PCextreme Review 2020 – чому це ваша найкраща ставка

Голландська компанія, що займається веб-хостингом PCextreme, пропонує послуги хостингу з 2003 року, і з часом вони все більше переміщуються у хмарний серверний простір. Вони працюють в дуже прозорий спосіб, залишаються доступними, надають своїм клієнтам найкращі рішення для хостингу та пишаються тим, що мають неперевершені технічні знання своєї продукції.


PCextreme має кілька центрів обробки даних по всій Європі та США, і вони працюють голландською та англійською мовами.

PCextreme

Особливості та простота використання

Хоча у них немає найбільшого асортименту товарів, особливо для веб-хостингу, ця компанія доповнює його Яка якість послуг, до яких належать:

 • Реєстрація домену (не входить у вартість)
 • Придбані хмарні об’єкти зберігання
 • Панель управління доморощеною
 • Резервні копії
 • Вдосконалений захист від DDoS

PCextreme також пропонує деякі потужні інструменти та послуги для покращення вашого хостингу:

 • DNS & Перевірки здоров’я: Інтелектуальна служба DNS, керована API, через Aurora DNS. Ви можете використовувати його для управління вашими зонами і записами DNS, а також для запуску ряду перевірок здоров’я для HTTP / HTTPS / TCP з автоматичною маршрутизацією до здорових серверів.
 • Кешування балансира навантаження: Цей пакет постачається з великими інструментами для підвищення продуктивності вашого сайту, включаючи балансир завантаження, який розподіляє трафік на вашому сайті з декількох серверів. Він також має перевірки стану здоров’я, кеш лаку, шифруваний SSL сертифікат Let’s Šif за замовчуванням та підтримку HTTP / 2.

Кращий біт про PCextreme – це чудове обладнання та інфраструктура на яких базуються їх сервери. Приватні сервери використовують технологію гіпервізора для потрійної реплікації даних (по Ceph), що дає вам майже безпрецедентна доступність та продуктивність. Усі їх сервери також використовують накопичувач SSD для кращої швидкості запису на диск. Продукти можна масштабувати та модернізувати в будь-який час, і вони надають шаблони для розміщення оптимальні конфігурації з початку руху. Додайте до того, що ви можете розміщувати ваші сервери в декількох центрах обробки даних, і у вас є міцне поєднання.

Ціноутворення та підтримка

Колишні пропоновані послуги PCextreme були припинені тепер, коли вони сподіваються на майбутнє, де все базується на хмарній технології. На жаль, вони не пропонують низку варіантів виставлення рахунків або гарантій повернення грошей для своїх хмарних продуктів, VPS та просторих продуктів. Натомість наступні плани просто передбачають хороше співвідношення за те, що ви платите з точки зору апаратури та надійності:

 • Веб хостинг: Доступний як безкоштовний варіант, так і платний план. Безкоштовна версія має лише 0,15 ГБ пам’яті та 5 ГБ пропускної здатності, тоді як платний план постачається з 15 ГБ пам’яті, 150 ГБ пропускної здатності та сертифікатом SSL. За допомогою цього ви отримуєте 14-денну гарантію повернення грошей.
 • Хмарні сервери: Високо налаштовані хмарні сервери дозволяють вам вибрати об’єм оперативної пам’яті, який потрібно від 512 Мб до 64 Гб, а також, чи потрібно 20 ГБ або 50 ГБ пам’яті SSD. Від 4 Гб оперативної пам’яті ви можете вибрати більш дорогі сервери з високою доступністю. Ширина пропускної здатності коливається від 1 до 10 ТБ, залежно від вибраного режиму.
 • Хмара VPS: Приватні хмарні сервери надаються та розраховуються індивідуально. Ви можете вибрати з декількох центрів обробки даних у різних країнах, а також між стандартними та доступними варіантами. Сервери працюють за технологією гіпервізора з підключенням 10 Гб і SSD-накопичувачем із надмірністю RAID.
 • Місце для стійки: Ви можете взяти в оренду напівприватні стійки для зберігання в центрах даних високого класу.

PCExtreme пропонує цілодобову технічну підтримку з усіма своїми хостинг-продуктами. Це крім їх спеціалісти, які здійснюють моніторинг серверів у своїх центрах обробки даних вдень та вночі. Ви можете зв’язатися з командою підтримки електронною поштою, квитком або телефоном. Часи реакції сильно різняться: від швидкого до зовсім не зовсім. Персонал компетентний, але не той дружній, з яким я стикався.

Як PCextreme співпадає з конкуренцією?

Незважаючи на те, що він не є найкращим постачальником веб-хостингу, PCextreme пропонує цілий ряд інноваційних, але надійних хмарних серверних рішень на основі провідних технологій мережевої інфраструктури. Найкраще це це не коштує землі.

Плюси

 • Основний варіант безкоштовного веб-хостингу
 • Висока доступність, потужні хмарні сервери
 • Багато розповсюджених засобів обробки даних
 • Величезна різноманітність пакунків, що задовольняють різні потреби та вимоги

Мінуси

 • Відносно низькі гарантії тривалості 99%
 • Лише два плани хостингу
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me