Огляд HOSTSTAR 2020 – Дивіться статистику!

Огляд хост-зірок1Hoststar – це добре, але штраф недостатньо добре. Хоча Hoststar – гідний веб-хостинг, ви можете отримати хостинг кращої якості за нижчою ціною Хостингер, наприклад.


Hoststar розташований у Швейцарії, але також має філію в Австрії, і він працює в бізнесі з 1996 року. Цей продавець зареєстрував 110 000 доменів, і він обслуговує 80 000 клієнтів з центрів обробки даних в Австрії, Швейцарії та Німеччині. На його веб-сайті можна переключатися між англійською, німецькою та італійською мовами.

Особливості та простота використання

Hoststar пропонує три спільні плани хостингу ця особливість високоефективне зберігання: 60 ГБ SSD на плані StarEntry, 80 ГБ SSD на плані StarBiz і 120 ГБ NVMe на плані StarPlus.

Деякі функції, які вам сподобаються при спільних планах хостингу, є:

 • 99,9% тривалості безперебійного використання
 • Щоденне резервне копіювання
 • Давайте шифруємо сертифікати SSL
 • 30, 50 або 80 додаткових доменів
 • Необмежений трафік

Окрім місця для зберігання файлів вашого веб-сайту, Hoststar також пропонує хмарне сховище для резервного копіювання та зберігання документів, зображень та інших медіа-файлів.

Перетягування Побудовник веб-дизайнерів «Дизайнер» допомагає створити веб-сайт у три простих кроки із заздалегідь створених шаблонів. Він також пропонує параметри SEO, модуль блогу, область для розробників для зміни HTML і CSS та модуль електронної комерції з платіжними шлюзами.

В якості альтернативи побудові вашого веб-сайту у описаному вище способі ви можете використовувати інсталятор одним клацанням (доступний з Панель управління “Моя панель”) встановити популярну CMS як от WordPress.

З точки зору програмування, ви можете налаштувати PHP і Perl, але немає підтримки для Python.

Hoststar використовує брандмауери на стороні сервера та веб-додатків, щоб захистити вас від атак та маніпуляцій. Це також є анти-DDoS постійно на місці для всіх клієнтів веб-хостингу.

Ціноутворення та підтримка

Hoststar забезпечує хостингові послуги з низькою ціною, але вони не відрізняються низькою якістю завдяки умовам доступу до догляду, технічному забезпеченню, брандмауерам та програмам. Існує плати за активацію немає, і ви можете масштабувати хостинг вгору або вниз, як вам потрібно.

Реєстрація доменного імені не безкоштовна, тож ви дізнаєтесь, що вартість домену додана на касі. Хоча щомісячні ціни рекламуються, ви не можете купувати плани щомісяця. На щастя, 30-денна гарантія повернення грошей повинен позбавити вас від мінімального річного зобов’язання, якщо ви не задоволені повністю протягом першого місяця.

Технічна підтримка не є цілодобовою. Телефонна «гаряча лінія» обмежена робочим часом у будні та суботи, а інші канали обмежені лише робочим днем. The 12-годинний час відповіді досить повільний в епоху, коли більшість продавців пропонують миттєвий чат наживо. На жаль, я не отримав жодної відповіді на мій дослідний електронний лист, як потенційний клієнт перед продажем.

Ви можете надати персоналу Hoststar доступ до свого пристрою через TeamViewer, і ви можете отримати доступ до різних ресурси самопідтримки (які є німецькою мовою, якщо не перекладено):

Огляд хостів2

Скільки коштує Hoststar? Hoststar пропонує плани від 2 до 17 доларів. Ціна залежить від того, який тип хостингового плану ви виберете. Оновлену таблицю цін (оновлена ​​щотижня) ви можете побачити нижче.
Який план Hoststar мені слід отримати? Моя рекомендація – почати з дешевшого плану. Ви завжди можете оновити пізніше. Hoststar може допомогти вам перейти до більш дорогого плану. Збільшення відвідувачів у багато разів займає більше часу, ніж очікувалося, і ви не повинні платити багато грошей, поки не з’явиться потреба. Звичайно, ваші потреби можуть відрізнятися, і ви можете проконсультуватися з хостинг-експертом від Hoststar тут.
Наскільки хороша підтримка клієнтів Hoststar? Hoststar не належить до числа наших найпопулярніших веб-хостів. Але це також може бути результатом того, що Hoststar був маленьким, під радаром, хостинг-провайдером. Малі хостингові компанії мають переваги – як замовник, ви для них важливіші. Ви також можете перевірити наше порівняння тут найпопулярніші послуги веб-хостингу.

Як Hoststar підходить до змагань?

Hoststar використовує високоякісне обладнання та програмне забезпечення для надшвидкої роботи. Його плани напрочуд дешеві, але я вважав, що його підтримка є нестандартною.

Ви все ще не впевнені, чи це правильний веб-хост для вас? Перевірте наше найкращі рекомендовані веб-хости щоб дізнатися більше.

Плюси

 • Віддалена підтримка доступна через TeamViewer
 • Брандмауери для серверів та веб-додатків
 • Розробник веб-сайтів з функціями електронної комерції
 • Програма встановлення програм одним натисканням кнопки

Мінуси

 • Підтримка не 24/7
 • Без реєстрації безкоштовного домену
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me