Огляд TimeWeb 2020 – чи може вона змагатися з великими гравцями?

Якщо ви поспішаєте і просто хочете підсумок: за ту ж ціну, що і TimeWeb, ви можете отримати набагато кращі сервери з підтримкою 24/7 з Хостингер, так чому навіть турбувати?!


TimeWeb є один з найбільших російських постачальників веб-хостингу. Заснована в 2007 році, компанія зараз розміщує понад 400 000 веб-сайтів. Хостинг-провайдер також має значну присутність в Україні, Білорусі, Німеччині та Казахстані. TimeWeb має два сучасних дата-центри в Санкт-Петербурзі і має можливість приймати великі веб-хостинг-проекти від підприємств великого бізнесу по всій Росії. Протягом багатьох років бренд завоював репутацію провайдера веб-хостингу, який відповідає їхнім стандартам зобов’язання забезпечити найвищі стандарти безпеки та надійності. Їх веб-сайт доступний лише російською мовою.

Timeweb1

Особливості та простота використання

Компанія TimeWeb відома по всій Росії як стабільний, надійний постачальник хостингу надає послуги веб-хостингу для великих корпорацій. Однак постачальник також має рішення для розміщення хостингу для малого та середнього бізнесу. Їх плани хостингу завантажуються набором функцій, що включає:

 • Автоматичні регулярні резервні копії
 • Відмінна доступність мережі
 • SSL сертифікати
 • Інструменти SEO та реклами
 • Безлімітні поштові скриньки
 • Необмежена кількість доменів надбудови
 • Безкоштовна служба міграції веб-сайтів
 • 99,9% часу без гарантії

Однак, зокрема, було кілька особливостей, які дійсно змусили TimeWeb виділитися з натовпу:

 • Інноваційна панель управління – замість використання загальної панелі управління, TimeWeb розробив власну панель управління відповідно до потреб своїх клієнтів. Ця сучасна, зручна у користуванні панель управління розроблена на основі відгуків клієнтів, які TimeWeb отримує протягом багатьох років. Він включає автоматичні інсталятори CMS та додатків, детальну аналітику відвідувачів та можливість змінити план хостингу безпосередньо з інтерфейсу. Плюс до цієї панелі управління можна отримати доступ з будь-якого мобільного пристрою.
 • Сучасні центри обробки даних, обладнання та програмне забезпечення – TimeWeb інвестує значні кошти в сучасне обладнання та потужні сервери даних, які гарантують своїм клієнтам найбільш стабільні, високопродуктивні веб-сайти. Цей постачальник використовує провідне в галузі програмне забезпечення, яке регулярно оновлюється останніми виправленнями безпеки, захищаючи всю їх систему від нападів. Їх дата-центри мають відхилення до 99,9%.
 • Виняткові протоколи надмірності – TimeWeb використовує джерело безперебійного живлення розроблений з потужними протоколами резервування, які включають два незалежні електричні входи, резервний дизельний генератор, побудований із системою автоматичного запуску, та додаткові баки, які можуть працювати дизель-генераторами протягом додаткових 24 годин. Вони також виконують безкоштовні регулярні резервні копії. Однак TimeWeb вимагатиме від вас заплатити за позапланові резервні копії даних веб-сайтів.

Ціноутворення та підтримка

Мене здивувало, наскільки дешеві плани хостингу цього постачальника, враховуючи, що вони є одним з найбільших і найповажніших постачальників хостингу в Росії. Більше того, TimeWeb має звичку знижувати свої недорогі хостингові плани на цілих 20%. Усі ціни на їхньому веб-сайті вказані в російських рублях. Крім того, постачальник пропонує новим клієнтам десятиденну безкоштовну пробну версію та безкоштовний домен коли ви платите за один рік хостингу.

Користувачі, які переходять на TimeWeb від інших веб-хостинг-компаній, отримують вітальний подарунок тримісячного безкоштовного хостингу. Застереження полягає в тому, що вам потрібно буде платити за хостинг хоча б шість місяців, щоб мати право на отримання права, і вам потрібно буде зв’язатися з ними протягом 15 днів після відкриття свого рахунку з ними..

Команда технічної підтримки TimeWeb доступна для своїх клієнтів через безкоштовний російський номер телефону, чат, електронна пошта, скайп та соціальні мережі. Постачальник також надав доступ до інших місцевих стаціонарних телефонів, якими клієнти можуть скористатися, щоб звернутися до групи підтримки. Команда складається з висококваліфіковані хостинг-професіонали з багаторічним досвідом у цій справі. Більше того, у TimeWeb є досить всебічний довідковий центр, який охоплює безліч тем хостингу, відповідаючи на відповідні запитання, які задавали клієнти TimeWeb протягом багатьох років.

Досить часто трапляється, що великі виробники намагаються надати постійні та якісні послуги підтримки для всіх своїх клієнтів. З TimeWeb це не так. Через кілька хвилин після відправлення електронного листа службі підтримки TimeWeb я отримав відповідь. Потім ми детально обговорили кілька питань управління доменом, які я порушив. Отримані відповіді були точними та ефективно вирішували проблеми, які у мене виникли.

Скільки коштує TimeWeb? TimeWeb пропонує плани від 2 до 62 доларів. Ціна залежить від того, який тип хостингового плану ви виберете. Оновлену таблицю цін (оновлена ​​щотижня) ви можете побачити нижче.
Який план TimeWeb мені слід отримати? Моя рекомендація – почати з дешевшого плану. Ви завжди можете оновити пізніше. TimeWeb може допомогти вам перейти до більш дорогого плану. Збільшення відвідувачів у багато разів займає більше часу, ніж очікувалося, і ви не повинні платити багато грошей, поки не з’явиться потреба. Звичайно, ваші потреби можуть відрізнятися, і ви можете проконсультуватися з хостинг-експертом від TimeWeb тут.
Наскільки хороша підтримка клієнтів TimeWeb? TimeWeb не належить до числа наших найпопулярніших веб-хостів. Але це також може бути результатом того, що TimeWeb є невеликим, під радаром, хостинг-провайдером. Малі хостингові компанії мають переваги – як замовник, ви для них важливіші. Ви також можете перевірити наше порівняння тут найпопулярніші послуги веб-хостингу.

Як TimeWeb співпадає з конкуренцією?

Якщо ви великий бренд, який сподівається співпрацювати перевірений часом, постійно зростаючий російський хостинг-бренд, то ви повинні врахувати TimeWeb. Незважаючи на розмір організації, вони не погіршували якість своїх хостингових рішень чи підтримки клієнтів.

Перш ніж приймати рішення, ми настійно рекомендуємо переглянути деякі альтернативні хостингові компанії, які ми настійно рекомендуємо.

Плюси

 • Регулярні знижки для лояльних клієнтів
 • Зручна для мобільних пристроїв та зручна у використанні панель управління
 • 99,9% гарантії тривалості роботи
 • Три місяці безкоштовного хостингу при переключенні провайдерів

Мінуси

 • Доплата за будь-які позапланові резервні копії веб-сайтів
 • Доступно лише російською мовою
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map