Огляд комунікацій Osiris 2020 – чому це ваша найкраща ставка

osiris основнийOsiris Communications, американська веб-хостинг-компанія, офіс якої знаходиться в Скоттсдейлі, штат Арізона. Він був заснований у 1997 році і надає послуги хостингу, а також реєстрацію домену. Її плани хостингу включають: спільний, Linux та Windows VPS, виділений хостинг та розміщення серверів. Його серверний центр знаходиться в Сан-Хосе, в будівлі, що розділяється з основною ланкою Інтернету, яка використовується для більшої частини Західних Сполучених Штатів, а веб-сайт – англійською.


Особливості та простота використання

osiris 1

Osiris Communications пропонує спільні, VPS та спеціальні плани хостингу, а також колонізацію серверів для комерційних постачальників. Для спільного хостингу, новачок План поставляється з 1 ГБ дискового простору, 10 ГБ пропускної здатності трафіку, 10 поштових скриньок електронної пошти та трьома базами даних MySQL. Для клієнтів, які потребують більше даних, вони можуть перейти до цього бюджет або професійний плани. В обох є необмежені поштові скриньки та субдомени. Бюджетний план пропонує 50 ГБ пам’яті та 1000 ГБ пропускної здатності, тоді як професійний план збільшує їх до 200 ГБ пам’яті та 5000 ГБ трафіку. Додаткові пропоновані функції:

 • 99,99% тривалості роботи
 • SSL сертифікат
 • Цілодобова підтримка клієнтів
 • Веб-сайт
 • Панель управління
 • Автоматичне встановлення програмного забезпечення
 • Гарантія повернення грошей
 • phpMyAdmin
 • Бази даних MySQL

Спільні плани мають встановити популярне програмне забезпечення одним клацанням, яке включає потужні інструменти, такі як WordPress, CloudFlare та phpBB. Це означає, що ви можете швидко та легко створити професійний, швидкий та захищений веб-сайт – навіть той, який має форум учасників, якщо ви цього хочете..

Окрім WordPress або інших CMS-опцій, які можна включити, ви також можете використовувати доданий розробник веб-сайтів. Цей безкоштовний інструмент дозволяє створити веб-сайт з важливими функціями, такими як мобільна оптимізація, інтегровані кнопки соціальних медіа та засоби електронної комерції. Існують і певні галузеві теми веб-сайтів.

Ціноутворення та підтримка

Осіріс Комунікації

Ціни на хостинг Osiris Communications, як правило, є конкурентоспроможними та в тому ж діапазоні провідних хостинг-провайдерів у США. Якщо платити щомісяця, то загальний план початкового рівня на пару доларів більше на місяць, ніж найдешевші хости, але все ще справедливо щодо рівня отриманих вами даних. Порівнюючи провайдерів, інші компанії часто пропонують нижчу ціну за перший місяць або термін виставлення рахунків, але потім підвищують ціну. Плани Osiris Communication є більш зрозумілими, коли ціна, яку ви зараз підписуєте, буде ціною, яку ви сплатите в наступному місяці або в наступному році (залежно від частоти платежів).

Однак реальна цінність полягає в довгострокових угодах цієї компанії. Сплачені плани можуть виплачуватися щомісяця, щоквартально, щорічно, щорічно або щорічно. Знижки, отримані в міру збільшення тривалості термінів, є суттєвими. Від вартості місячного плану початкового рівня, збільшення квартального плану призведе до економії 17%. З місяця на місяць до річного плану платежів заощаджується приблизно 33%. Стрибки до трирічної угоди забезпечать приблизно 58% економії протягом місячного плану. Це знижки, доступні на момент написання цього огляду.

З цією довгостроковою знижкою може бути розумно вибрати довшу угоду, і якщо щось не вийде, є гарантія повернення грошей. Зауважте, що ця гарантія поширюється на перші 30 днів вашого плану та виключає такі речі, як реєстрація домену.

Підтримка Osiris Communications надається за допомогою квитків по електронній пошті та по телефону. Обслуговування клієнтів працює цілодобово та обробляється пріоритетно. Наступного робочого ранку моїм електронним листом із запитом продажів було звернено ввічливо.

Яким чином компанія Osiris Communications відповідає конкуренції?

Osiris Communications пропонує широкий вибір хостинг-планів для різних потреб користувачів. Її спільні плани є доступними, особливо коли вибирають довгострокову угоду. Функції та надбавки даних повинні бути достатніми для більшості основних користувачів. І 30-денна гарантія повернення грошей забезпечує заспокоєння, особливо якщо вибираєте один з більш довгих планів розміщення.

Про

 • Тверда гарантія тривалості 99,99%
 • Автоматична установка популярного програмного забезпечення
 • Доступно кілька сертифікатів SSL
 • Гарантія повернення грошей включена

Кон

 • Немає підтримки в чаті
 • Немає безкоштовного домену з хостингом

Перейдіть на суцільний хостинг за допомогою Osiris Communications

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me