Огляд кіберхостів 2020 – чи варто це?

Кіберхост


Cyberhost – це веб-хостинг-компанія, заснована в Індії, яка була створена більше п’яти років тому. Сьогодні вона розширила свою клієнтську базу, яка обслуговує підприємства бізнесу в кількох країнах, таких як США, Австралія, Великобританія та Німеччина. Він пропонує безліч хостингових продуктів, включаючи спільний веб-хостинг, VPS-сервери, хостинг електронної пошти, спеціалізовані сервери та послуги реєстрації доменних імен..

Особливості та простота використання

Пакети веб-хостингу Cyberhost оснащені низкою функцій хостингу, які включають в себе наступне:

 • IPv4 адреса включена
 • Windows або Linux Server OS
 • cPanel або панель Plesk доступні
 • phpMyAdmin доступ
 • Підтримка PHP версії 5.2.8
 • Безкоштовний RV Site Builder
 • Надійний інсталятор одним клацанням миші з 200+ попередньо встановленими програмами
 • Миттєві резервні копії
 • Бази даних MySQL / MSSQL
 • Завдання Cron для планових завдань

Рішення для веб-хостингу Cyberhost працюють від вузлів сервера, розподілених у декількох місцях: США, Німеччини, Малайзії та Індії.

Хостинг-компанія використовує 8-ядерні сервери на базі процесорів Neelem Xeon, і кожен сервер включає два 8-ядерних процесора (16 загальних процесорів), до 16 ГБ оперативної пам’яті та декілька накопичувачів жорсткого диска в конфігурації RAID-10. Таким чином, він може запропонувати надійні та безпечні послуги хостингу, хоча він ще не оновлений до останніх накопичувачів SSD-накопичувачів.

Крім того, його VPS-сервери оснащені сучасними технологія віртуалізації що не тільки збільшує використання ресурсів сервера, але і значно покращує продуктивність віртуальних машин.

Cyberhost може похвалитися розробкою деяких найкращих спеціалізованих серверних апаратних засобів у цій галузі. Це включає пропонування обох керовані та некеровані виділені сервери а також надійні рішення, що працюють на як платформи Linux, так і Windows.

За замовчуванням всі Cyberhost послуги веб-хостингу включають послуги резервного копіювання та відновлення щоб захистити дані та файли веб-сайтів своїх клієнтів у випадку катастрофи.

Ціноутворення та підтримка

Кіберхост пропонує порівняно дешеві пакети веб-хостингу, хоча мій аналіз спонукав мене до думки, що це досить оманливо; Більшість його планів вимагають від клієнтів придбання додаткових функцій (таких як SSL-сертифікати, доменні імена, IP-адреси), щоб отримати повністю заповнений хостинг-пакет.

Хоча деякі плани приходять щомісячні цикли виставлення рахунків, іншим пропонується нестабільний цикл виставлення рахунків, починаючи з цього щорічні підписки. Ціни вказані в обох Індійські рупії та американські долари.

Cyberhost дозволяє користувачі можуть скасувати та закрити свої акаунти в будь-який момент. Все-таки хостинг-фірма не передбачає політику повернення коштів. Однак їх хостинг-системи підтримують до 99,9% гарантії тривалості роботи.

Кіберхост

Клієнти можуть звернутися до підтримки Cyberhost через телефон, контактна форма та електронна пошта. Ви також можете їх знайти Skype, Messenger та G-Talk. Хоча постачальник, здається, пропонує підтримку чату в реальному часі, посилання на чат в прямому ефірі недійсне. Також хостинг-провайдер не має системи квитків.

На веб-сайті Cyberhost є немає бази знань, або.

Скільки коштує Cyberhost? Cyberhost пропонує плани від 1 до 4 доларів. Ціна залежить від того, який тип хостингового плану ви виберете. Оновлену таблицю цін (оновлена ​​щотижня) ви можете побачити нижче.
Який план Cyberhost мені слід отримати? Моя рекомендація – почати з дешевшого плану. Ви завжди можете оновити пізніше. Cyberhost може допомогти вам перейти до більш дорогого плану. Збільшення відвідувачів у багато разів займає більше часу, ніж очікувалося, і ви не повинні платити багато грошей, поки не з’явиться потреба. Звичайно, ваші потреби можуть відрізнятися, і ви можете проконсультуватися з хостинг-експертом від Cyberhost тут.
Наскільки хороша підтримка клієнтів Cyberhost? Cyberhost не належить до числа наших найкращих веб-хостів. Але це також може бути результатом того, що Cyberhost є невеликим, під радаром, хостинг-провайдером. Малі хостингові компанії мають переваги – як замовник, ви для них важливіші. Ви також можете перевірити наше порівняння тут найпопулярніші послуги веб-хостингу.

Як Cyberhost співпадає з конкуренцією?

Незалежно від того, що вам просто потрібен простий веб-хостинг-пакет для розміщення вашого блогу, або у вас бізнес, який потребує рішень для хостингу на рівні підприємств, Cyberhost має як ресурси, так і досвід, щоб запропонувати задовільні послуги. І вони пропонують рішення за дуже доступними цінами. Однак той факт, що вам доводиться купувати базові додатки, такі як SSL-сертифікати або доменні імена, може зробити його хостингові ціни трохи дорожчими для малого бізнесу з меншими бюджетами.

Плюси

 • Кілька жорстких дисків в конфігурації RAID-10
 • VPS-сервери з передовою технологією віртуалізації
 • Пропонує як Linux, так і Windows OS платформи
 • 99,9% гарантії бездротової роботи мережі

Мінуси

 • Без включених безкоштовних доменів чи сертифікатів SSL
 • Немає системи квитків та недійсного посилання на чат в прямому ефірі

Виберіть постачальника хостингу з конфігурацією RAID-10 із Cyberhost.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map