістю електронних листів, необмеженим піддоменами та необмеженою пропускною здатністю. – основне обмеження полягає в просторі пам’яті та кількості веб-сайтів, на яких ви можете розмістити.

Звичайно, коли вони кажуть “необмежена пропускна здатність”, це не справді необмежено – вони будуть обмежувати ваш обліковий запис за 65 CP на день, що, не кажучи про людину, просто дорівнює приблизно 7100 відвідувачам на день для базового веб-сайту WordPress. Якщо ви вважаєте, що це обмеження стосується навіть їхніх благородних і великих планів – які дозволяють використовувати до десяти та 25 веб-сайтів відповідно – це насправді не багато. Це означає, що, хоча їхні спільні плани хостингу відмінно підходять для менших веб-сайтів, вам доведеться вибрати щось більш жорстке, якщо ви очікуєте тонну трафіку.

У Бегета є 99,9% гарантії безперервного часу для своїх спільних серверів, хоча це чомусь не рекламується на їхньому веб-сайті (для того, щоб знайти його, вам доведеться переглядати їх “Умови надання послуг”).

Початок не пропонує cPanel зі своїми спільними планами хостингу, але здебільшого, їх інтерфейс був напрочуд простим та легким у навігації, хоч і не вистачає надійної функціональності, яку пропонує cPanel. Вибравши план, вам з’явиться запит на вашу контактну інформацію та інформацію про кредитну карту. Після цього ваш рахунок налаштувати і представити вам всього за кілька секунд – вони навіть надають вам субдомен Beget на основі вашого імені користувача, на випадок, якщо ви ще не придбали домен. Одне, що мене трохи розчарувало, – це те деякі аспекти їх інтерфейсу не повністю перекладені англійською мовою, але це було легко вирішено за допомогою функції Google Chrome для перекладу на англійську мову.

Ціноутворення та підтримка

Почніть, що ціни не найнижчі на ринку, але вони є безумовно, один із найдоступніших варіантів – що пояснює, чому вони виросли в числі десятки найбільших хостинг-провайдерів у Росії. Це особливо актуально, якщо врахувати кількість необмежених функцій, які вони містять у кожному пакеті.

У них немає вільного плану, але вони дають вам термін оцінювання 35 днів, щоб ви перевірили їхню послугу без ризику. Ви можете здійснити оплату пакету в будь-який час протягом 35 днів; період, що залишився, буде просто доданий до тривалості вашого хостинг-плану. Також, якщо ви оплачуйте свій щорічний контракт одноразово, ви отримаєте знижку.

Змінити плани досить просто за допомогою Бежет: все, що вам потрібно зробити, це натиснути назву нового плану безпосередньо на панелі керування веб-хостингу, а потім натиснути кнопку Змінити тарифний план. Ви також можете додайте або видаліть функції зі свого пакету (за умови, що ви не впадете нижче базової конфігурації плану). Вони включають: безкоштовна служба міграції веб-сайтів, так що ви можете легко перейти від іншого постачальника послуг хостингу без особливих простоїв.

У Бегета також є гідний посібник, який висвітлює основи їх інтерфейсу користувача. Немає функції пошуку, і це, на жаль, не допоможе вирішити будь-які проблеми з обліковим записом, тому, якщо вам потрібна конкретніша допомога, вам доведеться звернутися до їхньої служби підтримки клієнтів. Їхній обслуговуючий персонал є Доступно цілодобово електронною поштою або системою продажу квитків на панелі адміністратора користувача. На жаль, у телефоні чи в прямому чаті немає підтримки, але, враховуючи, що їх довідкова документація, як правило, є російською мовою, я не сподіваюся, навіть якщо вони нададуть їх у майбутньому.

Скільки коштує Beget? Beget пропонує плани від 2 до 35 доларів. Ціна залежить від того, який тип хостингового плану ви виберете. Оновлену таблицю цін (оновлена ​​щотижня) ви можете побачити нижче.
Який почати план мені потрібно отримати? Моя рекомендація – почати з дешевшого плану. Ви завжди можете оновити пізніше. Початок може допомогти вам перейти до більш дорогого плану. Збільшення відвідувачів у багато разів займає більше часу, ніж очікувалося, і ви не повинні платити багато грошей, поки не з’явиться потреба. Звичайно, ваші потреби можуть відрізнятися, і ви можете проконсультуватися з хостинг-експертом з Бегет тут.
Наскільки хороша підтримка користувачів Beget? Beget не належить до числа наших найкращих веб-хостів. Але це також може бути результатом того, що Бежет стане невеликим, під радаром, хостинг-провайдером. Малі хостингові компанії мають переваги – як замовник, ви для них важливіші. Ви також можете перевірити наше порівняння тут найпопулярніші послуги веб-хостингу.

Як Beget підходить до змагань?

Beget пропонує кілька надійних, бюджетних схем спільного хостингу для тих, хто тільки починається на сцені веб-хостингу. Однак їхніх обмежень на використання центрального процесору в їх основних планах буде недостатньо для веб-сайтів, що переважають трафік.

Плюси

  • Надзвичайно доступні пакети початкового рівня
  • 35-денний пробний період
  • Необмежена кількість баз даних, електронних листів, субдоменів, пропускна здатність
  • Асортимент планів пропонує масштабованість

Мінуси

  • Обмежений (хоча і достатній) функціонал на панелі управління
  • Частини веб-сайту недостатньо перекладені англійською мовою
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me