Огляд Panthur 2020 – чому це ваша найкраща ставка

Пантур-мінаПантур – це добре, але добре – недостатньо добре. Хоча Panthur – гідний веб-хостинг, ви можете отримати хостинг кращої якості за більш дешевою ціною Хостингер, наприклад.


Цікаво, що австралійський Panthur розпочав свою діяльність як безкоштовний хостинг. У 2009 році вони стали настільки популярними, що вирішили перейти на комерційну діяльність і почати продавати професійні хостингові рішення. Вони мають на меті запропонувати дуже сучасний хостинг-сервіс, який забезпечує все необхідне для розміщення сайту в одному місці, а також підтримку цілодобово незалежно від того, де ви знаходитесь. У квітні 2017 року їх придбала американська компанія Hostopia.

Особливості та простота використання

Для вашої зручності Panthur прагне запропонувати всебічне рішення, яке гарантує, що вам не доведеться вдаватися до сторонніх платформ. Отже, вони безкоштовно надають все наступне:

 • Безкоштовний сертифікат SSL
 • Безкоштовний домен
 • Облікові записи та управління електронною поштою
 • Резервне копіювання за допомогою кнопки Відновити

Пантур-риси

Наступні функції є чудовими причинами зареєструватися на різні типи хостингу:

 • Cloudflare і Railgun: Всі продукти поставляються із Cloudflare та Railgun, щоб допомогти захистити ваш домен та Railgun для підвищення продуктивності.
 • Веб-сайт Builder Pro: Panthur безкоштовно надає RVSiteBuilder з усіма планами. Це трохи застарілий, але все ж гідний інструмент.
 • Whitelabel для продавців: Це досить унікальна послуга, яка допомагає реселерам створювати власні враження для своїх клієнтів із приватними серверами імен.
 • Стимуляція Magento: Стелс-хостинг постачається з LiteMage, який допоможе підвищити продуктивність вашого сайту Magento, якщо це саме ви використовуєте.

Ви можете керувати SSL, доменом, обліковими записами електронної пошти та резервними копіями в одній точці контакту. Це може бути клопотом потрапити між постачальниками послуг. RVSiteBuilder – це не найбільший інструмент створення веб-сайтів, але він робить роботу. Ви завжди можете встановити WordPress, якщо вам більше до душі.

Ціноутворення та підтримка

Пантур на щастя продовжував цінувати дуже просто. Плани організовані під економічним веб-хостингом для фізичних осіб або малих компаній, бізнес-веб-хостингом для середніх та великих компаній та Stealth Web хостингом для корпоративних або електронних комерційних веб-сайтів. Також доступно кілька планів реселерів.

Загалом, ціна дуже дешева за те, що ви отримуєте, навіть якщо їхні плани Stealth залишаються нижче 200 доларів. Кожен продукт постачається з сертифікатами SSL, резервними копіями, підтримкою, 30-денною гарантією повернення грошей та необмеженими рахунками електронної пошти та базами даних SQL. Усі плани можна виставляти рахунки щомісяця, півроку та до 5 років при більш тривалих планах за зниженими тарифами.

 • Економічний веб-хостинг: Три плани, починаючи з 2 Гб пам’яті, пропускною здатністю 100 ГБ, 0 додаткових доменів до 10 ГБ, 500 ГБ і 5.
 • Бізнес-хостинг для бізнесу: Три плани, які мають необмежену пропускну здатність. Він перебуває від 2 Гб пам’яті пам’яті та 10 додаткових доменів до 100 ГБ та необмежених доменів. Продуктивність обладнання також збільшується від планів економіки.
 • Стелс-хостинг: Три плани – все з необмеженою пропускною здатністю та доменами addon. Яруси для зберігання даних від 25 до 75 ГБ. Продуктивність обладнання додатково збільшується.
 • Веб-хостинг торговельних посередників: Подібна структура плану ціноутворення, як хостинг Stealth, що має більше місця для зберігання, послуги Whitelabel та додаткові акаунти cPanel – в основному все, що потрібно для запуску послуги реселера.

Пантур-опора

У вас точно не вистачає ресурсів, якщо ви зіткнулися з проблемою і хочете вирішити її самостійно. Вони забезпечують як широку базу знань, так і бібліотеку відеоуроків для майже нічого. Якщо вам потрібна підтримка, ви можете скористатися системою квитків 24/7, їх Австралією, Новою Зеландією або міжнародною телефонною лінією або надіслати їх електронною поштою безпосередньо. Часи реакцій, як правило, хороші на всіх каналах. Вам не доведеться чекати більше пари годин, щоб отримати відповідь за допомогою системи квитків.

Скільки коштує Пантур? Пантур пропонує плани від 5 до 150 доларів. Ціна залежить від того, який тип хостингового плану ви виберете. Оновлену таблицю цін (оновлена ​​щотижня) ви можете побачити нижче.
Який план Пантура мені потрібно отримати? Моя рекомендація – почати з дешевшого плану. Ви завжди можете оновити пізніше. Пантур може допомогти вам перейти до більш дорогого плану. Збільшення відвідувачів у багато разів займає більше часу, ніж очікувалося, і ви не повинні платити багато грошей, поки не з’явиться потреба. Звичайно, ваші потреби можуть відрізнятися, і ви можете проконсультуватися з хостинг-експертом з Panthur тут.
Наскільки хороша підтримка клієнтів Panthur? Пантур не належить до числа наших найкращих хостів. Але це також може бути результатом того, що Пантур є маленьким, під радаром, хостинг-провайдером. Малі хостингові компанії мають переваги – як замовник, ви для них важливіші. Ви також можете перевірити наше порівняння тут найпопулярніші послуги веб-хостингу.

Як Пантур підходить до змагань?

Найбільша проблема для міжнародних користувачів полягає в тому, що центри обробки даних Panthur розташовані в Австралії, яка віддалена в глобальному масштабі. Однак з вільним доступом до Cloudflare & Railgun, ви можете боротися з будь-якою проблемою продуктивності. В іншому випадку вони забезпечують відмінне обслуговування з великими цінами та можливостями.

Ви все ще не впевнені, чи це правильний веб-хост для вас? Перевірте наше найкращі рекомендовані веб-хости щоб дізнатися більше.

Плюси

 • Сучасна і проста у користуванні платформа
 • Прості плани ціноутворення
 • 24/7 Підтримка квитків та телефону
 • Відмінні можливості для конкретних типів хостингу

Мінуси

 • Центри обробки даних лише в Австралії
 • Деякі скарги клієнтів після недавнього поглинання
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map