Огляд королівських серверів 2020 – Дивіться статистику!

King Servers – це добре, але штраф недостатньо добре. Хоча сервери King – це гідний веб-хостинг, ви можете отримати хостинг кращої якості за нижчою ціною Хостингер, наприклад.


King Servers вже багато років домінує у веб-хостинговому секторі в Росії та по всьому світу. Компанія зосереджується на тому, щоб пропонувати своїм клієнтам високоякісні хостингові рішення побудова довгострокових робочих відносин які грунтуються на довірі. King Servers має сервери, розповсюджені в декількох місцях світу, включаючи Каліфорнію, Нью-Йорк, Нідерланди та Росію. Їх веб-сайт доступний англійською та російською мовами, але послуги доступні для людей у ​​Росії, США, Нідерландах, Німеччині та Румунії.

Королі Сервери

Особливості та простота використання

Веб хостинг King Servers працює на базі даних неперевершена галузева експертиза і багаторічний досвід. Усі його пакети хостингу містять такі функції:

 • 99,9% гарантії тривалості роботи
 • 100% керований SuperMicro і Dell
 • 24/7 моніторинг сервера
 • 24/7/365 доступ до рівня 3

Особливості, які існують у більшості хостинг-рішень King Servers, які завжди вирізнялися з інших постачальників хостингових веб-сайтів у Росії та за її межами:

 • Зручна панель управління – Усі пакети King Servers оснащені інтуїтивно зрозумілим, простим та зрозумілим інтерфейсом, який допомагає користувачам змінити конфігурацію веб-сайту, розширити свій хостинг-пакет, вимагати підтримки серед інших завдань.
 • Просте масштабування – King Servers розробив свої хостингові рішення, щоб надзвичайно легко змінити конфігурації ваших віртуальних серверів, хочете ви оновити або зменшити підписку.
 • Надійний захист – Один з великих ризиків, який змушує багатьох людей ухилятися від спільного хостингу, – це можливість заразитися нападом на сусідній веб-сайт. King Servers використовує протоколи VPS / VDS, які створюють незалежні віртуальні середовища для запобігання порушень безпеки та інфекцій, включаючи DDoS-атаки.
 • Незрівнянна стабільність – Мало хто з постачальників хостингу може відповідати стабільності програмного та апаратного забезпечення, яке використовує King Servers. Компанія використовує передове, першокласне обладнання та програмне забезпечення від найвідоміших виробників програмного забезпечення та виробників обладнання.

 Ціноутворення та підтримка

Плани розміщення королівських серверів надзвичайно доступний і включає безліч функцій, які коштують вам набагато дорожче, працюючи з іншим постачальником. Більше того, компанія пропонує своїм клієнтам цікаві подарунки, купуючи їх CMS-рішення та неймовірні знижки для тих, хто купує плани, що перевищують один місяць. Крім того, ці доступні пакети хостингу включають: безкоштовний сертифікат SSL і компанія допомагає переносити ваші веб-сайти від попередніх хостів за нульовою ціною. Однак, компанія має відсутність безкоштовної версії його хостинг-планів, безкоштовний пробний період або гарантія повернення грошей. Але з огляду на позитивні відгуки багатьох, хто користувався King Services, передплата на його хостинг-рішення не представляє великого ризику.

Іншим важливим аспектом хостингових рішень King Servers є його технічна підтримка. Команда підтримки King Servers є професійний, ввічливий та доброзичливий. Додатково, вони досить терплячі навіть при спілкуванні з новачком. Веб-сайт постачальника має простий користувальницький інтерфейс, який відразу зрозумілий, і вся допомога, яка вам потрібна, – лише кілька кліків. Чат в прямому ефірі працює безперебійно і за допомогою дзвінка до їхньої служби підтримки надані номери телефонів вирішить вашу проблему за лічені хвилини. Ви також можете вибрати відкрити квиток або вивчити наскрізь ресурсна сторінка бази знань. З мого досвіду система квитків досить швидка і команда підтримки дуже ретельна у своїх відповідях.

Як Кінг Сервери підходять до змагань?

King Servers – головний постачальник хостингів для приватних осіб та підприємств у Росії, США, Нідерландах, Румунії та Німеччині. Компанія пропонує доступний хостинг за підтримки потужні сучасні сервери поширюється в різних місцях по всьому світу.

Ви все ще не впевнені, чи це правильний веб-хост для вас? Перевірте наше найкращі рекомендовані веб-хости щоб дізнатися більше.

Плюси

 • 99,9% гарантії безперервного часу, включених у всі пакети
 • Професійна, ввічлива та доброзичлива команда підтримки
 • Простий, зручний інтерфейс користувача
 • Знижки для користувачів, які купують плани, що перевищують один місяць

Мінуси

 • Без безкоштовної версії або безкоштовного пробного періоду
 • Ніякої гарантії повернення грошей
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me