Огляд ZNetLive 2020 – Слідкуйте за цими прихованими витратами!

ZNetLive – це відділення веб-хостингу ZNet Technologies Private Limited, що надає рішення в галузі ІТ та хмарних обчислень для понад мільйона клієнтів у всьому світі. Їх материнська компанія була заснована в 2001 році і з тих пір розширилася до понад 100 співробітників, що працюють в офісах по всій Індії, Дубаї та Сінгапурі. Вони обслуговують понад 100 000 клієнтів лише за допомогою веб-хостингу.


ZNetLive

Ми насправді взяли інтерв’ю у керівника компанії ZNetLive, і ось що ми дізналися.

Особливості та простота використання

Враховуючи багаторічну репутацію їх материнської компанії як утвердженого постачальника ІТ та хмарних рішень, не дивно, що ZNetLive застосував досить багато технічного досвіду своїми спільними, VPS та спеціальними хостинг-рішеннями. Їх спільні плани хостингу мають:

 • Кешування SSD
 • Захист від DDoS-атак
 • Мод PageSpeed ​​від Google
 • Пакет розробника Plesk Onyx та панель управління
 • Дискові масиви RAID 10
 • Щоденні резервні копії та роботи із крон

Я був трохи здивований і розчарований, що, незважаючи на те, що пропонує кешування SSD, ZNetLive не пропонує SSD-пам’яті для своїх клієнтів із спільним хостингом. Натомість вас прийматимуть Жорсткі диски SATA, які є поважними, але не найкращими. Зі світлого боку, ви дійсно отримаєте 40 Гб пам’яті та пропускна здатність 150 ГБ навіть при їхньому основному плані хостингу, що набагато більше, ніж ви отримаєте з більшістю інших постачальників послуг. Їх спільні плани хостингу мають 99,9% гарантії тривалості роботи.

Намагання на свої рішення VPS виведе на перший план повну силу технічної експертизи хмарних обчислень. Як ви очікували, ці віртуальні сервери розміщуються на хмарна інфраструктура, даючи вам масштабована, високодоступна та дуже надійна мережа. Вони оснащені єдиною безкоштовною первинною IP-адресою, кореневим доступом, безкоштовною панеллю управління Plesk, SSD-накопичувачем, гарантованими ресурсами та миттєвим забезпеченням. Їх рішення VPS керуються, так що ви Вам не знадобиться стільки технічного досвіду, щоб користуватися послугою.

Ціноутворення та підтримка

Першою моєю думкою, коли я побачив їхні ціни, було: “як ти можеш дозволити продавати хостинг за тими цінами?” Але при більш детальному огляді виявляється, що ZNetLive підписується на рекламні трюки, характерні для багатьох хостинг-провайдерів у цій галузі.. Щоб мати право на найнижчі ціни, вам потрібно заплатити за десять років контракту – це ціле десятиліття, протягом якого ви заблоковані в єдиного хостинг-провайдера. Це сказало, якщо ви зробите математику, оплата за десять років хостингового пакету початкового рівня фактично дешевша, ніж трирічний контракт за середнім ринком, тож, можливо, варто було б зрештою.

Немає планів безкоштовного хостингу, але вони заявляють, що пропонують ряд безкоштовних програм зі своїми спільними хостинг-пакетами Linux. Ці халяви включають: Панель управління Plesk Onyx, шифруємо сертифікат SSL та захист від спаму електронної пошти – до речі, всі вони, як правило, включені до більшості авторитетних веб-хостів. ZNetLive обережно відмовиться від того, що вартість цих халяв буде відрахована з вашого повернення, якщо ви коли-небудь вирішите скасувати свій пакет і отримаєте право на його отримання. На цю замітку вони мати 45-денну гарантію повернення грошей а також а семиденна безкоштовна пробна версія.

ZNetLive пропонує: кількість каналів підтримки 24/7, включаючи Індійський стаціонарний та мобільний номер, електронна пошта та чат в прямому ефірі. Під час їхнього прямого чату я зв’язався з агентом протягом декількох секунд і вирішив проблему DNS протягом декількох хвилин, тож вони точно отримали одну з кращих команд підтримки клієнтів, яких я бачив досі. Вони також мають вражаюча база знань із сотнями статей, що містять скріншоти, відео та супровідний текст.

Як ZNetLive відповідає конкуренції?

Загалом, ZNetLive – один із найнадійніших веб-хостів, що виходять з Індії, і вони, схоже, не загрожують якості, незважаючи на їх доступність. Однак ZNetLive прагне до декількох маркетингових трюків, тому користувачі повинні уважно прочитати тонкий шрифт, перш ніж зупинятися на будь-якому зі своїх пакетів.

Плюси

 • Надзвичайно бюджетні хостингові плани
 • Солідна підтримка клієнтів
 • Широкий спектр хостинг-рішень для масштабованості
 • Гарантія повернення грошей, яка перевищує середню величину 45 днів

Мінуси

 • Потрібно придбати десятирічний контракт за найдешевшими тарифами
 • Повільніші періоди завантаження для неіндійських клієнтів
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me