Огляд TMDHosting 2020 – виглядає добре, але що таке спіймання?

Веб-хостинг Linux та Windows із цілодобовою підтримкою

Я розглянув TMDHosting як частину грандіозного проекту всіх найбільш серйозних та професійних веб-хостингових компаній. Дізнайтеся, хто зробив крій найкращих веб-хостингових компаній. 


А багаторазовий переможець, TMDHosting був оголошений кращим постачальником phpBB та кращим постачальником послуг CMS Made Simple протягом року. Він був названий вибором редактора PC Mag, і він заявив про потужність понад 300 000 веб-сайтів.

TMDHosting пропонує спільний хостинг, VPS хостинг, виділені сервери та хмарний хостинг, а також пропонує спеціалізовані програми для реселлерів та філій. Але хіба цей хост все те, що він зламався?

Це правда, що він, як правило, має досить хороші відгуки, але користувачі повідомили про проблеми, що переходять від звичайного хостингу до хмарного хостингу, і висловлювали занепокоєння щодо його політики скасування та повернення коштів. Підтримка теж не обов’язково найкраща, але, можливо, це лише випадок отримання того, за що ви платите.

З будь-яким веб-хостом ви зможете знайти суміш як позитивних, так і негативних відгуків. Це лише природа бізнесу. Як і у більшості хостингових компаній, TMDHosting має свої плюси і мінуси, і це точно не для всіх.

Ключ полягає в тому, щоб дізнатись, чи є саме для вас правильною веб-хостинговою компанією, і ось звідки виходить цей огляд. Читайте далі, щоб дізнатися більше про TMDHosting та побачити, чи може це бути добре.

Швидше поділився хостингом і керував планами WordPress

TMDHosting має більшість функцій, яких ви очікуєте від веб-хостів, як-от (набагато вище номіналу) 99,999% гарантії тривалості роботи, безкоштовне перенесення доменного імені або веб-сайту, конструктор веб-сайтів із перетягуванням та сотні відкритих програм.

Давайте розглянемо деякі цікавіші функції TMDHosting.

Щедрі розподіли ресурсів

По-перше, TMDHosting помітний тим, що його продажні ціни роблять його одним з найдешевших керованих варіантів хостингу там, необмежений простір на SSD, необмежена пропускна здатність та вільне доменне ім’я викинуто навіть на найосновніший план. Ви не отримаєте той же рівень продуктивності, який отримаєте від провайдера хостингу, який управляється премією, але ви отримаєте хороше співвідношення ціни та якості.

Безкоштовні щоденні резервні копії

Не знаю про вас, хлопці, але я запускаю веб-сайти для особистого та професійного використання. З безліччю веб-сайтів, які турбуються про та невпинні терміни, я, як відомо, забував створити резервні копії своїх сайтів, і не раз доводилося їх відтворювати. З TMDHosting автоматичні безкоштовні щоденні резервні копії, менше турбуватися, хоча завжди добре робити власні резервні копії на всякий випадок.

Швидше завантаження

TMDHosting обіцяє запропонувати На 16 разів більша швидкість завантаження сторінки після поєднання три шари кешування (APC, OPCache та Varnish) з твердотільними накопичувачами (SSD) щоб сторінки завантажувалися якомога швидше. Це не чарівна куля і не вилікує неохайний веб-сайт, але все одно це буде помітно швидше, ніж якщо ви використовуєте майже однаковий хост, який не пропонував ці функції.

tmd-hosting-особливості1

Захист від шкідливих програм в реальному часі

Компанія претендує на пропозицію “безпека військового рівня »через мережевий брандмауер на базі BitNinja. Це хороша новина, якщо ви переживаєте про злому та порушення, особливо під час запуску веб-сайтів електронної комерції чи зберігання особистих даних. Жодна система захисту від зловмисного програмного забезпечення не є надійною, але система TMDHosting краща за більшість.

tmd-hosting-особливості2
TMD хостинг має елегантний процес реєстрації та створення облікових записів. Крім того, щойно ви ввійдете в систему, розпочати роботу зі своїми інсталяторами в один клік та конструктором веб-перетягувань легко, хоча його інтерфейс трохи незграбний..

Інсталятори одним клацанням

Пропозиції TMDHosting інсталятори одним кліком для WordPress та понад 300 додатків, що спеціалізується на хостингу з відкритим кодом для всього, від PrestaShop та OpenCart до Joomla та WordPress. Навіть якщо у нього немає інсталятора для програмного забезпечення, яке ви хочете використовувати, хороша справа, що він все одно буде підтримувати його, якщо ви завантажите інсталятор через FTP.

Безкоштовне доменне ім’я / веб-сайт

Замість того, щоб самостійно турбуватися про переміщення сторінок і баз даних, ви можете дозволити TMDHosting піклуватися про вас за вас. Навіть якщо ви працюєте над новою збіркою, вона має заздалегідь створене середовище WordPress та охоплює брандмауер та програмне забезпечення безпеки від вашого імені. Це одне менше для вас турбуватися.

tmd-хостинг-простота у використанні1

Створення акаунта

TMDHosting чітко доклав думки до свого процесу на борту, що дозволяє легко порівнювати пакети та здійснювати покупку, коли ви дійшли рішення. Хоча деякі веб-хости змушують вас чекати до 48 годин, щоб мати змогу отримати доступ до свого нового облікового запису хостингу після покупки, за допомогою TMDHosting зазвичай перевіряє замовлення та налаштуйте обліковий запис протягом декількох хвилин. Це хороша новина, якщо ви поспішаєте!

Читайте про мій повний досвід створення облікового запису в TMD Hosting.

Підключення домену та встановлення WordPress

Приємно і просто переглядати своє безкоштовне доменне ім’я або імпортувати своє власне, і ви швидко зможете працювати з новим пакетом хостингу. Після підключення домену доступ до cPanel дозволяє вам встановіть WordPress лише за кілька кліків. Це зручно для початківців протягом усього процесу, і до обслуговування клієнтів легко отримати доступ, якщо навряд чи ви застрягнете.

Клацніть тут, щоб прочитати моє покрокове керівництво щодо підключення домену та встановлення WordPress на TMDHosting.

(Не зовсім) 99,99% тривалості роботи

Можливо, це тому, що він більше зосереджується на безпеці та на зниженні витрат, або, можливо, це відбувається саме з кожною компанією, але TMDHosting не має найкращої репутації щодо продуктивності, незважаючи на свої обіцянки про швидкі навантаження. Білоруський рецензент Яуген Кучинський сказав: “Протягом трьох місяців сервери знижувались шість разів. Сьогодні мій веб-сайт був недоступний протягом шести годин ».

Компанія-хостинг не незвично пропонувати 99,99% тривалості роботи та не виконати цей поріг, оскільки вона, як правило, закопується в застереження, яке дає клієнтам невеликі суми грошей і, як правило, лише тоді, коли ви цього вимагаєте. Якщо для вас важливо продовження часу роботи, перед покупкою завжди слід перевірити тонкий шрифт та прочитати відгуки інших клієнтів.

Через ці побоювання щодо швидкості завантаження та тривалості роботи, ми думали, що ми самі розберемось із результатами тестування швидкості за допомогою тесту завантаження сторінки Sucuri. Результати ви можете побачити на скріншоті нижче. Виявляється, хоча TMDHosting, як правило, має швидкий час з’єднання, перший байт і загальна швидкість, як правило, тільки в Західній Європі. Частина цього, ймовірно, аж до місця, де розташовані фізичні сервери.

tmd-hosting-performance1

Це не означає, що його не варто використовувати, але варто бути обережним і знати обмеження. Якщо ваш веб-сайт критично важливий і потребує постійного часу роботи та швидкої швидкості по всьому світу, варто заплатити премію спеціалісту.. Якщо ви в основному продають у Західну Європу, і у вас немає бюджету для роботи з спеціалізованими хостами, дотримуйтесь TMDHosting.

Цілодобова підтримка, але вона не завжди є найбільш відданою

Однією з найбільших торгових точок TMDHosting є той факт, що він пропонує підтримку 24/7/365, але будьте попереджені: він не завжди виконує свої обіцянки бути “найбільш відданими”.

Кілька користувачів скаржилися на неефективні виправлення та випадкові некомпетентності, а також на помилки, як відновлення неправильної версії веб-сайту клієнта. Служба підтримки клієнтів намагатиметься допомогти вам, але вони не обов’язково пройдуть зайву милю.

Я перевіряв живий чат, електронну пошту та підтримку квитків. Ось що я дізнався:

Чат в прямому ефірі

Я кілька разів контактував у прямому чаті, перш ніж здійснив покупку. Кожен раз агент реагував швидко і був дуже ввічливим. Я задав основні запитання (наприклад, де розміщені ваші сервери? Яка гарантія оновлення?), Так що ви очікували, агент легко зміг відповісти на мої запитання перед продажем.

tmd-hosting-support1

Підтримка електронної пошти

Я надіслав електронний лист до відділу продажів із запитом, чи включає в себе інсталятор встановлення одним кліком чи ні. Я отримав відповідь протягом десяти хвилин, відповідаючи на моє запитання повністю. Знову ж, оператор був корисним та ввічливим.

tmd-hosting-support2

Квиток підтримки

Хоча це недоступно для не-клієнтів, після створення облікового запису ви маєте можливість подати квитки на підтримку через адміністратора. Я подав квиток із запитом, чи можна встановити WordPress через інсталятор одним клацанням. Агент відповів протягом 25 хвилин, відповідаючи на мої запитання повністю.

tmd-hosting-support3
TMDHosting Цінові плани є цілком розумними, особливо з урахуванням 65% продажу. Ви можете розпочати роботу з мінімальною ціною на місяць, коли додається безкоштовне доменне ім’я, і воно приймає більшість форм оплати, включаючи картки Visa, MasterCard, American Express і Discover, PayPal та банківські перекази.

Як і у більшості постачальників послуг, що займаються хостингом, різні плани мають різні функції, і тому ви хочете переконатися, що ви вибрали відповідний план, перш ніж звертатись до каси. Перегляньте діаграму нижче, щоб дізнатися трохи більше про те, що ви можете розраховувати отримати за свої гроші.

Скасування & Повернення коштів

Якщо ви передумали, є 60-денний гарантійний термін повернення грошей, що корисно для вас, щоб ви дійсно зациклювались і випробували плани. Процес скасування та отримання відшкодування є простим, хоча піти потрібно трохи більше часу, ніж потрібно, щоб почати.

Читайте про мій повний досвід скасування облікового запису.

Скільки коштує TMDHosting? TMDHosting пропонує плани від 3 до 8 доларів. Ціна залежить від того, який тип хостингового плану ви виберете. Оновлену таблицю цін (оновлена ​​щотижня) ви можете побачити нижче.
Який план TMDHosting я повинен отримати? Моя рекомендація – почати з дешевшого плану. Ви завжди можете оновити пізніше. TMDHosting може допомогти вам перейти до більш дорогого плану. Збільшення відвідувачів у багато разів займає більше часу, ніж очікувалося, і ви не повинні платити багато грошей, поки не з’явиться потреба. Звичайно, ваші потреби можуть відрізнятися, і ви можете проконсультуватися з хостинг-експертом від TMDHosting тут.
Наскільки хороша підтримка клієнтів TMDHosting? TMDHosting не належить до числа наших найкращих веб-хостів. Але це також може бути результатом того, що TMDHosting є невеликим, під радаром, хостинг-провайдером. Малі хостингові компанії мають переваги – як замовник, ви для них важливіші. Ви також можете перевірити наше порівняння тут найпопулярніші послуги веб-хостингу.

Як TMDHosting підходить до конкуренції?

Слухайте, TMDHosting не є ідеальним, і ви не знайдете дефіциту розчарованих колишніх клієнтів, які зловживають компанією. У той же час, кожен веб-хост має їх, і поки ви розумієте, у що ви потрапляєте, це досить хороший бюджетний веб-хостинг-провайдер з кількома функціями відмови, як щоденне резервне копіювання.

Починати легко, але якщо не вибрати правильний план, ви швидко зірветеся. Це справедливо, якщо ви очікуєте широкої підтримки, оскільки, хоча інженери там, щоб допомогти вам цілодобово, він не має найкращої репутації серед клієнтів і колишніх клієнтів..

Зрештою, ви отримуєте те, за що платите, і доки не входите в нереально високі очікування, TMDHosting не підведе вас. Сподіваюся, цей посібник допоміг вам зрозуміти, чи правильно це для вас.

Перш ніж приймати рішення, ми настійно рекомендуємо переглянути деякі альтернативні хостингові компанії, які ми настійно рекомендуємо.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map