Огляд RapidSwitch 2020 – чи відповідає нашим стандартам?

rapidswitch-оглядМаючи понад 20 000 серверів, розроблених на сьогоднішній день, RapidSwitch був ключовим гравцем на ринку преміум-хостингу в Великобританії протягом майже двох десятиліть. Вони працюють з 7 центрами обробки даних N + 1 із надійною інфраструктурою, яка дозволяє їм надавати преміум-сервери, хостинг, хмарне зберігання та послуги розміщення за цінами, за які більшість їхніх конкурентів не можуть відповідати. Деякі з їхніх помітних клієнтів включають Last.fm, Hoseasons, Joomla Wired та Livestation.


Особливості та простота використання

Починаючи зі своїх виділених серверів, вони мають цілий ряд потужних машин Підключення 10 Гбіт / с і 100% гарантія бездротового використання мережі. Ці сервери активно контролюються та керуються цілодобово протягом усього року. Ви можете вибрати заздалегідь складені плани, які всі надають можливість для налаштування.

 • Діапазон входу E3 – Працює Intel Xeon E3-1270 v5 з чотирма ядрами процесора, ці сервери оснащені налаштуваннями за замовчуванням 64 Гб оперативної пам’яті, чотирма накопичувачами SSD на 250 ГБ та швидкістю мережевого порту 1 Гбіт / с..
 • Діапазон підприємств E5 – Працюючи на подвійних процесорах Intel Xeon E5-2630 v4 Series, ці сервери мають налаштування за замовчуванням 128 Гб оперативної пам’яті, два накопичувачі SSD на 250 ГБ і швидкість мережевого порту 1 Гбіт / с..
 • Діапазон підприємств E7 – Розроблені для максимальної продуктивності, ці сервери побудовані з Quad Xeon E7-4830 v4 з 56 ядрами, 512 Гб оперативної пам’яті, 12 500 ГБ накопичувачів SSD і гарантованою швидкістю мережевого порту 1 Гбіт / с..
 • Xeon Special – Базируючись у своєму центрі обробки даних Gosport, ці сервери працюють на процесорах Intel Xeon Quad-Core X3450 з 16 Гб оперативної пам’яті, мінімум двома жорсткими дисками SATA 2 ТБ та швидкості мережевого порту 1 Гбіт / с із гарантованою 200 Мбіт / с..
 • E3 Special – Цей базується в їх центрі обробки даних Maidenhead. Цей пакет постачається із процесорами Intel Xeon Quad-Core E3-1240, одним жорстким диском SATA 500 ГБ, 32 ГБ оперативної пам’яті та швидкістю 1 Гбіт / с, гарантованими 200 Мбіт / с..
 • Подвійний E5 Special – На базі Dual Xeon E5-2430 з 12 ядрами, ці сервери оснащені 64 ГБ оперативної пам’яті, чотирма дисками 600 ГБ 15 КБ SAS та швидкості мережевого порту 1 Гбіт / с із гарантованою 300 Мбіт / с..

Під хмарним хостингом у вас є два варіанти: приватний або публічний. Вони поставляються з a 100% безрезультатного угоди. Легка у створенні та керуванні, їх приватна хмара хороша для вас, якщо ви хочете, щоб віртуальні машини мали високу доступність. Ви можете побудувати скільки завгодно машин і використовувати їх сховище підприємства або виділений SAN. Їх публічна хмара може слугувати вам добре, якщо ви хочете мала кількість стійких, високопродуктивних серверів.  Ці ґрунтові рішення RapidSwitch, засновані повністю на технології VMware, гарантують, що ніде на їх платформі немає жодної точки збою..

Хоча вони не мають спільних планів хостингу, RapidSwitch означає бізнес, коли мова йде про спеціалізовані сервери та хмарний хостинг. Готові на вимогу та зі 100% робочим часом, їх машини побудовані для швидкості та максимальної продуктивності. Мені подобається те, що ви можете контролювати хмарне середовище, консолідувати ресурси та зменшити витрати. Ви також можете замовити послуги з додатковою вартістю, такі як хмарні резервні копії, балансири навантажень рівня 7 на гігабітних з’єднаннях, мережеві рішення P2P та архівування хмарних даних окремо.

Ціноутворення та підтримка

Небагато хостинг-компаній у Великобританії можуть співставити RapidSwitch з точки зору ціноутворення. Вони можуть надати недорогі хостингові пакети, оскільки вони повністю володіють усією фізичною інфраструктурою. У поєднанні зі своєю американською політикою цінових матчів щодо конкурентів, RapidSwitch гарантує, що вони завжди будуть лідирувати в діаграмах за доступністю.

У RapidSwitch також пропонується безліч фіксованих спец-серверів у будь-який час. Вони обмежені на складі, і їх ціни знизилися до найнижчих можливих ставок.

На відміну від деяких хостинг-компаній, які передають такі критичні функції, як підтримка, RapidSwitch зберігає його локально. Ви можете розпочати чат в прямому ефірі, надіслати електронний лист або зателефонувати та поспілкуватися з реальними американськими технічними службами технічної підтримки та інженерами на місцях у будь-якому зі своїх центрів обробки даних. Доступно цілодобово, вони можуть допомогти вам у вирішенні проблем із сервером або вирішенні будь-яких проблем із хостингом у вашому обліковому записі.

Як RapidSwitch підходить до змагань?

Завдяки багатофункціональній віртуалізованій платформі VMware та підключенню до волоконних каналів, VPS та спеціалізовані сервери RapidSwitch підходять для клієнтів, які шукають машини з високою доступністю у Великобританії..

Плюси

 • Цілодобова підтримка на місці
 • Повністю масштабований
 • Швидке розгортання
 • 100% безрезультатного угоди

Мінуси

 • Плата за налаштування
 • Немає спільного хостингу
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me