Огляд ServerFreak 2020 – чому це ваша найкраща ставка

ServerFreak – це невелика хостингова компанія, яка просто не відповідає великим брендам Хостингер. Більші хостингові компанії просто пропонують вищу ціну за аналогічну конфігурацію.


ServerFreak Technologies – малайзійський постачальник веб-хостингів і послуг, який відкрився для бізнесу в 2003 році. У них три центри обробки даних в Малайзії (по одному в Куала-Лумпурі і два в Кіберджаї) плюс два в американських містах Даллас і Лос-Анджелес. Хоча їх мета – забезпечити простий та доступний хостинг, Я виявив, що вони пропонують один із найповніших вибір продуктів для розміщення хостингу Я бачив де-небудь.

ServerFreak

Ми насправді взяли інтерв’ю у виконавчої компанії в ServerFreak, і ось що ми дізналися.

Особливості та Легкість використання

Настільки обширна їх пропозиція, що мені насправді було б легше перерахувати функції та послуги, які ServerFreak не надає, оскільки це буде набагато менший список, ніж функції та послуги, які вони надають. Отже, не будучи вичерпними (і не виснажуючи вас у процесі), деякі важливі включення:

 • Реєстрація домену включена безкоштовно з деякими планами
 • Безкоштовні та придбані SSL сертифікати
 • Хостинг електронної пошти
 • Послуги з розробки та розробки веб-сайтів
 • Фільтрація спаму SpamExpert
 • Weebly веб-сайт
 • SiteLock хостинг безпеки

ServerFreak пропонує варіанти Linux та Windows, а також хостинг електронної комерції на базі хостингу Unicart та WordPress. Дорожчі плани спільного хостингу також є оптимізовано для WordPress якщо ви хочете зробити DIY-середовище за допомогою цієї CMS. І хоч щодо теми хостингу WordPress, я можу вам сказати, що це додається LiteSpeed ​​Cache для продуктивності та Cloudflare плюс Railgun для покращення швидкості сторінки.

Потужною особливістю хостингу електронної комерції є те, що ви можете інтегрувати свій магазин з багатьма місцевими магазинами на Малайзії наприклад Lazada, а також інтегруватись із низкою транспортних послуг. Це та ж історія з іншими продуктами; наприклад, можна вибрати з довгого списку ароматів ОС Linux з планами сервера.

ServerFreak надає сервери високого класу, які працюють на сховищах RAID SAS та оперативної пам’яті ECC, з віртуалізацією KVM та високою швидкістю пропускної здатності. Ви також можете придбати керовані послуги для своїх продуктів.

Ціноутворення та Підтримка

ServerFreak пропонує велику кількість продуктів для веб-хостингу та прокату сервера з опціями виставлення рахунків від місяця до дворічного періоду. Хоча не найдешевший, їх основний веб-хостинг дуже доступний, а їх продукція дає велика цінність включивши деякі функції, які зазвичай коштують додатково. Всі ліцензійні збори також включені до цін.

Реєстрація домену та сертифікати SSL зазвичай включаються безкоштовно для клієнтів, хоча вони недоступні з найдешевшими варіантами, і вам, можливо, доведеться вибрати щорічну або дворічну виставлення рахунків, щоб отримати право. Ви виявите, що обмеження ресурсів є досить щедрими, навіть поза невеликою кількістю необмежених варіантів.

ServerFreak пропонує: 30-денна гарантія повернення грошей, але це стосується лише плати за підписку на хостинг та жодних інших покупок, таких як домени. Є також ан плата за дострокове скасування спеціальних планів сервера.

До технічної підтримки клієнтів 24/7 можна отримати доступ лише через систему електронної пошти / квитків, за допомогою жодна підтримка телефону або чату в реальному часі, крім того, щоб просто порадити вам створити квиток. Це може бути не так незручно, як це звучить, коли я кажу вам, що я завжди отримував швидкі відповіді від доброзичливого та знаючого обслуговуючого персоналу. Ресурси поширених запитань та бази знань дуже детальні та прості у використанні, якщо ви хочете допомогти собі.

Скільки коштує ServerFreak? ServerFreak пропонує плани від $ 2 до $ 14. Ціна залежить від того, який тип хостингового плану ви виберете. Оновлену таблицю цін (оновлена ​​щотижня) ви можете побачити нижче.
Який план ServerFreak я повинен отримати? Моя рекомендація – почати з дешевшого плану. Ви завжди можете оновити пізніше. ServerFreak може допомогти вам перейти до більш дорогого плану. Збільшення відвідувачів у багато разів займає більше часу, ніж очікувалося, і ви не повинні платити багато грошей, поки не з’явиться потреба. Звичайно, ваші потреби можуть відрізнятися, і ви можете проконсультуватися з хостинг-експертом від ServerFreak тут.
Наскільки хороша підтримка клієнтів ServerFreak? ServerFreak не належить до числа наших головних веб-хостів. Але це також може бути результатом того, що ServerFreak є невеликим, під радаром, хостинг-провайдером. Малі хостингові компанії мають переваги – як замовник, ви для них важливіші. Ви також можете перевірити наше порівняння тут найпопулярніші послуги веб-хостингу.

Як ServerFreak співпадає з конкуренцією?

Незалежно від того, який тип хостингу ви шукаєте, ви повинні мати можливість знайти те, що вам потрібно в ServerFreak. Їх величезна різноманітність продуктів є доступними та професійними. З кращими варіантами підтримки та угодами про домовленості угод, їх важко перемогти.

ServerFreak може запропонувати хорошу послугу за розумною ціною, але чи відповідає вона провідні веб-хостингові компанії? Нам важко сказати “так”.

Плюси

 • П’ять локальних центрів обробки даних
 • Фантастична продукція із співвідношенням ціна / якість
 • Величезна різноманітність варіантів і типів хостингу
 • Оптимізовані та багатофункціональні сервери

Мінуси

 • Гарантійні гарантії тривалості 99,5% та 99,9%
 • Технічна підтримка лише через квитки
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me