Огляд Ramnode 2020 – чи вірите ви в гарантію часу?

ramnode1


Ramnode – це добре, але добре – недостатньо добре. Хоча Ramnode – гідний веб-хостинг, ви можете отримати хостинг кращої якості за нижчою ціною Хостингер, наприклад.

RamNode – американська хостингова компанія що займається бізнесом з 2012 року. Вони пропонують рішення для зберігання спільного доступу, що надають необмежену кількість доменів, достатньо місця для зберігання та 99,9% гарантії тривалості роботи. Це надійний вибір для більшості особистих і малих веб-сайтів.

Особливості та простота використання

RamNode пропонує стандартний спільний веб-хостинг вище середнього часу роботи та один з кращих автоінсталяторів у цій галузі. Деякі основні особливості включають:

 • Безкоштовні міграції для веб-сайтів на базі cPanel
 • 99,9% тривалості роботи
 • Вишуканий автоінсталятор
 • cPanel доступ
 • Щоденне резервне копіювання
 • Безкоштовні міграції веб-сайтів

RamNode пропонує безліч функцій з додатковою вартістю, які ідеально підходять для тих, хто хоче вести маркетинг електронною поштою, розміщувати декілька сайтів або хост-сайти, що вимагають сильних шифрувань, таких як сайти електронної комерції. Їх функції з доданою вартістю включають:

 • Необмежені сертифікати SSL
 • Необмежена пропускна здатність
 • Необмежений домен
 • Безлімітні електронні листи
 • Необмежена кількість баз даних

Цей веб-сайт підходить для більшості персональних сайтів та більшості сайтів малого бізнесу. Платформа є простою, але, здається, не вистачає функцій, які шукають власні користувачі.

Хоча RamNode не пропонує програмування перетягування, вони надають Вишуканий автоінсталятор на якому буде встановлено WordPress та понад 300 різних сценаріїв, включаючи програмне забезпечення CRM, програмне забезпечення для електронної комерції тощо. На сайті використовуються найновіші технологія cPanel, що дозволяє користувачам влади швидко налаштовувати свої веб-сайти.

Ціноутворення та підтримка

RamNode пропонує лише дві форми спільного хостингу, Спільний і торговий посередник. При спільному розміщенні хостингу ви отримуєте необмежену кількість баз даних та пропускну спроможність з 15 Гб пам’яті. За допомогою реселлера ви можете налаштувати субрахунки, щоб продавати хостинг іншим. Ви отримуєте ті самі функції, що й Спільний із 100 Гб пам’яті.

Спільний хостинг повинен бути більш ніж достатнім, якщо ви не розміщуєте кілька сайтів, які потребують великих вимог щодо зберігання. Вам не потрібно продавати хостинг, щоб скористатися хостингом у торговельному посереднику. Це не набагато дорожче, і ви отримуєте 100 Гб пам’яті.

Зауважте, що RamNode не пропонує безкоштовні домени для своїх планів, а також не пропонує послуги з реєстрації доменів. Ви повинні зареєструвати своє доменне ім’я окремо і перенести його на RamNode.

Підтримка RamNode гідна, але є можливість для вдосконалення. Їх база знань вражає і має відповіді на понад 400 тем. Інакше ваш Єдиний варіант звернення до технічної підтримки – через онлайн-квиток.

RamNode пропонує незвичайну форму підтримки, форум підтримки IRC. Це правильно, веб-серверний старий шкільний чат IRC. Канал досить популярний, і учасники корисні. Однак, вони не є членами служби підтримки RamNode.

Хостингові послуги повинні, як мінімум, пропонувати онлайн-чат для своїх клієнтів нестача живого чату та підтримки телефону розчаровує.

Скільки коштує Ramnode? Ramnode пропонує плани від 4 до 8 доларів. Ціна залежить від того, який тип хостингового плану ви виберете. Оновлену таблицю цін (оновлена ​​щотижня) ви можете побачити нижче.
Який план Ramnode мені слід отримати? Моя рекомендація – почати з дешевшого плану. Ви завжди можете оновити пізніше. Ramnode може допомогти вам перейти до більш дорогого плану. Збільшення відвідувачів у багато разів займає більше часу, ніж очікувалося, і ви не повинні платити багато грошей, поки не з’явиться потреба. Звичайно, ваші потреби можуть відрізнятися, і ви можете порадитися з хостинг-експертом від Ramnode тут.
Наскільки хороша підтримка клієнтів Ramnode? Ramnode не належить до числа наших найпопулярніших веб-хостів. Але це також може бути результатом того, що Ramnode буде невеликим, під радаром, хостинг-провайдером. Малі хостингові компанії мають переваги – як замовник, ви для них важливіші. Ви також можете перевірити наше порівняння тут найпопулярніші послуги веб-хостингу.

Яким чином Ramnode підходить до змагань?

Якщо ви шукаєте хостинг-провайдера, який пропонує необмежену кількість доменів, необмежену пропускну здатність та майже ідеальну гарантію безперервного часу, тоді RamNode повинен бути у вашому списку. Хоча їх обслуговування клієнтів може бути кращим, вони пропонують доступний базовий веб-сайт, який потрібен більшості особистого та малого бізнесу.

Ви все ще не впевнені, чи це правильний веб-хост для вас? Перевірте наше найкращі рекомендовані веб-хости щоб дізнатися більше.

Плюси

 • Необмежений домен
 • Необмежена пропускна здатність
 • Щоденне резервне копіювання
 • Вишуканий автоінсталятор

Мінуси

 • Без вільних доменів
 • Немає прямого чату чи підтримки телефону
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me