Огляд O2switch 2020 – чи може він змагатися з великими гравцями?

o2switch чудово, але штрафу недостатньо добре. Хоча o2switch – гідний веб-хостинг, ви можете отримати хостинг кращої якості за нижчою ціною Хостингер, наприклад.


Незважаючи на те, що o2switch вже не існує у веб-сайті, яка займається хостингом, так як багато хто з його конкурентів, вони перетворилися на одного з найбільш бажаних постачальників послуг веб-хостингу у Франції. Французька компанія зосередилась на пропонуванні доступних, гнучких та прозорих рішень щодо розміщення хостингу для приватних осіб та підприємств Франції та навколишніх країн. o2switch має незалежну структуру, яка використовує передові технології, щоб забезпечити відмінні рішення, що відповідають потребам своєї клієнтури. Окрім домінування на ринку хостингових рішень у Франції, постачальник веб-хостингу має значну присутність у Канаді, Бельгії, Швейцарії та Великобританії. Веб-сайт доступний лише французькою мовою.

o2switch-mine

Особливості та простота використання

o2switch – не ваш типовий постачальник послуг хостингу. На відміну від більшості інших хостинг-компаній, o2switch пропонує лише один веб-сайт хостингу. Цей план укомплектований масивом функцій, які включають:

 • Необмежений обсяг диска
 • Безлімітний щомісячний переказ
 • Необмежені субдомени
 • Необмежені облікові записи FTP
 • Безкоштовне доменне ім’я
 • Потужний інтерфейс cPanel®

Інші функції, які змушують o2switch як постачальника хостингу враховувати:

 • 100% володіння центрами обробки даних – всі сервери та центри обробки даних розташовані у Франції та є власністю o2switch. Жоден з його серверів не підрядний.
 • Розширені протоколи надмірності для високої доступності – o2switch використовує декілька різних Інтернет-провайдерів та розширені протоколи надмірності, щоб, якщо один не вдався, інший може негайно взяти на себе.
 • Технологія NVME 3.2GB / S – o2switch зберігає бази даних своїх клієнтів за технологією NVMe SSD без обмежень IO
 • Оптимізовано для CMS – o2switch забезпечує оптимізацію та захист своїх зовнішніх серверів для роботи з CMS-платформами, такими як WordPress

o2switch вірить у спрощені, гнучкі, надійні та прозорі хостингові рішення. Тому вони виходять зі шляху, щоб створити рішення для веб-хостингу для використання навіть тим, хто будує свій перший веб-сайт. Це чудовий хостинг-провайдер для початківців.

Ціноутворення та підтримка

o2switch пропонує тільки один план веб-хостингу і а 30-денна гарантія повернення коштів якщо ви незадоволені планом. Більше того, французька компанія не вимагатиме від вас жодних обґрунтувань свого рішення. Пропозиція “все включено” є доступною, проте вона оснащена цілим набором функцій, від яких як початківці, так і експерти будуть надзвичайно раді. Замість того, щоб витрачати багато часу на те, щоб вибрати між багатьма різними пакунками, o2switch спрощує процес прийняття рішень, надаючи єдиний пакет, підтримуваний інфраструктурою сервера, яким o2switch повністю володіє.

o2switch-підтримка

Окрім того, o2switch в режимі очікування 24/7 має досвідчений та досвідчений персонал для вирішення будь-яких проблем, які можуть виникнути. Команду підтримки складають технічні працівники, які знають, як їх обійти в системах Mac, Windows та Linux. Більше того, компанія веде свою діяльність прозоро, дозволяючи в режимі реального часу бачити поточний стан послуг, навіть попередньо повідомляючи вас про будь-яке планове обслуговування. На веб-сайті o2switch включено ряд номерів телефонів підтримки для різних країн, в яких проживають їхні клієнти. Хоча система продажу квитків доступна цілодобово, підтримка по телефону та чат у прямому ефірі доступна лише у робочий час. Мій досвід з підтримкою o2switch був гідним, і я отримав інформацію, яку шукав.

Скільки коштує o2switch? O2switch пропонує декілька планів за ціною від найвищої до найнижчої. Ціна залежить від того, який тип хостингового плану ви виберете. Оновлену таблицю цін (оновлена ​​щотижня) ви можете побачити нижче.
Який план o2switch я повинен отримати? Моя рекомендація – почати з дешевшого плану. Ви завжди можете оновити пізніше. o2switch може допомогти вам перейти до більш дорогого плану. Збільшення відвідувачів у багато разів займає більше часу, ніж очікувалося, і ви не повинні платити багато грошей, поки не з’явиться потреба. Звичайно, ваші потреби можуть відрізнятися, і ви можете проконсультуватися з хостинг-експертом від o2switch тут.
Наскільки хороша підтримка клієнтів o2switch? O2switch не належить до числа наших найпопулярніших веб-хостів. Але це також може бути результатом того, що o2switch буде невеликий, під радаром, хостинг-провайдера. Малі хостингові компанії мають переваги – як замовник, ви для них важливіші. Ви також можете перевірити наше порівняння тут найпопулярніші послуги веб-хостингу.

Яким чином o2switch відповідає конкуренції?

O2switch – постачальник веб-хостингу, який обирає, чи хочете ви спрощене, доступне та прозоре рішення для веб-хостингу. Це особливо чудовий постачальник веб-хостингу для тих, хто створює свій перший веб-сайт.

Ви все ще не впевнені, чи це правильний веб-хост для вас? Перевірте наше найкращі рекомендовані веб-хости щоб дізнатися більше.

Плюси

 • Ідеальне рішення для веб-хостингу для початківців
 • 30-денна гарантія повернення коштів, якщо незадоволений послугами
 • 100% власників центрів обробки даних для швидких і надійних рішень
 • Непересічна прозорість у наданні послуг

Мінуси

 • Не підходить для користувачів, які хочуть налаштувати хостингові плани
 • Підтримка чату в реальному часі доступна лише в робочий час
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map