Огляд канадського хмарного хостингу 2020 – це справді найкраще?

капустяний головнийУ бізнесі з 1998 року канадський хмарний хостинг пропонує хмарний хостинг, призначений для бізнесу та підприємств. Вони мають три центри обробки даних, розташовані у Ванкувері та один у Торонто. Їх веб-сайт та підтримка англійською мовою.


Особливості та простота використання

cacloud 1

Послуги Канадського хмарного хостингу включають хмарний хостинг, розміщену електронну пошту, керовані хмарні сервери, приватну хмару та спільну хмару. Їх популярні товари – Хмарний сервер SSD, Гнучка хмара, і Приватна хмара – мають наступні основні функції:

 • 99,9% або 99,95% домовленості про рівень обслуговування
 • Автоматичне резервне копіювання
 • Миттєве налаштування
 • Попередньо виготовлені шаблони операційної системи
 • 100% канадська інфраструктура

Вони пропонують п’ять Хмарний сервер SSD плани, якими користуються всі RAID 10 SSD для надійності та швидшого часу читання диска, Пропускна здатність першого рівня з мінімум 1 ТБ щомісячних даних, і Віртуалізація KVM для продуктивності та безпеки. Ресурси варіюються від 512 Мбайт до 8 ГБ оперативної пам’яті і з 20 Гб до 80 ГБ накопичувача, залежно від того, який рівень ви вибрали. Ці попередні плани – які також є миттєва настройка – може бути повністю під замовлення на касі з точки зору розташування центру обробки даних, операційної системи, оперативної пам’яті, контролера RAID, типу бази даних, типу панелі управління, кількості IP-адрес, розташування сервера та частоти резервного копіювання.

The Приватна хмара продукт, який орієнтований на підприємства, а не на приватних осіб, постачається в чотирьох ароматах 32 ГБ до 96 ГБ оперативної пам’яті і 2 x 2 ТБ SATA RAID1 до 2 х 256 ГБ SSD RAID1 зберігання. Всі плани приходять повністю керований з розширеними функціями безпеки, і їх можна легко змінити, додавши вузли чи ресурси після їх розгортання. На відміну від планів хмарного сервера, Приватні пакети хмар не можна налаштовувати через веб-сайт.

Незвичайно для таких послуг високого класу канадський хмарний хостинг дозволяє вам вибрати план і оплатити 100% в Інтернеті. Для більшості (але не для всіх) пакетів вони також зобов’язуються миттєва активація.

Ціноутворення та підтримка

Бюджет канадського хмарного хостингу “Хмарний сервер SSD“І”Гнучка хмараПродукти дуже хороше співвідношення ціни та якості і відрізняються дуже високою ціною порівняно з місцевими та міжнародними компаніями, що надають подібну послугу. Просто пам’ятайте про це налаштування на касі обійдеться додатково, і є жодних знижок за зобов’язання на більш тривалі умови.

На іншому кінці цінового спектру “Приватна хмараПродукти дуже дорогі в абсолютних показниках (навіть якщо не порівнювати їх з іншими постачальниками).

Цілодобова підтримка надається телефоном, квитком, електронною поштою та чатом у прямому ефірі. Вони також мають FAQ розділ на їх веб-сайті; і а лише для клієнтів яка цілком може містити більш детальну базу знань для всіх, що я знаю. Я зв’язувався з цією компанією через чат наживо в різний час дня, і вони завжди були дуже корисна і ввічлива. Загалом, Я вражений рівнем їх обслуговування.

Скільки коштує канадський хмарний хостинг? Канадський хмарний хостинг пропонує кілька планів за ціною від найвищої до найнижчої. Ціна залежить від того, який тип хостингового плану ви виберете. Оновлену таблицю цін (оновлена ​​щотижня) ви можете побачити нижче.
Який канадський план хостингового хостингу я повинен отримати? Моя рекомендація – почати з дешевшого плану. Ви завжди можете оновити пізніше. Канадський хмарний хостинг може допомогти вам перейти до більш дорогого плану. Збільшення відвідувачів у багато разів займає більше часу, ніж очікувалося, і ви не повинні платити багато грошей, поки не з’явиться потреба. Звичайно, ваші потреби можуть відрізнятися, і ви можете проконсультуватися з хостинг-експертом з канадського хмарного хостингу тут.
Наскільки хороша підтримка користувачів канадського хмарного хостингу? Канадський хмарний хостинг не належить до числа наших найкращих веб-хостів. Але це також може бути наслідком того, що канадський хмарний хостинг був невеликим, під радаром, хостинг-провайдером. Малі хостингові компанії мають переваги – як замовник, ви для них важливіші. Ви також можете перевірити наше порівняння тут найпопулярніші послуги веб-хостингу.

Як канадський хмарний хостинг збігається з конкуренцією?

Канадський хмарний хостинг – ветеран галузі інформаційних технологій. Вони займаються бізнесом з 1998 року, мають два центри обробки даних у Канаді та мають чудовий час роботи, підкріплений угодою про рівень обслуговування.

Плюси

 • Доступні плани доступні
 • Щомісячні плани
 • Хороша угода про рівень обслуговування
 • Живий чат на їхньому веб-сайті

Мінуси

 • Приватні хмари дуже дорогі
 • Тільки канадські сервери

Ознайомтеся з параметрами веб-хостингу канадського хостингу сьогодні!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me