Огляд веб-хостингу Squidix 2020 – чому користувачі це люблять

squidix-огляд


Заснована в 2010 році, веб-хостинг Squidix є незалежною американською веб-хостинговою компанією з повний спектр спільних, напівприсвячених, торгових посередників, VPS та спеціальних хостинг-пакетів. Їх плани прості, але їхні повнофункціональні та їхні надійність і прозорість роблять їх улюбленцями. Веб-хостинг Squidix розташований у штаті Індіана, США. Їх послуга доступна лише англійською мовою, але вони обслуговують клієнтську базу по всьому світу, яка включає такі країни, як Індія, Бразилія, Іран та Марокко.

Особливості та простота використання

особливості сквідікса

Як одна з небагатьох американських компаній, яку не придбали гіганти в цій галузі, веб-хостинг Squidix має виділити себе рівнем обслуговування та турботи, які вони пропонують кожному зі своїх клієнтів. Хоча більші веб-хостингові організації можуть бачити вас просто числом, Squidix витрачає більше на підтримку високих стандартів обслуговування, ніж на їх рекламу. Це означає, що ви отримаєте плани, набиті чудовими можливостями як от:

 • Необмежене зберігання SSD
 • Необмежена пропускна здатність
 • Підтримка всіх основних мов сценаріїв
 • Автоматизовані щоденні резервні копії, що зберігаються поза сайтом
 • Безкоштовні сертифікати SSL
 • 99,9% гарантії тривалості роботи
 • Надійний інсталятор додатків
 • Безкоштовна міграція веб-сайтів
 • Хмарний простір CDN

Мені особливо сподобалось, що вони пропонують комбінація CloudLinux OS та CageFS зі своїми спільними хостинг-пакетами. Це, по суті, працює на те, щоб розділити спільний сервер на кілька сегментів і містити кожного користувача у його власній «клітці» (звідси назва), гарантуючи, що кожен користувач може в повній мірі використовувати ресурси, за які платить. На відміну від багатьох хостинг-провайдерів, які перепродають спільні сервери і, таким чином, створюють компроміс щодо продуктивності та безпеки, Squidix ви навряд чи помітите, що ви перебуваєте на спільному сервері.

Далі, Squidix включає CloudFlare CDN з усіма спільними рахунками хостингу, гарантуючи, що незалежно від місця розташування ваших відвідувачів відносно хост-сервера, вони завжди будуть оптимальні швидкості завантаження веб-сайту.

Що мені не сподобалось у Squidix, це те, що вони не мають пом’якшення атак проти DDoS у будь-якому їх спільному, напівприсвяченому, VPS або виділеному хостинговому пакеті. Оскільки DDoS-атаки стають все більш поширеними в ці дні, здається, що будь-який з рідкісних випадків простою сервера, який ви зіткнете з Squidix, буде через ці атаки. Крім того, є немає веб-сайту включені до своїх спільних хостинг-пакетів.

Ціноутворення та підтримка

підкріплення

За допомогою веб-хостингу Squidix – ви виплата премії за якіснішу послугу. Хоча на перший погляд їхні спільні ціни на хостинг можуть здатися дуже низькими, подальше розслідування виявляє, що ви повинні зареєструватися мінімум три роки, щоб отримати найнижчі ціни. Потім знову, враховуючи їх надання необмежені ресурси, безлімітні безкоштовні сертифікати SSL і навіть рідко знайдений CloudFlare CDN Я думаю, що вони є ну варто ціну.

Немає жодних безкоштовних планів, але вони є 30-денна гарантія повернення грошей на всіх спільних, напівприсвячених і реселлерських хостинг-пакетах. Ви також можете зручно оновити або зменшити план у будь-який час безпосередньо з клієнтського інтерфейсу.

Підтримка клієнтів Squidix – одна з найкращих речей щодо їх обслуговування та причина, яку вони змогли зробити зростають клієнтські бази з року в рік насамперед на основі усного слова. Вони надзвичайно чуйний, як правило, відповідає на квитки менше ніж за півгодини (хоча якщо це складне питання, це може зайняти більше часу). Вони також мають безкоштовна «гаряча лінія», хоча це доступний лише з 9:00 до 17:00 (EST) з понеділка по п’ятницю. Я рекомендую якомога детальніше розповісти про свою проблему щоразу, коли ви звертаєтесь до них; на мій досвід, це мінімізує кількість зворотних електронних листів і дозволяє їм вирішити проблему набагато швидше. Сквідікс не пропонує підтримку чату в прямому ефірі, сумно.

Як веб-хостинг Squidix відповідає конкуренції?

Завдяки своїй відданості якості та надійній підтримці клієнтів, веб-хостинг Squidix виступає одним з найкращих варіантів на ринку. На жаль, враховуючи, що вони є американським постачальником та не пропонують підтримку жодними іншими мовами, іноземним користувачам може бути важко працювати на своїй платформі.

Плюси

 • Безкоштовні необмежені сертифікати SSL
 • Необмежені ресурси в спільних хостинг-пакетах
 • CloudFlare CDN
 • Високо чуйна підтримка клієнтів

Мінуси

 • Немає пом’якшення атак проти DDoS
 • Немає підтримки в прямому чаті
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me