Огляд веб-хостів Dhaka 2020 – чи варто це?

дхакавебхост головний


З моменту створення в 2011 році веб-хостинг Dhaka обслуговував понад 2200 клієнтів із 4500 доменами та 3500 розміщеними веб-сайтами. Працюючи над тим, щоб задовольнити своїх клієнтів протягом багатьох років, він довів свій досвід роботи з хостингом та керуванням сервером.

Ця веб-хостинг-компанія в Бангладеш розміщує свої сервери в центрах обробки даних Liquid Web, Colocrossing та Server Mania, розташованих у США та Канаді. Її веб-сайт лише англійською мовою.

Особливості та простота використання

Веб-хостинг-Бангладеш-Реєстрація домену-сервіс

Веб-хост Dhaka пропонує веб-хостинг для невеликих та середніх веб-сайтів, а також хостинг SSD для магазинів електронної комерції та веб-сайтів, що потребують ресурсів. Він також пропонує спеціалізовані сервери, хостинг та VPS-сервери.

Існує вісім планів веб-хостингу з різними можливостями для відповідності різним категоріям веб-сайтів. Вони пропонують:

 • 99,9% тривалості роботи
 • Щоденні автоматичні резервні копії
 • Безлімітні додаткові домени, у деяких планах
 • Безкоштовний сертифікат SSL
 • До необмеженої пропускної здатності
 • Де б то не було, від 500 МБ до немережного простору

Однією цікавою особливістю, яку ви отримуєте від цієї компанії, є її безкоштовний сертифікат SSL. Це не просто безкоштовно протягом певного періоду, як більшість веб-хостів. Натомість, це пропозиція на все життя, а це означає, що вам ніколи не доведеться купувати сертифікат SSL, поки ви продовжуєте користуватися послугами компанії.

Якщо ви плануєте використовувати таку систему управління вмістом, як WordPress, ви будете вдячні за надання програми встановлення програм Softaculous на панелі керування. З його допомогою ви можете встановити та налаштувати бажане додаток за хвилину, без напруги. Без нього вам доведеться налаштувати свою базу даних, підключити її та зробити встановлення вручну. Початківці не змогли б зробити це так швидко і легко, як це було б із Softaculous.

Мені подобається увага до безпеки як на рівні сервера, так і на безпеці веб-сайту. Для початку веб-хостинг Dhaka пропонує анти-DDoS захист, щоб переконатися, що ви не заблоковані на своєму сервері через атаки. Це також захищає вас від хакерів, які розміщують зловмисне програмне забезпечення на вашому сервері, використовуючи DDoS як запис. Веб-хост Dhaka також пропонує сканер експлуатації та брандмауери на стороні сервера. На рівні веб-сайту існують правила Modsec, а також сканер експлуатації.

Для підвищення безпеки та надійності своїх серверів постачальник використовує операційну систему CloudLinux для обміну ресурсами між клієнтами, що користуються спільним хостингом, надаючи віртуальний простір, якому інші користувачі не можуть заважати. Усі обмежені ресурсами, за які вони заплатили, і обмежені тим, наскільки їх дія може вплинути на ваші.

Ціноутворення та підтримка

Веб-хост Дакка

Веб-хост Dhaka не пропонує безкоштовного плану, який ви можете спробувати спочатку. Однак у нього багато пропозицій щодо задоволення різних бюджетів та потреб. Його базовий план пропонує лише 500 МБ, і хоча це дуже низько, він підтримуватиме простий статичний веб-сайт, який може бути достатнім для вас, і це низька вартість. Інші плани також оцінюються розумно.

Найнижчий період передплати, доступний для веб-хостингу, становить 12 місяців, потім 24 місяці та 36 місяців, а відсутність варіантів передплати щомісяця тут невтішна..

На щастя, компанія надає 30-денну гарантію повернення грошей, щоб зменшити ризик, якщо ви не будете задоволені протягом першого місяця. Крім того, якщо ви записуєте менше, ніж обіцяно 99,9% часу, ви отримаєте один місяць кредиту на хостинг, коли ви звернетеся в службу підтримки.

Команда підтримки відповідає 24/7 за допомогою квитка та електронної пошти. Також є телефонна підтримка, але вона працює лише з 10:00 до 22:00 GMT +6. Я надіслав електронний лист і отримав швидку відповідь.

У ньому також є база знань з навчальними посібниками, які можна використовувати для швидкого вирішення проблем, які можуть виникнути.

Як веб-хостинг Dhaka відповідає конкуренції?

Якщо ви хочете веб-хостингу в Бангладеш, веб-хост Dhaka може бути саме для вас. Однак він не пропонує безкоштовний домен, як це роблять багато інших компаній, а також не надає веб-сайт для створення веб-сайтів. Якщо це не стосується вас, то, можливо, вам сподобається цей веб-хост.

Веб-хостинг Дакка може запропонувати хорошу послугу за розумною ціною, але чи відповідає вона провідні веб-хостингові компанії? Нам важко сказати “так”.

Плюси

 • Інсталятор програмного забезпечення
 • Функції безпеки на рівні сервера та веб-сайту
 • 30-денна гарантія повернення грошей
 • Операційна система CloudLinux

Мінуси

 • Підтримка телефону не 24/7
 • Жодного місячного періоду підписки на пропозицію на веб-хостингу
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me