Огляд NetNation 2020 – що потрібно знати

NetNationNetNation – це добре, але добре – недостатньо добре. Хоча NetNation – це гідний веб-хостинг, ви можете отримати хостинг кращої якості за нижчою ціною Хостингер, наприклад.


NetNation, або NetNation Communications Inc., щоб дати йому повне ім’я, є піонером у веб-хостингу, виділених серверах, колокаційних рішеннях та реєстрації доменних імен. Компанія бере свій початок ще в 1997 році, але вона об’єдналася з Hostway Corporation в 2003 році. Хоча Сполучені Штати є її домашньою базою, цей постачальник також має помітну присутність у більш ніж 130 інших країнах, включаючи Канаду, Болгарію, Грузію та США Царство. Їх веб-сайт англійською мовою.

Особливості та простота використання

Широкий спектр хостингових рішень NetNation включає такі стандартні функції:

 • Невимірена пропускна здатність
 • 24/7 необмежений доступ FTP
 • Кореневий доступ
 • Управління DNS
 • Статистика руху графічна статистика використання
 • POP3 / Ідентифікований SMTP
 • Доступ до необробленого файлу журналу
 • Шифрування SSL
 • Веб-панель управління

NetNation володіє сучасні американські та канадські центри обробки даних які забезпечують хостинг світового класу для клієнтів. Для швидкої та надійної маршрутизації трафіку вони мають безліч з’єднань з основними операторами Інтернет-магістралей, які постачаються з підключеннями OC-12 та Gigabit Ethernet. Крім того, резервні центри обробки даних N + 1 включають декілька систем ОВК та надлишкову потужність для підвищення продуктивності та безперебійної роботи їх систем.

NetNation забезпечує керовані хостинг-рішення підприємств усіх розмірів. Незалежно від того, чи є у вас складні вимоги до сервера чи просто ви шукаєте гнучкість та високу продуктивність, схоже, цей постачальник має те, що потрібно, щоб забезпечити відмінний хостинг для вашого бізнесу.

Рішення для розміщення в мережі NetNation доступні як чотири пакети Linux або Windows з такими функціями, як 150 МБ до 1500 МБ дискового простору та від 5 до 200 облікових записів електронної пошти POP3 / SMTP. NetNation не надає жодних резервних послуг; вони стверджують, що клієнти відповідають за власні дані та повинні самостійно створювати резервні копії, щоб уникнути втрати даних.

Зауважте, що послуги з розміщення NetNation пропонуються лише в Тампа, США материнською компанією, Hostway Corporation.

Ціноутворення та підтримка

NetNation плани хостингу за розумною ціною і включає в себе чудові функції та інструменти щоб допомогти вам створити та підтримувати свій веб-сайт. Ти можеш плани купівлі на чотирьох платіжних циклах – щомісяця, щокварталу, півроку та щорічно – і ви отримати знижку якщо ви берете на себе підписку на піврічну чи річну підписку. Є 30-денна гарантія повернення грошей, і компанія стверджує, що має 100% доступність мережі.

Ви можете зв’язатися з командою підтримки NetNation електронною поштою, чатом у прямому ефірі, телефоном або подавши квиток на підтримку. Хоча ця компанія стверджує, що “видатна підтримка клієнтів доступна 24/7,Я маю це визнати знадобилося кілька спроб протягом декількох днів підключитися до представника підтримки. Потім їм знадобилося два тижні, щоб вирішити питання, яке вони пообіцяли вирішити за лічені дні. Якщо ви віддаєте перевагу підтримувати себе, незабаром побачите, що у них є приємно виглядає база знань фірмових Hostway.

NetNation

Скільки коштує NetNation? NetNation пропонує плани від 12 до 60 доларів. Ціна залежить від того, який тип хостингового плану ви виберете. Оновлену таблицю цін (оновлена ​​щотижня) ви можете побачити нижче.
Який план NetNation мені потрібно отримати? Моя рекомендація – почати з дешевшого плану. Ви завжди можете оновити пізніше. NetNation може допомогти вам перейти до більш дорогого плану. Збільшення відвідувачів у багато разів займає більше часу, ніж очікувалося, і ви не повинні платити багато грошей, поки не з’явиться потреба. Звичайно, ваші потреби можуть відрізнятися, і ви можете проконсультуватися з хостинг-експертом від NetNation тут.
Наскільки хороша підтримка користувачів NetNation? NetNation не належить до числа наших найкращих веб-хостів. Але це також може бути результатом того, що NetNation є невеликим, під радаром, хостинг-провайдером. Малі хостингові компанії мають переваги – як замовник, ви для них важливіші. Ви також можете перевірити наше порівняння тут найпопулярніші послуги веб-хостингу.

Як NetNation підходить до конкуренції?

Якщо ви шукаєте хостинг-рішення для ресурсомістких веб-сайтів, NetNation має бути вгорі списку. Вони мають багатофункціональні плани хостингу, які підходять для веб-сайтів електронної комерції та для малого та середнього бізнесу. Однак, їхня погана підтримка означає, що їх рішення найкраще надаватимуть підприємствам досвід, щоб вирішити їх власні проблеми.

Ви все ще не впевнені, чи це правильний веб-хост для вас? Перевірте наше найкращі рекомендовані веб-хости щоб дізнатися більше.

Плюси

 • Надмірна потужність для високої доступності та безперебійної роботи
 • 100% гарантія бездротової роботи мережі
 • Операційні системи Linux та Windows
 • 30-денна гарантія повернення грошей

Мінуси

 • Ніяких резервних послуг
 • Повільна та ненадійна підтримка клієнтів
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map