Огляд Masterhost 2020 – не плати, поки ти не прочитаєш цього

Якщо ви поспішаєте і просто хочете підсумок: за ту ж ціну, що і Masterhost, ви можете отримати набагато кращі сервери з цілодобовою підтримкою з Хостингер, так чому навіть турбувати?!


Masterhost був одним з перших провайдерів веб-хостингів у Росії, вийшов на ринок у 1999 р. З тих пір tЕй, переросли в надійного постачальника спільного хостингу, VPS та виділених серверних продуктів. Вони пропонують різні спільні плани хостингу, включаючи індивідуальний індивідуальний план. Функції сильно різняться залежно від обраного плану, а підтримка в середньому в середньому.

Особливості та простота використання

Masterhost пропонує кілька планів спільного хостингу, але функції відрізняються від плану до плану. Нижче наведено основні функції, які ви отримуєте у всіх планах:

 • Необмежена пропускна здатність
 • Необмежені субдомени
 • Захист брандмауера
 • Підтримка PHP 5.3 – 7.1
 • Підтримує Perl і Python

Я вдячний за додатковий захист брандмауера для всіх сайтів, але є кілька речей, які я хотів би бачити як стандарт у всіх планах, включаючи регулярні резервні копії, антивірусні та антиспам і безкоштовні сертифікати SSL. Наразі ці функції доступні лише в основних планах разом із:

 • Необмежений доступ до FTP
 • Планування роботи Cron
 • SSH доступ
 • Необмежена кількість баз даних MySQL
 • Програма встановлення CMS одним клацанням миші

На мою думку, інсталятор одним клацанням повинен бути функцією для всіх планів, але це не так. Усі ці функції можна легко додати до інших планів, але, схоже, Masterhost хоче змусити вас оновити або почати з більш високого плану.

Якщо ви новачок, у вас є два варіанти. По-перше, ви можете зареєструватися в одному з планів їх створення веб-сайтів. Вони містять понад 170 шаблонів, а також великий вибір плагінів. Зауважимо, що шаблони – це адаптивний, а не чуйний дизайн, значить вам доведеться кодувати свою мобільну версію окремо.

Інший варіант – підписатись на один із головних планів і використовувати інсталятор CMS одним клацанням для WordPress або подібної CMS. Досвідчені веб-майстри зможуть встановити свій веб-сайт за допомогою FTP доступу та cPanel.

Ціноутворення та підтримка

Masterhost має досить унікальну настройку для спільного хостингу. Вони пропонують чотири різні плани, кожен зі своїми унікальними конфігураціями. Усі плани передбачають хостинг для Windows або Linux. Їх основний план – Увімкнути! план, який пропонує хостинг одного домену з 3 Гб пам’яті, єдиною базою даних MySQL та необмеженим піддоменами.

Другий їх план – Індивідуальний план, і поки це пропонує базову конфігурацію 5 Гб пам’яті та можливість розміщення п’яти доменів, ці параметри та багато іншого можна налаштувати. Ви можете отримати до 100 Гб місця для зберігання, розмістити до 100 доменів і отримати до 100 баз даних MySQL.

Третій план – це їх просторий план, який пропонує необмежену пам’ять і пропускну здатність, необмежену кількість баз даних, і більше. Однак є улов. У цьому плані ви можете розмістити лише один домен. Однак для одного домену це, мабуть, буде найкращим варіантом, оскільки він пропонує майже необмежені варіанти.

Останній запропонований план – це їх Безкоштовний план. Це не означає безкоштовно, як вартість, але скоріше безкоштовно, як більшу свободу для створення вашого найкращого сайту. Ви отримуєте ті самі функції, що і Просторий план, але ви можете розмістити до трьох доменів одночасно. Хоча Індивідуальний план пропонує можливість розміщення більше доменів, він не пропонує ті ж функції, що і Безкоштовний план.

Як згадувалося раніше, тось два плани для створення веб-сайтів. Creative 1 дозволяє використовувати один домен, а Creative 3 – три веб-сайти. Обидва обмежені в просторі всього 1,5 Гб, тому найкраще підходять для персональних сайтів та сайтів малого бізнесу які не потребують надійних функцій електронної комерції.

Зауважте, що жоден із цих планів не має домену, і лише Просторі та Безкоштовні плани пропонують безкоштовні сертифікати SSL. Крім того, якщо ви хочете, щоб скриньки електронної пошти та інші функції в Індивідуальному плані вам доведеться заплатити додаткові збори.

Masterhost пропонує дещо середню підтримку. Вони пропонують лише підтримку телефону та електронної пошти для своїх планів хостингу. Існує база знань, але вона обмежена. Підтримка не вказана як цілодобова, тому вони можуть бути доступні лише у звичайний робочий час. Потрібна підтримка в чаті та краще пояснення годин та структури їх підтримки.

Скільки коштує Masterhost? Masterhost пропонує плани від 0 до 22 доларів. Ціна залежить від того, який тип хостингового плану ви виберете. Оновлену таблицю цін (оновлена ​​щотижня) ви можете побачити нижче.
Який план Masterhost мені слід отримати? Моя рекомендація – почати з дешевшого плану. Ви завжди можете оновити пізніше. Masterhost може допомогти вам перейти до більш дорогого плану. Збільшення відвідувачів у багато разів займає більше часу, ніж очікувалося, і ви не повинні платити багато грошей, поки не з’явиться потреба. Звичайно, ваші потреби можуть відрізнятися, і ви можете проконсультуватися з хостинг-експертом від Masterhost тут.
Наскільки хороша підтримка клієнтів Masterhost? Masterhost не належить до числа наших найпопулярніших веб-хостів. Але це також може бути результатом того, що Masterhost є маленьким, під радаром, хостинг-провайдером. Малі хостингові компанії мають переваги – як замовник, ви для них важливіші. Ви також можете перевірити наше порівняння тут найпопулярніші послуги веб-хостингу.

Як Masterhost співпадає з конкуренцією?

Я оцінюю загальні послуги хостингу Masterhost середніми через невідповідність функцій плану разом із середньою підтримкою клієнтів. Щоб створити найкращий веб-сайт, вам доведеться дотримуватися їхніх планів на найвищому рівні. Для початківців я рекомендую заглянути до інших постачальників, які пропонують інструменти початкового рівня для всіх планів.

Перш ніж приймати рішення, ми настійно рекомендуємо переглянути деякі альтернативні хостингові компанії, які ми настійно рекомендуємо.

Плюси

 • Необмежена пропускна здатність
 • Необмежені субдомени
 • Захист брандмауера
 • Підтримує Perl і Python

Мінуси

 • Інструменти початкового рівня доступні не у всіх планах
 • Можливості значно відрізняються від планів низького рівня до найвищого рівня.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map