Огляд Swiss-Vps 2020 – не підходить до галасу

swissvps mainЯкщо ви поспішаєте і просто хочете підсумок: за ту ж ціну, що і Swiss-Vps, ви можете отримати набагато кращі сервери з підтримкою 24/7 з Хостингер, так чому навіть турбувати?!


Компанія Swiss-Vps, заснована в Швейцарії в 2011 році, з гордістю надає свою «Swiss Made» Linux та Windows плани хостингу с Зберігання жорсткого диска або SSD. Сервери використовують процесори Intel Xeon, а плани хостингу підтримуються 99,9% гарантії тривалості роботи.

На веб-сайті Swiss-Vps можна переключатися між англійською та російською мовами.

Особливості та простота використання

Swiss-Vps-огляд1

Swiss-Vps пропонує різні рівні хостингу на основі HDD або SSD, які мають:

 • Стабільна гарантія безперебійного використання 99,9%
 • Зберігання жорсткого диска або SSD
 • Linux або Windows
 • Вибір панелей управління, включаючи cPanel
 • Гарантія підтримки клієнтів швидкої відповіді

The План з найнижчою ціною Linux включає в себе 1 ГБ спеціальної оперативної пам’яті, одне ядро ​​процесора, 10 ГБ пам’яті SSD та 1000 ГБ пропускної здатності. The план Windows для початкового рівня має 1 Гб спеціальної оперативної пам’яті, чотири ядра процесора, 30 ГБ місця на диску і 1500 ГБ пропускної здатності.

Клієнти, що відчувають потужність, можуть задовольнити потреби в хостингу за допомогою одного з декількох додаткових планів, таких як SSD VPS8 Linux план (з 8 ГБ оперативної пам’яті, 4 ядрами процесора, 50 ГБ накопичувача на SSD та пропускною здатністю 3000 ГБ) або верхній план на базі Windows (з 8 ГБ оперативної пам’яті, 150 Гб пам’яті та пропускною здатністю 5000 ГБ).

Залежно від типу хостингу VPS, клієнти можуть вибрати кілька різних операційних систем включаючи CentOS, Ubuntu, Debian, LinuxMint, Scilinux та Windows Server.

Swiss-Vps перераховує найпопулярнішу конфігурацію сервера як Linux / Apache / MySQL / PHP (LAMP), яка добре підходить для:

 • Платформи CMS, такі як Joomla або Drupal
 • Візки для електронної комерції
 • Вікі
 • Форуми
 • Блог-платформи, такі як WordPress

Swiss-Vps використовує a захищений центр обробки даних в Цюріху, Швейцарія, який працює цілодобово і захищений від несанкціонованого в’їзду. Мережа, що використовується Swiss-Vps, підключена до декількох постачальників верхніх потоків, щоб забезпечити надмірне підключення до Інтернету.

Ціноутворення та підтримка

Swiss-Vps-огляд2

Плани хостингу Swiss-Vps є ціни за конкурентоспроможними порівняно зі швейцарськими та міжнародними постачальниками веб-хостингів VPS. План VPS Linux SSD початкового рівня коштує трохи дорожче, ніж у багатьох інших планах хостингу для спільного використання. Ці плани коштують приблизно на 10-20% вище, ніж інші провідні швейцарські постачальники платять за подібні функції.

Плани розміщення VPS можуть виплачуватися щомісяця, щокварталу, півроку або щороку, але є відсутність знижок на більш тривалі терміни. Під час оформлення замовлення ви можете вибрати опції платних додатків для оновлення операційної системи, пропускної здатності, панелі управління або додавання додаткових IP-адрес.

Підтримка клієнтів надається за допомогою телефонної, електронної пошти або квитків, і Swiss-Vps пропонує: “Гарантія швидкої відповіді” при цьому він гарантує відповісти на будь-який запит клієнта протягом шести годин. Я не отримав такої швидкої реакції (насправді взагалі немає відповіді) коли я звернувся до служби підтримки продажу як потенційного клієнта. Можливо, я не повинен надто дивуватися, оскільки блог цього провайдера не оновлювався з 2014 року.

Скільки коштує Swiss-Vps? Swiss-Vps пропонує плани від 10 до 128 доларів. Ціна залежить від того, який тип хостингового плану ви виберете. Оновлену таблицю цін (оновлена ​​щотижня) ви можете побачити нижче.
Який план Swiss-Vps мені слід отримати? Моя рекомендація – почати з дешевшого плану. Ви завжди можете оновити пізніше. Swiss-Vps може допомогти вам перейти до більш дорогого плану. Збільшення відвідувачів у багато разів займає більше часу, ніж очікувалося, і ви не повинні платити багато грошей, поки не з’явиться потреба. Звичайно, ваші потреби можуть відрізнятися, і ви можете проконсультуватися з хостинговим експертом від Swiss-Vps тут.
Наскільки хороша підтримка клієнтів Swiss-Vps? Swiss-Vps не належить до числа наших найпопулярніших веб-хостів. Але це також може бути результатом того, що Swiss-Vps був маленьким, під радаром, хостинг-провайдером. Малі хостингові компанії мають переваги – як замовник, ви для них важливіші. Ви також можете перевірити наше порівняння тут найпопулярніші послуги веб-хостингу.

Як Swiss-Vps співпадає з конкуренцією?

Swiss-Vps пропонує VPS хостинг за конкурентними цінами. Плани хостингу для Linux та Windows знаходяться на сховищі SSD або HDD, і вони мають гарантію тривалості роботи. На жаль, “гарантія підтримки клієнтів швидкої відповіді” не виконала своїх обіцянок для мене як потенційного замовника.

Ви все ще не впевнені, чи це правильний веб-хост для вас? Перевірте наше найкращі рекомендовані веб-хости щоб дізнатися більше.

Плюси

 • 99,9% гарантія часу роботи сервера
 • Гарантія підтримки клієнтів швидкої відповіді
 • Вибір cPanel або іншої панелі управління
 • Доступний накопичувач HDD або SSD

Мінуси

 • Немає безкоштовного домену з хостингом
 • Підтримка продажу не відповідала
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map