Огляд NETdepot 2020 – виглядає добре, але що таке спіймання?

NETdepot – це невелика хостингова компанія, яка просто не відповідає великим брендам Хостингер. Більші хостингові компанії просто пропонують вищу ціну за аналогічну конфігурацію.


NETdepot був створений і почав надавати IaaS (інфраструктура як послуга) фізичним особам і компаніям ще в 1995 році, що робить їх одним з найстаріших гравців у цій галузі. Однак вони постійно розвиваються з часом і все ще пропонують дуже сучасну та відповідну послугу. Наразі у них три центри даних світового класу, розташовані в Атланті, штат Джорджія; Х’юстон, Техас; та Лос-Анджелесі, Каліфорнія, першим центром даних даних є SSAE 16 типу II.

зображення1

Особливості та простота використання

Як преміум хмара та спеціалізований провайдер сервера, NETdepot не пропонує багато основних послуг, характерних для спільного хостинг-провайдера, наприклад реєстрація домену та сертифікати SSL. Вони по суті найкраще для проміжних користувачів, які вже мають існуючі веб-сайти але переросли їх спільні сервери.

Однак NETdepot пропонує наступні переваги вище та за межами спільного провайдера хостингу:

 • Глобальне управління CDN
 • Приватне підключення та мережа хмарних серверів
 • Кілька локацій центрів обробки даних по Сполучених Штатах
 • Безпечний VPN
 • Панель керування для мобільних серверів для доступу в дорозі
 • Повна автоматизація сервера та кореневий доступ

Також існує ряд преміальних функцій служби NETdepot, які зроблять їх дуже привабливими для споживачів високого класу:

 • 30-секундне забезпечення: Їх хмарні серверні продукти дійсно за запитом, і їх можна буде запропонувати протягом 30 секунд, якщо вам потрібні негайні хмарні обчислення.
 • Автоматизовані скорочення: Як і очікується у постачальника хмарних послуг, усі системи оснащені автоматизованими надлишками та відмовою, а це означає, що якщо будь-який апаратний апарат вийде з ладу, на його місце прийде інший. Це повністю надмірне налаштування означає відсутність простоїв для ваших веб-сайтів.
 • Зберігання SSD SAN: Всі їх продукти із SSD-накопичувачем працюють на преміум-жорстких дисках SAN з підключенням 20Gbps, забезпечуючи оптимальні швидкості завантаження.
 • Повна автоматизація сервера: Забезпечення та резервування всіх їх серверів було автоматизовано, щоб звільнити певну відповідальність від своїх клієнтів.

Хоча вони не пропонують багато способу попередньо встановленого програмного забезпечення або вибору ОС, NETdepot надає свої власні фантастичні інструменти управління сервером, що дозволяє надзвичайно швидко та просто надати нові сервери. Їх параметри конфігурації також гарантують, що ви можете отримати саме той тип хостингу з необхідними ресурсами. Однак процес реєстрації та купівлі може бути трохи модернізований.

Ціноутворення та підтримка

На жаль, NETdepot не пропонує гарантій повернення грошей або повернення коштів – за винятком катастрофічного збою, що знижує їх тривалість роботи нижче 99,9%. Однак їх виставлення рахунків є більш гнучким із варіантами щомісячного, щоквартального, піврічного та річного виставлення рахунків. Усі плани мають підтримку 24/7 та моніторинг сервера:

 • Хмарні сервери: Ви можете вибрати з восьми різних конфігурацій хмарного сервера або зв’язатися з ними для налаштування. Також доступні варіанти торговельних посередників, але їх потрібно налаштувати індивідуально за допомогою NETdepot. Хмарні сервери поставляються з будь-якою пам’яттю від 1 до 64 ГБ оперативної пам’яті, 30 ГБ до 1,28 ТБ пам’яті, двома 16-ядерними процесорними ядрами та пропускною здатністю від 2 до 50 ТБ..
 • Виділені сервери: Стандартні конфігурації поділяються на параметри одного та подвійного процесора. Як і хмарні сервери, на замовлення доступні користувацькі та торговельні параметри, а також кілька керованих планів сервера.
  • Єдиний процесор: Три плани з безкоштовним налаштуванням для перших двох. Ресурси коливаються від 4 × 3,2 ГГц до 4 × 3,6 ГГц процесорів та 8-16 ГБ оперативної пам’яті. Всі вони оснащені пропускною здатністю 20 ТБ, а також 1 ТБ HDD або 128 ГБ SSD.
  • Подвійний процесор: Чотири плани з безкоштовним налаштуванням для перших двох. Ресурси коливаються від 12 × 2,0 ГГц до 24 × 2,2 ГГц процесорів, 32–64 ГБ оперативної пам’яті та 2 ТБ HDD / 240 ГБ SSD до 2 × 2 ТБ HDD / 2 × 240 ГБ SSD. Усі вони мають пропускну здатність 20 ТБ.
 • Місцезнаходження: Центри даних світового класу NETdepot дозволяють використовувати кольорові сервери. Доступні три варіанти з різною кількістю вільного простору та потужності.

Враховуючи преміальний рівень хостинг послуг, які вони пропонують, Ціни NETdepot є відмінне співвідношення ціни та якості. Ви можете надати хмарний сервер приблизно за ту ж ціну, що і VPS-пакети від провідних конкурентів – але отримуйте набагато вища надійність та кращі функції.

NETdepot надає чудову підтримку цілодобово з усіма своїми хостинговими продуктами. Вони пишаються тим, що не пропонують преміум-пакети підтримки як свої стандартна підтримка вже на дуже високому рівні. Ви можете зв’язатися з ними за допомогою квитків на підтримку, чату в прямому ефірі або за їх американською телефонною лінією.  Вони також надають гідну документацію та ведуть жвавий блог та стрічку з прес-релізами. Їх соціальні медіа також відносно активні.

Як NETdepot підходить до змагань?

Якщо у вас є персонал або досвід самостійно керувати рішенням, або бюджет на придбання повністю керованого спеціалізованого сервера, американський хостинг-провайдер NETdepot є фантастичним варіантом через їх найвищих можливостей у центрі обробки даних. Широкий вибір варіантів ціноутворення також гарантує отримання правильного рішення, що важливо, оскільки вони не пропонують повернення коштів.

NETdepot може запропонувати хорошу послугу за розумною ціною, але чи відповідає вона провідні веб-хостингові компанії? Нам важко сказати “так”.

Плюси

 • Центри обробки даних світового класу
 • Безліч користувальницьких параметрів або конфігурацій
 • Доступний широкий спектр ціноутворення
 • 20 Gbps мереж висхідної лінії зв’язку

Мінуси

 • Центри обробки даних лише в США
 • Немає спільного веб-хостингу
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me