Огляд IDwebhost 2020 – настільки популярний, але чи корисний?

IDwebhost-огляд1IDwebhost надає індонезійський хостинг веб-сайтів з 2004 року. Сучасний веб-сайт надається індонезійською мовою. Це один з провідних хостинг-провайдерів в Індонезії, що має понад 100 000 клієнтів з усього світу. Він претендує на дешевого постачальника, тому буде цікаво дізнатися, чи відповідає ця провідна компанія до своєї репутації.


Особливості та простота використання

Ця компанія пропонує простий і простий вибір спільних хостинг-планів, які мають такі основні особливості:

 • 99,9% часу роботи сервера
 • Автоматичне щотижневе резервне копіювання (плани вищого рівня)
 • Безкоштовна реєстрація домену з більшістю планів
 • До двадцяти доменних доменів
 • Безкоштовний сертифікат SSL з більшістю планів
 • 90 МБ до 15 Гб місця на диску
 • 1 Гб або необмежена пропускна здатність на місяць

Щодо інфраструктури IDwebhost має декілька серверів у центрах обробки даних, розташованих по всьому світу. Сервери працюють на Веб-сервер Litespeed, CloudLinux і для користувачів WordPress кеш Litespeed можливість зробити ваш веб-сайт до 50 разів швидшим. Існує 99,9% гарантії безперервного часу, однак це не підтверджено угодами угоди.

Існує багато можливостей для доданої вартості для початківців. IDwebhost надає безкоштовно (на півроку) інструмент для створення веб-сайтів із більш ніж 300 шаблонами, а також установка Softaculous з більш ніж 90 програмами. Якщо ви є магазином електронної комерції, для веб-сайтів WordPress є безкоштовний плагін WooCommerce.

Для експертів існує підтримка PHP версії 5 і 7, а також облікові записи CGI, FTP, MySQL та phpMyAdmin, однак, немає доступу SSH або підтримки для інших розширених мов кодування. Завдання Cron увімкнено, тому ви можете налаштувати автоматичні сценарії.

Існує досить багато функцій безпеки, які виходять з коробки, такі як CageFS, Anti Virus та Anti Malware Systems, але нічого надто видатного, крім доданих бонус Cloudflare CDN.

Ціноутворення та підтримка

Як стверджує веб-сайт, ціни дешеві. Є п’ять пакетів, і в міру зростання цін ви отримуєте більше функцій з додатковою вартістю та більше ресурсів. Щоб скористатися інструментом створення веб-сайтів, вам потрібно перейти до одного з більш високих рівнів пакетів.

Тут це ускладнюється. SSL-сертифікати є безкоштовними у всіх, крім найдешевшого плану, ви отримуєте один рік безкоштовного домену у другому найдешевшому плані та вічно безкоштовний домен у трьох верхніх пакетах.

Плани можна купувати з кроком один, два чи три роки. Ціна значно знижується, якщо ви купуєте більш тривалий термін заздалегідь. Існує 30-денна гарантія повернення грошей, що певним чином протидіє довгостроковим зобов’язанням.

Обслуговування клієнтів, як ви очікували при великому господарі, є 24/7 через живий чат. Є місцеві номери телефонів Джокьякарта, Джакарта та Семаранг, що працюють з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 16:00.. На веб-сайті є безліч навчальних посібників, що відмінно підходить для новачків та нових власників веб-сайтів.

Я зв’язався з ними під час прямого чату о 10:00. місцевий час та оператор забрав відразу. Він був корисним і відповів на мої запитання протягом декількох хвилин. Як і ввічливий, він був раді спілкуватися зі мною англійською мовою.

IDwebhost-review2

Скільки коштує IDwebhost? IDwebhost пропонує плани від 0 до 69 доларів. Ціна залежить від того, який тип хостингового плану ви виберете. Оновлену таблицю цін (оновлена ​​щотижня) ви можете побачити нижче.
Який план IDwebhost мені слід отримати? Моя рекомендація – почати з дешевшого плану. Ви завжди можете оновити пізніше. IDwebhost може допомогти вам перейти до більш дорогого плану. Збільшення відвідувачів у багато разів займає більше часу, ніж очікувалося, і ви не повинні платити багато грошей, поки не з’явиться потреба. Звичайно, ваші потреби можуть відрізнятися, і ви можете проконсультуватися з хостинг-експертом від IDwebhost тут.
Наскільки хороша підтримка клієнтів IDwebhost? IDwebhost не належить до числа наших головних веб-хостів. Але це також може бути результатом того, що IDwebhost є невеликим, під радаром, хостинг-провайдером. Малі хостингові компанії мають переваги – як замовник, ви для них важливіші. Ви також можете перевірити наше порівняння тут найпопулярніші послуги веб-хостингу.

Як Ідентифікатор веб-хостингу відповідає конкуренції?

IDwebhost має офіси в Джокьякарта, Джакарта, Семаранг і більше 122 000 активних доменів, підтримуваних більш ніж 100 серверами. Експерти не отримають тонни підтримки розширених мов кодування, однак для початківців виграють інструмент створення веб-сайтів, інтеграція електронної комерції та корисні підручники.. Зважаючи на низьку ціну та відмінне обслуговування клієнтів, я можу зрозуміти, чому вона виросла як провідний постачальник.

Плюси

 • Плани хороші співвідношення ціни та якості
 • 24/7 обслуговування клієнтів через чат наживо
 • Довідкові документи, ідеальні для початківців
 • Інструменти для створення веб-сайтів із інтеграцією електронної комерції

Мінуси

 • Відсутність експертних дружніх особливостей
 • Немає домовленостей про рівень обслуговування

Купіть хостинг для початківців на IDwebhost

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map