Огляд ScalaCube 2020 – чи варто це?

ScalaCubeБільшість моїх оглядів стосуються звичайних веб-хостів, які можуть випадково надавати спеціалізовані ігрові сервери. Однак я також переглянув хостів, які в основному надають ігрові сервери, які, однак, можуть використовуватися для інших видів хостингу, оскільки вони мають однакові істотні характеристики.


Це, мабуть, навіть батько за спектром хостингу ігор, оскільки ScalaCube в основному займається Minecraft хостингом, хоча він також пропонує хостинг для Rust, Ark та, можливо, інших ігор. І відповідно до того, що я вже говорив, цей хост запевняє, що ви можете використовувати цілі свого сервера, за умови, що він не порушує жодних законів.

Оскільки для ігор в Інтернеті найважливішим є низька затримка, ScalaCube пропонує віртуальні та спеціалізовані сервери у всьому світі – у Північній Америці, Європі, Великобританії, Австралії та Азії – щоб ви могли розмістити свій сайт, де ваші користувачі зможуть отримати найнижчі рази пінг.

Веб-сайт ScalaCube – англійською мовою.

Особливості та простота використання

ScalaCube пропонує 9 планів Minecraft VPS, 9 планів Minecraft PE VPS, 12 планів Ark та 41 плани Rust. Дев’ять Плани Minecraft VPS надати вам:

  • 768 Мб до 32 ГБ оперативної пам’яті
  • 1х до 8х 3,4 ГГц процесора
  • SSD від 10 ГБ до 320 ГБ
  • Автоматизовані резервні копії (за разову плату)

Ці плани хостингу ігор дозволяють встановити необмежену кількість “слотів” на одному сервері VPS, залежно від значення “max-гравців”, встановленого для вашого сервера. Це означає, що ваш сервер може безперешкодно підтримувати велику кількість гравців, що забезпечують потужність процесора, а оперативна пам’ять є достатньою.

Незважаючи на ігрові упередження, хостинг-плани також надають все, що можна було б знайти для традиційного веб-хостингу, включаючи панель управління, кореневий доступ, FTP, MySQL з phpMyAdmin, PHP, і Апач. Ви також отримаєте попередньо налаштований веб-сайт та форум безкоштовно.

ScalaCube дозволяє вибирати між жорстким диском і набагато швидшим (і надійнішим) Зберігання SSD, і це забезпечує необмежений рух без дроселювання. Ви отримуєте 99,9% гарантія наявності, що приблизно в середньому по галузі.

Ціноутворення та підтримка

ScalaCube Плани Minecraft VPS оцінюються за конкурентними цінами. Щомісяця ви можете платити за плани в широкому діапазоні валют: USD, EUR, GBP, CAD, AUD, NOK, SEK, MXN, BRL, NZD та RUB. На момент огляду ви могли отримати сервер Minecraft зі знижкою 50%.

Наскільки я бачу, гарантії повернення грошей немає, але це не проблема, коли ви берете на себе зобов’язання лише щомісячних платежів.

Хоча ви можете зв’язатися з цією компанією різними методами (включаючи електронну пошту та чат в реальному часі), вона підкреслює, що 24/7 команда підтримки відповідає лише на квитки, подані через панель управління. Це не дивний сюрприз на мої повідомлення в режимі офлайн-чату не було відповіді.

Для самодопомоги знайдете кілька статей у розділі підтримки:

ScalaCube

Скільки коштує ScalaCube? ScalaCube пропонує плани від 3 до 96 доларів. Ціна залежить від того, який тип хостингового плану ви виберете. Оновлену таблицю цін (оновлена ​​щотижня) ви можете побачити нижче.
Який план ScalaCube мені слід отримати? Моя рекомендація – почати з дешевшого плану. Ви завжди можете оновити пізніше. ScalaCube може допомогти вам перейти до більш дорогого плану. Збільшення відвідувачів у багато разів займає більше часу, ніж очікувалося, і ви не повинні платити багато грошей, поки не з’явиться потреба. Звичайно, ваші потреби можуть відрізнятися, і ви можете проконсультуватися з хостинг-експертом від ScalaCube тут.
Наскільки хороша підтримка клієнтів ScalaCube? ScalaCube не належить до числа наших найпопулярніших веб-хостів. Але це також може бути результатом того, що ScalaCube є маленьким, під радаром, хостинг-провайдером. Малі хостингові компанії мають переваги – як замовник, ви для них важливіші. Ви також можете перевірити наше порівняння тут найпопулярніші послуги веб-хостингу.

Як ScalaCube підходить до конкуренції?

ScalaCube може стати хорошим вибором для хостингу ігрових серверів; спеціально для Minecraft. Шкода, що я не зміг отримати відповідь про підтримку передпродажного продажу.

Плюси

  • Хостинг спеціалізованих ігрових серверів
  • Конкурентне ціноутворення
  • Кілька локацій серверів по всьому світу
  • Прийнято кілька валют

Мінуси

  • Немає регулярного (неігрового) спільного хостингу
  • Лише середній час роботи в середньому по галузі

Див. ScalaCube щодо ігрових серверів за найвищими цінами.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me