Огляд HyperHost 2020 – чи відповідає нашим стандартам?

HyperHostHyperHost – це добре, але штраф недостатньо добре. Хоча HyperHost – гідний веб-хостинг, ви можете отримати хостинг кращої якості за нижчою ціною Хостингер, наприклад.


Український хост HyperHost надає високоякісні хостингові продукти в Україні, Росії та в усьому світі з 2008 року. Цей дещо переважаючий клієнт веб-сайт компанії доступний англійською, російською та українською мовами.

Особливості та простота використання

HyperHost різноманітний асортимент продукції включає в себе спільний хостинг веб-сайтів, необмежений хостинг (імовірно, все ще для веб-сайтів), хостинг CMS, хостинг WordPress, VDS для Windows та Linux, VPS та хостинг реселлерів. Ця компанія також надає супутні послуги, такі як реєстрація домену, виділені сервери, SSL-сертифікати, CDN, VPN, резервне копіювання даних та розробник сайтів.

Дивлячись конкретно на пакети спільного хостингу, є що дуже сподобатися, зокрема:

 • 99,97% гарантованого тривалості роботи
 • Зберігання SSD
 • Сайт-конструктор
 • Безкоштовний сертифікат SSL
 • cPanel та ISPmanager
 • Інсталятор CMS
 • Щоденне резервне копіювання
 • Необмежена пропускна здатність
 • Зберігання SSD

Клієнти, які знають техніку оцінить підтримку PHP, CGI-BIN, Ruby-on-Rails, Python, Django, Perl, MySQL / PostgreSQL, Git, Zend Optimizer, IonCube Loader, ImageMagick, GD та cURL. Розробники також можуть використовувати Cron для планування сценаріїв, можуть скористатися SSH та FTP-доступом, а також можуть налаштувати записи MX.

Початківці веб-майстри без технічного досвіду можна використовувати Автомонтажник Fantastico вбудований в cPanel панель управління встановити популярні CMS та інші додатки, включаючи WordPress, Joomla та Drupal. Як варіант, безкоштовний конструктор сайтів включений з усіма підписками дозволяє легко створити прекрасний веб-сайт.

Окрім цього, ви отримуєте перевагу від халяв, таких як Давайте шифруємо сертифікати SSL з усіма підписками і а безкоштовний CDN з програмою Pro. Само собою зрозуміло, що ви отримуєте необмежену кількість ресурсів за допомогою “необмежених” пакетів.

Ціноутворення та підтримка

HyperHost має найбільшу точку продажу дуже прозоро щодо свого ціноутворення, з безліччю бюджетних підписок, пристосованих до різних потреб. Якщо ви хочете спільний хостинг, VPS, VDS або спеціальний хостинг сервера, ви знайдете його тут.

Найменший план “веб-хостингу” забезпечує 1 Гб SSD, тоді як найскромніша “необмежена” підписка дає 30 Гб. Ви можете отримати безкоштовний домен якщо ви підписуєтесь на всі, крім найнижчого плану, принаймні на шість місяців.

HyperHost пропонує і те, і інше безкоштовний хостинг веб-сайтів, і (незвично) безкоштовно VPS / VDS хостинг, тож у вас є кілька можливостей спробувати, перш ніж купувати. Якщо цього недостатньо, є 30-денна гарантія повернення грошей це дає вам трохи часу, щоб рано позбутися від своїх зобов’язань, якщо ви не зовсім задоволені.

Ти можеш зверніться в службу обслуговування клієнтів 24/7/365 через електронну пошту, телефон (в основному для надзвичайних ситуацій) і навіть поштову пошту. Канал чату в прямому ефірі доступний у робочий час та Я знайшов команду чату в реальному часі професійною та чуйною:

HyperHost

Скільки коштує HyperHost? HyperHost пропонує плани від $ 0 до $ 14. Ціна залежить від того, який тип хостингового плану ви виберете. Оновлену таблицю цін (оновлена ​​щотижня) ви можете побачити нижче.
Який план HyperHost мені потрібно отримати? Моя рекомендація – почати з дешевшого плану. Ви завжди можете оновити пізніше. HyperHost може допомогти вам перейти до більш дорогого плану. Збільшення відвідувачів у багато разів займає більше часу, ніж очікувалося, і ви не повинні платити багато грошей, поки не з’явиться потреба. Звичайно, ваші потреби можуть відрізнятися, і ви можете проконсультуватися з хостинг-експертом від HyperHost тут.
Наскільки хороша підтримка клієнтів HyperHost? HyperHost не належить до числа наших найпопулярніших веб-хостів. Але це також може бути результатом того, що HyperHost є невеликим, під радаром, хостинг-провайдером. Малі хостингові компанії мають переваги – як замовник, ви для них важливіші. Ви також можете перевірити наше порівняння тут найпопулярніші послуги веб-хостингу.

Як HyperHost співпадає з конкуренцією?

HyperHost може стати провайдером інноваційних та сучасних функцій хостингу за доступними цінами. Цей постачальник має значну присутність сервера в різних місцях, і він забезпечує швидку підтримку.

Ви все ще не впевнені, чи це правильний веб-хост для вас? Перевірте наше найкращі рекомендовані веб-хости щоб дізнатися більше.

Плюси

 • 30-денна гарантія повернення грошей
 • Плани, багаті на особливості
 • Зберігання SSD
 • 99,97% тривалості роботи

Мінуси

 • Чат в прямому ефірі доступний лише в робочий час
 • Додатки можуть бути дещо затратними
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me