Огляд Webhuset 2020 – виглядає добре, але що таке спіймання?

webhuset main


Якщо ви поспішаєте і просто хочете підсумок: за ту ж ціну, що і Webhuset, ви можете отримати набагато кращі сервери з підтримкою 24/7 з Хостингер, так чому навіть турбувати?!

Webhuset була заснована в 1998 році як просто реєстратор доменних імен, але з тих пір розширилася і стала повноцінним постачальником веб-хостингу. Тут розміщуються всі типи підприємств: від МСП до великих корпорацій. Сьогодні клієнтська база хостинг-провайдера перевищила позначку 12 000 і продовжує зростати. Webhuset пропонує, серед інших послуг, спільний веб-хостинг, хмарні сервери, реєстрацію доменних імен та SSL-сертифікати. Його веб-сайт доступний лише норвезькою мовою.

Особливості та простота використання

Особливості Webhuset

Рішення для веб-хостингу Webhuset пропонують вибір операційних систем Linux та Windows. Яку б операційну систему ви не вибрали, ви користуєтесь такими стандартними функціями:

 • Повний контроль DNS
 • Безкоштовний сертифікат SSL / TLS
 • Необмежена кількість баз даних
 • Повний кореневий доступ
 • Гео-надлишки
 • Виділений IP
 • Установник скриптів одним натисканням кнопки

Webhuset надає веб-хостинг, хмарні сервери та розробник веб-сайтів із своїх локальних центрів обробки даних у Норвегії. The центри обробки даних оснащені більш ніж 6000 серверами пропонуючи масштабоване та надзвичайно швидке сховище SSD. Ви також отримуєте повний кореневий та адміністративний доступ для легшого управління та встановлення серверів.

Завдяки спільному веб-хостинговому рішенню Webhuset, ви отримуєте шанс вибрати три пакети веб-хостингу: Плани для домашнього офісу, запуску та Ultimate веб-хостингу. Домашній офіс призначений для користувачів, які хочуть почати з одного доменного імені та має 100 Гб пам’яті. З іншого боку, плани Startup і Ultimate поставляються з 500 ГБ і 1000 ГБ пам’яті відповідно. Вони обидва найкраще підходять для користувачів, яким потрібно більше місця для зберігання.

Мене особливо вразило Служби резервного копіювання Webhuset, оскільки вони працюють від провідного менеджера резервного копіювання сервера R1Soft, який пропонує швидкі та надійні резервні рішення. Хоча сервіси резервного копіювання не входять до складу хостинг-пакетів постачальника, вони надали їх клієнтам як додаткові пакети за відносно низькими цінами. Webhuset’s безкоштовні сертифікати SSL є великим плюсом, але він також пропонує сертифікат EV-SSL безкоштовно за клієнтів, які шукають більш вдосконалені функції безпеки.

Ціноутворення та підтримка

Ціноутворення в Вебхузеті

Хостингові рішення Webhuset є зовсім недорого а ціни вказані на його веб-сайті в Норвезька крона. Постачальник пропонує гнучкі щомісячні платежні цикли та його плани хостингу часто включають купони зі знижкою. Хоча сервери Webhuset рідко мають простої, постачальник не пропонує гарантії безперервного часу для своїх хостинг рішень, але це робить пропонуємо 100% доступність та час роботи для своїх рішень для оренди стелажів. існує немає гарантії повернення грошей.

ви можна зв’язатися із службою підтримки клієнтів 24/7 служби Webhuset через живий чат і телефон, але не електронна пошта або система квитків. Клієнти в Норвегії також можуть відвідувати свої офіси в робочий час з 8:00 до 17:00. CET по буднях.

Вони мають відмінне та похвальне обслуговування з швидкою реакцією. Мене дуже вразило те, як швидко я підключився до представника служби підтримки. Розмова, що виникла, була продуктивною, а представник був чемним і доброзичливим.

Webhuset - ціноутворення

Більше того, постачальник база знань досить всебічна.

Скільки коштує Webhuset? Webhuset пропонує плани від 3 до 6 доларів. Ціна залежить від того, який тип хостингового плану ви виберете. Оновлену таблицю цін (оновлена ​​щотижня) ви можете побачити нижче.
Який план Webhuset мені слід отримати? Моя рекомендація – почати з дешевшого плану. Ви завжди можете оновити пізніше. Webhuset може допомогти вам перейти до більш дорогого плану. Збільшення відвідувачів у багато разів займає більше часу, ніж очікувалося, і ви не повинні платити багато грошей, поки не з’явиться потреба. Звичайно, ваші потреби можуть відрізнятися, і ви можете проконсультуватися з хостинг-експертом з Webhuset тут.
Наскільки хороша підтримка користувачів Webhuset? Webhuset не належить до числа наших найкращих веб-хостів. Але це також може бути результатом того, що Webhuset є маленьким, під радаром, хостинг-провайдером. Малі хостингові компанії мають переваги – як замовник, ви для них важливіші. Ви також можете перевірити наше порівняння тут найпопулярніші послуги веб-хостингу.

Як Webhuset підходить до конкуренції?

Рішення щодо хостингу Webhuset задовольнили тисячі клієнтів у Норвегії з 1998 року. Досвід продавця у сфері веб-хостингу, а також його рішення інвестувати в робочу, професійну та ввічливу службу підтримки є однією з причин того, що він підтримував значну клієнтську базу в Норвегії та інших частинах Європи. Потенційні клієнти будуть раді дізнатись, що постачальник пропонує широкий спектр хостингових рішень, які можуть обробляти безліч веб-сайтів з будь-якої точки світу..

Перш ніж приймати рішення, ми настійно рекомендуємо переглянути деякі альтернативні хостингові компанії, які ми настійно рекомендуємо.

Плюси

 • Більше 6000 серверів, що пропонують швидке масштабування SSD
 • Недорогі хостингові рішення з гнучкими планами платежів
 • Служби резервного копіювання на базі R1Soft
 • Відмінна цілодобова підтримка клієнтів

Мінуси

 • Ніякої гарантії повернення грошей
 • Немає підтримки електронної пошти або квитків
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map