Огляд хосту 2020 – Що потрібно знати

Хостун мійHostUS – це добре, але штраф недостатньо добре. Хоча HostUS – гідний веб-хостинг, ви можете отримати хостинг кращої якості за нижчою ціною Хостингер, наприклад.


HostUS – американська компанія, що пропонує недорогий веб-хостинг з 2012 року. Хоча вони не надають величезну кількість послуг з доданою вартістю, їх плани чудово підходять для простих веб-сайтів та багатьох малих підприємств.

Особливості та простота використання

HostUS пропонує базовий недорогий веб-хостинг з багатьма стандартними функціями, які пропонує більшість сервісів веб-хостингу. Деякі їх основні послуги включають:

 • Тон пропускної здатності
 • Хост 10 або більше доменів
 • 10 або більше електронних адрес
 • Встановлення програмного забезпечення одним клацанням у програмі Softaculous
 • Доступний останній cPanel

Хасти-риси

Вони пропонують декілька послуг з доданою вартістю, але набагато менше, ніж ви очікували в цьому віці, коли клієнти очікують послуги з додатковою вартістю. Ось деякі функції, які допомагають відрізнити HostUS від інших сервісів:

 • Безкоштовні міграції веб-сайтів
 • Веб-статистика (AWStats та багато іншого)
 • Безкоштовні сертифікати SSL
 • Підтримує Perl та PHP

Дві речі, які мені подобаються в HostUS, це те, що вони пропонують безкоштовні міграції та безкоштовні сертифікати SSL. Деякі господарі стягують з вас додаткову плату за міграцію сайтів або очікують, що ви мігруєте самостійно. Сертифікати SSL є життєво важливими для безпеки в Інтернеті та необхідні для веб-магазинів. Більшість компаній стягують додаткові збори за сертифікати SSL або пропонують лише один сертифікат на весь план.

Щоб залучити широке розмаїття веб-майстрів, HostUS дозволяє порівняно легко створити сайт. Ви можете використовувати Надійний для встановлення одним кліком для WordPress та інших програм CMSs, або ви можете налаштувати свій сайт, використовуючи завантаження cPanel та FTP. Більш просунуті користувачі оцінять підтримку Perl та PHP, але деякі інші рамки, такі як Ruby on Rails, схоже, не підтримуються.

Ціноутворення та підтримка

HostUS пропонує чотири плани обслуговування. Плану Стартера дещо бракує порівняно з іншими планами. Ознайомтеся з ключовими відмінностями в планах нижче:

СтартерПреміумПреміум+Виконавчий
Зберігання SSD5 Гб20 Гб70 Гб120 Гб
Пропускна здатність100 ГбНеобмеженийНеобмеженийНеобмежений
Домени10НеобмеженийНеобмеженийНеобмежений
Облікові записи FTP10НеобмеженийНеобмеженийНеобмежений
Облікові записи електронної пошти10НеобмеженийНеобмеженийНеобмежений
Виділений IPНіТакТакТак

План для початківців повинен бути достатнім, якщо вам потрібно розмістити лише один сайт. Інакше, у вас можуть виникнути проблеми із зберіганням даних або пропускною здатністю. Ви можете зробити один і той же аргумент для всіх планів. Якщо ви плануєте розміщувати велику кількість сайтів, які потребують високого обсягу пам’яті, цей план може бути не для вас.

Якщо ви збираєтесь зареєструватися в HostUS, бажано вибрати Premium або кращу. Різниця у вартості між Starter та Premium мінімальна. Ви можете обрати виконавця за менше, ніж платите за порівнянну послугу з іншими хостами.

Зауважте, що HostUS не має дуже довгої гарантії повернення грошей. У вас тільки є три дні, щоб дізнатися, чи підходить вам послуга.

Я не був дуже вражений підтримкою клієнтів HostUS. Здається, що Єдиний спосіб отримати підтримку – це система продажу квитків, і Ви не можете надіслати технічне запитання, якщо у вас немає облікового запису хостингу. Вони пропонують базу знань, але це дуже просто. Розширені теми підтримки мало.

Переглядаючи деякі звіти клієнтів про HostUS, виявляється, що ваш пробіг може відрізнятися. Деякі вихваляють підтримку, а інші кажуть, що “ви отримуєте те, за що платите”, згадуючи, що від їх дешевого хостингу не варто багато чекати..

Скільки коштує Хостус? Hostus пропонує плани від 2 до 10 доларів. Ціна залежить від того, який тип хостингового плану ви виберете. Оновлену таблицю цін (оновлена ​​щотижня) ви можете побачити нижче.
Який план Хосту я повинен отримати? Моя рекомендація – почати з дешевшого плану. Ви завжди можете оновити пізніше. Хостус може допомогти вам перейти до більш дорогого плану. Збільшення відвідувачів у багато разів займає більше часу, ніж очікувалося, і ви не повинні платити багато грошей, поки не з’явиться потреба. Звичайно, ваші потреби можуть відрізнятися, і ви можете проконсультуватися з хостинговим експертом від Hostus тут.
Наскільки хороша підтримка клієнтів Hostus? Hostus не входить до числа наших найкращих веб-хостів. Але це також може бути результатом того, що Hostus малий, під радаром, приймає провайдера. Малі хостингові компанії мають переваги – як замовник, ви для них важливіші. Ви також можете перевірити наше порівняння тут найпопулярніші послуги веб-хостингу.

Як Хостус підходить до змагань?

Якщо ви шукаєте веб-хостинга, який пропонує надійні функції та можливість підтримувати веб-сайт будь-якого розміру, HostUS не для вас. Однак якщо вам потрібен базовий недорогий постачальник для невеликих та проміжних сайтів, то HostUS варто задуматися.

Ви все ще не впевнені, чи це правильний веб-хост для вас? Перевірте наше найкращі рекомендовані веб-хости щоб дізнатися більше.

Плюси

 • Встановлення програмного забезпечення одним клацанням миші
 • Хост 10 доменів або більше
 • Вільні міграції
 • Безкоштовні сертифікати SSL

Мінуси

 • Мало додаткових функцій
 • Немає підтримки телефону або живого чату
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map