Огляд TheGigabit 2020 – настільки популярний, але чи корисний?

thegigabit mainЯкщо ви поспішаєте і просто хочете підсумок: за ту ж ціну, що і TheGigabit, ви можете отримати набагато кращі сервери з підтримкою 24/7 з Хостингер, так чому навіть турбувати?!


Заснований у 2003 році, TheGigabit – це єдине місце для веб-хостингу, виділених серверів, VPS, доменів, SSL та резервного копіювання та зберігання в Малайзії. Компанія є партнером Platinum Dell і оперує тисячами серверів, на яких працює 1,2 мільйона веб-сайтів із об’єктів світового класу в Сінгапурі, Малайзії та Гонконгу.

Особливості та простота використання

TheGigabit

За допомогою спільного хостингу для Linux або Windows або виділених серверів клієнти отримують достатньо безпечного місця для хостингу та зручне середовище для створення та керування блогіми, веб-сайтами та корпоративними програмами. Деякі його ключові особливості включають:

 • cPanel / Plesk / WHMCS
 • 1 безкоштовний домен .com на рік
 • Необмежені піддомени & Припарковані домени
 • Необмежені облікові записи FTP
 • Безлімітні електронні адреси
 • Безкоштовно шифруємо SSL
 • 1TB + передача даних

TheGigabit має декілька центрів даних високої щільності з високоякісними серверами SSD, які розроблені та експлуатуються в кластерному середовищі. Швидкість і продуктивність вбудовані в його хостингову платформу, і саме тому компанія пропонує 99,982% гарантії безперервної роботи мережі. Навіть з пакетами хостингу початкового рівня, клієнти TheGigabit насолоджуються швидшими часом реагування на веб-сайті та високою доступністю.

Я знаю, що багато людей дуже хвилюються з приводу DDoS-атак, шантажу та викупних програм, масштаби та інтенсивність яких зростають за останні роки. Компанія використовує свій інструмент GIGADEFENCE anti-DDoS та WAF для протидії загрозам безпеці, надаючи посилення безпеки на вимогу мережі таким підприємствам, як SMB, банки, великі підприємства та державні установи, які працюють на великих веб-сайтах із конфіденційними особистими даними.

Однією з цікавих особливостей є Китай пропускної здатності що дозволяє підприємцям та власникам бізнесу розширити свою присутність на величезному ринку Південно-Східної Азії та Китаю. З його допомогою ви отримуєте виділений сервер із швидким підключенням та необмеженим простором для розміщення кількох веб-сайтів.

Що стосується управління веб-простором та Інтернет-ресурсами, у вас є можливість використовувати хостинг на Plesk або акаунти на базі cPanel. Обидва зручні та користуються функціями, які спрощують створення, налаштування та керування веб-сайтами, базами даних та обліковими записами електронної пошти віддалено. За розумну щорічну плату ви також можете замовити брандмауер веб-додатків, виділений IP-адресу та преміальний SSL.

Ціноутворення та підтримка

TheGigabit

Маючи десятиліття досвіду роботи в хостинговій індустрії, TheGigabit, здається, розуміє больові моменти своїх клієнтів, і саме тому він пропонує недорогі, але якісні хостингові рішення. Розгортання миттєве, і плата за встановлення не передбачена. Плани хостингу укомплектовані функціями, але залишаються простими у використанні. Ви можете скасувати та попросити повернення коштів за спільні плани хостингу протягом семи днів.

З багатомовною командою підтримки, яка працює цілодобово, TheGigabit має можливість вирішити ваші проблеми з хостингом за короткий час. Мені було цікаво дізнатися, чи надає він демонстрацію для спільного розміщення SSD, тому я надіслав електронний лист, і я отримав відповідь протягом однієї години.

Якщо ви починаєте, я б радив вам ознайомитись із базою знань, оскільки вона має ряд навчальних посібників та посібників, а також сторінку спільноти для відповідей на прості питання хостингу, перш ніж звернутися до їхньої служби технічної підтримки.

Скільки коштує TheGigabit? TheGigabit пропонує плани від 4 до 22 доларів. Ціна залежить від того, який тип хостингового плану ви виберете. Оновлену таблицю цін (оновлена ​​щотижня) ви можете побачити нижче.
Який план TheGigabit мені слід отримати? Моя рекомендація – почати з дешевшого плану. Ви завжди можете оновити пізніше. TheGigabit може допомогти вам перейти до більш дорогого плану. Збільшення відвідувачів у багато разів займає більше часу, ніж очікувалося, і ви не повинні платити багато грошей, поки не з’явиться потреба. Звичайно, ваші потреби можуть відрізнятися, і ви можете проконсультуватися з хостинг-експертом від TheGigabit тут.
Наскільки хороша підтримка клієнтів TheGigabit? TheGigabit не належить до числа наших найкращих веб-хостів. Але це також може бути результатом того, що TheGigabit був невеликим, під радаром, хостинг-провайдером. Малі хостингові компанії мають переваги – як замовник, ви для них важливіші. Ви також можете перевірити наше порівняння тут найпопулярніші послуги веб-хостингу.

Як TheGigabit підходить до конкуренції?

Маючи сервери в декількох місцях, TheGigabit постає як хостинг-компанія, яка пропонує своїм клієнтам доступні, професійні та високопродуктивні хостингові рішення..

Перш ніж приймати рішення, ми настійно рекомендуємо переглянути деякі альтернативні хостингові компанії, які ми настійно рекомендуємо.

Плюси

 • Обмінний хостинг на основі хмарних і SSD-дисків
 • Багатомовна підтримка клієнтів
 • Висока продуктивність та надійний хостинг
 • Швидке розгортання сервера

Мінуси

 • Немає підтримки в прямому чаті
 • Не повертається за VPS та спеціальні сервери
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map