Огляд Hosttech 2020 – Непогано, але ми побачили краще

hosttech1


Hosttech – це добре, але штраф недостатньо хороший. Хоча Hosttech – гідний веб-хостинг, ви можете отримати хостинг кращої якості за нижчою ціною Хостингер, наприклад.

Hosttech – компанія, що займається веб-хостингом у Швеції, яка пропонує різноманітні послуги з розміщення веб-сайтів з 2003 року. З тих пір вони обслуговували понад 35 000 клієнтів, у яких розміщено понад 110 000 доменів, а також понад 1500 виділених серверів. Їхні послуги з розміщення веб-сайтів підходять для більшості персональних та малих бізнес-сайтів. Однак їхньої підтримки трохи бракує, і початківцям доведеться платити, якщо їм потрібен доступ для перетягування послуг для створення веб-сайтів.

Особливості та простота використання

Hostech пропонує масштабовані послуги розміщення веб-сайтів, які підходять для більшості персональних та малих веб-сайтів. Кожен план має такі основні характеристики:

 • Необмежена пропускна здатність
 • Необмежені субдомени
 • 100 автоінсталяторів додатків
 • Plesk cPanel
 • Доступний фільтр спаму та сканер вірусів

Якщо ви шукаєте хостинг, який дає вам більший контроль над своїм веб-сайтом, це чудовий вибір. Вони пропонують усі наступні функції з доданою вартістю:

 • Завдання Cron підтримуються
 • Щоденне резервне копіювання
 • Підтримуються PHP 5.6, 7.1 та 7.2
 • Підтримує phpMyAdmin
 • Підтримує Perl та XML

На жаль, вони не підтримують Python або Ruby on Rails. Вони підтримують PHP до 7.2 та phpMyAdmin.

Плани розміщення хостингу на Hosttech не постачаються разом із розробником веб-сайтів. Початківцям доведеться покладатися на автоінсталятор Hosttech, який не такий надійний, як інші веб-хости.

Ви можете встановити WordPress та інші програми, такі як Drupal, але існує лише близько 100 додатків, де інші сайти пропонують 300 і більше. Також, якщо ви звикли використовувати стандартний cPanel, вам доведеться навчитися використовувати Plesk як варіант cPanel для цього сайту.

Ціноутворення та підтримка

Hosttech пропонує чотири форми основного спільного хостингу, відомого як easyhosting. Ось швидка розбивка цих планів:

easySeasyMeasyLAktionSpecial
Зберігання100 Мб1 Гб20 Гб30 Гб
Домени131010
Бази даних MySQLЖоден31010

План easyS призначений лише для самих основних веб-сайтів, оскільки у вас є дуже мало місця для зберігання. Особисто, Я б рекомендував або план easyL, або AktionSpecial, оскільки у них є достатньо місця для зберігання та багато баз даних MySQL. Здається, не існує обмеження щодо розміру бази даних, тому easyL і AktionSpecial стануть хорошими варіантами для магазинів електронної комерції, які тільки починаються.

Зауважте, що безкоштовний домен не надається, а також сертифікати SSL. Вам доведеться заплатити додаткову плату за них.

Однією з альтернатив їхнього стандартного хостингу є хостинг веб-сайтів Creator. За допомогою хостингу веб-сайтів Creator ви можете використовувати їх редактор перетягування швейцарського виробництва для створення спеціального стандарту або веб-сайту електронної комерції. Зауважте, що ця зручність надається як премія, що більш ніж втричі перевищує вартість планів для легкого розміщення.

Я дуже розчарований у підтримці Hosttech. Спочатку, вони не пропонують підтримки в чаті. Їх телефонна підтримка працює у обмежені години та є платною телефонною підтримкою. Вони відкриті лише з понеділка по п’ятницю з 8:30 до 11:00 та 14:00. до 16:00. CEST.

Вони пропонують підтримку електронною поштою із часом роботи 24 години. Вони також не надають базу знань на веб-сайті. Я намагався зв’язатися із службою підтримки, але всі відповіді були шведською, тому, здається, вони не пропонують англомовну підтримку.

Їх веб-сайт є шведською або австрійською мовами, і що веб-сайт не перекладає Google Translate, тому пошук рішень через їх веб-сайт може виявитися важким.

Як Hosttech підходить до змагань?

Hosttech більш ніж здатний розмістити ваш персональний веб-сайт або малий бізнес, але не сподівайтеся на підтримку, якщо ви не готові платити за нього. Більше можливостей для початківців та оновлена ​​структура підтримки потрібна, перш ніж Hosttech можна вважати чим-небудь іншим, ніж звичайним веб-хостом.

Ви все ще не впевнені, чи це правильний веб-хост для вас? Перевірте наше найкращі рекомендовані веб-хости щоб дізнатися більше.

Плюси

 • Необмежена пропускна здатність
 • Необмежені субдомени
 • Щоденне резервне копіювання
 • PHP, phpMyAdmin, Perl та XML підтримуються

Мінуси

 • Платна підтримка телефону
 • Розробник веб-сайтів дорогий порівняно зі стандартним хостингом
 • Підтримка шведською мовою
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me