Огляд KL Server Studio 2020 – чи варто ваших грошей?

KL-сервер-огляд1На базі Малайзії KL Server Studio надає послуги з реєстрації доменів, преміум-хостинг, хостинг електронної пошти, VPS, пакети реселлерів та спеціалізовані сервери за справедливими цінами. Їх клієнти користуються захистом від DDoS та доступом до багатофункціональних хостинг-пакетів, які працюють від серверів в США, Європі та Малайзії..


Особливості та простота використання

Усі їхні спільні пакети та пакети ділового хостингу мають достатньо обсягу пам’яті та пропускної спроможності для задоволення всіх ваших особистих чи ділових потреб. Деякі з їх ключових особливостей включають:

 • cPanel / Plesk панель управління
 • Реєстрація та передача домену
 • Необмежений облік електронної пошти
 • Необмежений щомісячний переказ
 • Безкоштовний сертифікат SSL
 • Автомобільний інсталятор веб-сайтів
 • Останні MySQL / PHP 7
 • Підтримка CGI: Perl, Python, Ruby
 • 99,9% часу роботи сервера

KL Server Studio надає своїм клієнтам два варіанти створення веб-сайтів. Вони можуть або використовувати безкоштовний конструктор веб-сайтів за допомогою простого інтерфейсу перетягування або встановлення програми Softaculous одним клацанням миші з популярними веб-програмами, такими як WordPress, Joomla, Zen Cart, phpBBM Magento, Concrete5 та 50 інших скриптів з відкритим кодом. Доступні на панелі керування, і те, і інше добре для початківців, які мають мало кодивних знань чи досвіду.

Коли справа доходить до безпека веб-сайту та захист даних, KL Server Studio не залишає нічого випадковому. Я вважаю, що вони набагато краще підготовлені до боротьби зі зловмисними атаками, ніж більшість малайзійських хостингових служб. Вони пропонують клієнтам бізнес-хостингові акаунти захисту DDoS та доступ до вірусу & сканер шкідливого програмного забезпечення, який дозволяє їм розкривати та знешкоджувати прихований шкідливий код у своїх файлах.

У вас не повинно виникнути проблем із адміністрацією хостингового облікового запису чи керуванням вашими веб-сайтами, оскільки їх хостинг-пакети постачаються з панелями управління Plesk (Windows) та cPanel (Linux). Обидва укомплектовані безліччю зручних для користувача функцій, які дозволять вам створювати веб-сайт, електронні листи та бази даних, окрім керування та захисту їх. Мене хвилює лише те, що підключення SSH та віддалених MYSQL заборонені з міркувань безпеки.

Ціноутворення та підтримка

KL Server Studio приєднується до списку малайзійських хостинг-провайдерів, які пропонують недорогі пакети веб-хостингу та VPS, що працюють на SSD. Завдяки їх бізнес-хостингу, ви отримуєте набагато більше можливостей для їх квартальних, піврічних або річних планів, ніж ви б із середньою хостинговою компанією. Безкоштовні домени доступні для будь-якого з планів високого рівня. Всі нові клієнти отримують задоволення безкоштовне налаштування облікового запису хостингу на всіх планах. Також приємно бачити, що у них немає прихованих платежів.

KL-сервер-огляд2

Підтримка доступна через декілька каналів. Оператори чату в реальному часі можуть допомогти вам з міграцією веб-сайтів, налаштуваннями DNS або налаштуванням сервера, хоча у вас також є можливість відкрити онлайн-квиток з підтримкою або зателефонувати / SMS своїм телефонним персоналом для надання допомоги. Багато їх клієнтів задоволені часом їх відповіді та рівнем відданості при вирішенні питань щодо хостингу.

Скільки коштує KL Server Studio? KL Server Studio пропонує плани від 1 до 61 доларів. Ціна залежить від того, який тип хостингового плану ви виберете. Оновлену таблицю цін (оновлена ​​щотижня) ви можете побачити нижче.
Який план KL Server Studio я повинен отримати? Моя рекомендація – почати з дешевшого плану. Ви завжди можете оновити пізніше. KL Server Studio може допомогти вам перейти до більш дорогого плану. Збільшення відвідувачів у багато разів займає більше часу, ніж очікувалося, і ви не повинні платити багато грошей, поки не з’явиться потреба. Звичайно, ваші потреби можуть відрізнятися, і ви можете проконсультуватися з хостинг-експертом від KL Server Studio тут.
Наскільки хороша підтримка клієнтів KL Server Studio? KL Server Studio не належить до числа наших найкращих веб-хостів. Але це також може бути результатом того, що KL Server Studio був невеликим, під радаром, хостинг-провайдером. Малі хостингові компанії мають переваги – як замовник, ви для них важливіші. Ви також можете перевірити наше порівняння тут найпопулярніші послуги веб-хостингу.

Як KL Server Studio відповідає рівню конкуренції?

KL Server Studio має недорогі хостингові пакети з великою кількістю функцій для створення та управління особистими блогами чи діловими веб-сайтами.

Плюси

 • Надійні пакети веб-хостингу
 • Недорогі SSD з SSD
 • Без плати за налаштування хостингу
 • Безкоштовний інструмент для створення веб-сайтів

Мінуси

 • Підручники доступні лише в Малайзії
 • Ніякої гарантії на повернення коштів

Отримайте дешевий хостинг з безкоштовним будівельником на KL Server Studio

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me