Огляд віртуальних серверів 2020 – чи варто це?

Безкоштовні огляди віртуальних серверів1Британські безкоштовні віртуальні сервери (FVS) почали життя в 2001 році як безкоштовний хостинг-провайдер. Він є частиною компанії Easy Internet Solutions, яка пропонує інноваційні хостингові рішення. Рішення, пропоновані FVS, включають спільний веб-хостинг, виділені сервери, VPS, хостинг WordPress, хостинг реселлерів та реєстрацію доменних імен.


Сьогодні цей постачальник має понад 75 000 клієнтів всередині та у Сполученому Королівстві. Його веб-сайт англійською мовою.

Особливості та простота використання

Пропозиції FVS безкоштовний веб-хостинг на все життя. За допомогою цього плану ви отримуєте повноцінний обліковий запис хостингу з власним доменним іменем. Він включає в себе дисковий простір 100 Мб, пропускну здатність 200 Мб щомісяця, вибір трьох безкоштовних платформ веб-пошти та безкоштовний обліковий запис FTP з доступом 24/7. Ви також можете скористатися Weebly веб-сайт і популярна панель керування cPanel безкоштовно. Більш повний перелік функцій хостингу такий:

 • Безкоштовний домен
 • Безкоштовний веб-сайт
 • 99,9% часу без гарантії
 • Надійний інсталятор одним клацанням миші з більш ніж 200 + сценаріями
 • cPanel панель управління
 • Необмежений обсяг диска
 • Необмежена пропускна здатність
 • Необмежена кількість баз даних MySQL
 • SSL сертифікати
 • Миттєве налаштування

FVS також пропонує гнучкі та настроювані напів виділені та повністю виділені сервери які мають процесори Intel Xeon, пам’ять ECC та жорсткий диск щонайменше 2 х 1 ТБ.

Сервери розміщені в центрі обробки даних, розташованому в Борнмуті, штат Сполучені Штати Америки. Вони оснащені апаратними RAID-конфігураціями для надійності, і що ще більше, серверні сервери HP постачаються з потужними та надійними процесорами для забезпечення швидкої швидкості завантаження сторінки та 99,9% часу роботи (гарантовано).

FVS забезпечує безкоштовні, необмежені резервні копії за межами сайтів які виконується щодня і включають: швидка процедура відновлення бо коли трапляються катастрофи. Однак клієнтам рекомендується також зберігати власні резервні копії на всякий випадок.

Ціноутворення та підтримка

На даний момент варто згадати, що спливаюче вікно на веб-сайті FVS говорить про те, що він є перевів усіх своїх клієнтів на свою хмарну платформу NetNerd.com, таким, що весь хостинг – крім безкоштовного хостингу – тепер пропонується через веб-сайт постачальників NetNerd.com.

Крім безкоштовного веб-хостингу, всі платні за хостинг плати дорогі, але вони мають невеликі обмеження на функції. Плани розцінюються в євро, і їх можна придбати щомісячно або щорічно під час виставлення рахунків (залежно від плану). Є 14-денна безкоштовна пробна версія і а 7-денна гарантія повернення грошей.

Ви можете зв’язатися Цілодобова підтримка по телефону, системі продажу квитків або контактній формі, але в чаті чи електронній пошті немає підтримки. На жаль,, Я жодного разу не отримав відповіді на свій тестовий квиток підтримки.

Для самопідтримки веб-сайт NetNerd (не FVS) пропонує адекватна база знань:

Безкоштовні огляди віртуальних серверів2

Скільки коштують безкоштовні віртуальні сервери? Безкоштовні віртуальні сервери пропонують плани від 6,49 до 11,70 доларів. Ціна залежить від того, який тип хостингового плану ви виберете. Оновлену таблицю цін (оновлена ​​щотижня) ви можете побачити нижче.
Який план вільних серверів я повинен отримати? Моя рекомендація – почати з дешевшого плану. Ви завжди можете оновити пізніше. Безкоштовні віртуальні сервери можуть допомогти вам перейти до більш дорогого плану. Збільшення відвідувачів у багато разів займає більше часу, ніж очікувалося, і ви не повинні платити багато грошей, поки не з’явиться потреба. Звичайно, ваші потреби можуть бути різними, і ви можете проконсультуватися з хостинг-експертом із безкоштовних віртуальних серверів тут.
Наскільки хороша підтримка клієнтів безкоштовних віртуальних серверів? Безкоштовні віртуальні сервери не належать до числа наших найкращих хостів. Але це також може бути результатом того, що безкоштовні віртуальні сервери є невеликими, під радаром, хостинг-провайдером. Малі хостингові компанії мають переваги – як замовник, ви для них важливіші. Ви також можете перевірити наше порівняння тут найпопулярніші послуги веб-хостингу.

Як безкоштовні віртуальні сервери відповідають конкуренції?

Безкоштовні віртуальні сервери для корпоративних серверів HP із апаратними RAID-конфігураціями здатні задовольнити потреби майже всіх підприємств. Це безкоштовне веб-хостинг-рішення цього постачальника особливо привабливе і, мабуть, є єдиним пропозицією хостингу, яке не було завантажено на веб-сайт сестри NetNerd.

Плюси

 • Корпоративні сервери HP із апаратними RAID-налаштуваннями
 • Безкоштовний веб-хостинг на все життя
 • 7-денна гарантія повернення грошей та безкоштовний 14-денний пробний період
 • 99,9% гарантії безперервної роботи мережі

Мінуси

 • Платні хостингові плани дорогі
 • Немає відповіді від служби обслуговування клієнтів

Для безкоштовного веб-хостингу ознайомтеся з безкоштовними віртуальними серверами.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map